Charvel / Jackson Başlığı

Ben açıkcası temel olarak tamamen çalacak adamın isteklerine göre yapıldıkları için signature serilerini hiç sevmiyorum. Çünkü senin o gitarları sevmen için nerdeyse bütün zevklerinin o adamlarla aynı olması gerekiyor.

O yüzden ben de SL2H ya da SL1 alırdım, ama o rengini ya da diğer transparent renkleri değil. Krom hardware var onlarda çünkü. Ona da kılım :D

ben cidden bilmiorum. abimin bir arkadaşı illa phil collen al, beraber çaldıkları birinde varmış. süper falan dedi ve beni gaza getirdi. sonra iki gun once konusurken, aa o bolton degildi yaaa falan yapti. baska bir arkadas da "oolum sl'ler neck through lan, salakmisin oolum" dedi. ve benim icime kurt dustu. iki uc gundur kafayi yiyorum. sabah almiyorum, gece illa ki aliyorum... :cry: kafayi yiyecem...

cavernosum demiş ki:
Ben açıkcası temel olarak tamamen çalacak adamın isteklerine göre yapıldıkları için signature serilerini hiç sevmiyorum. Çünkü senin o gitarları sevmen için nerdeyse bütün zevklerinin o adamlarla aynı olması gerekiyor.

O yüzden ben de SL2H ya da SL1 alırdım, ama o rengini ya da diğer transparent renkleri değil. Krom hardware var onlarda çünkü. Ona da kılım :D

yıllardır squayır çaldım ben bir tek onu biliyorum. adam akıllı hiç hambakırlı gitarım olmadı... ondan ben hiç bilmiyorum ama ikisi de sanırım o kadar da kötü diil.
sanırım o gösterdiğim burnt cherry sl1den söylüyeceem. :?: ayyhh...

Bilmiyorum baktin mi ama SL2H-MAH var, hani ben olsam PC yerine o aleti kapatirdim :) maun

SL2HMAHSoloist%E2%84%A2copia.jpg

SLATQH gerçekten çok güzel.Archtop ve string thru bir soloist.

Bu arada bazı sitelerde görmüştüm.Jackson'un sitesinde gözükmüyor Türkiyede de yok gibi ama SL1 SL2 SL3 gibi gitarların sabit köprülüleri de var.Sonunda T harfi oluyor modelin.

SL2HT_BLACK.jpg

abiler ablalar kardeşler lokmanlar, bol kepçe teşekkürler...
ben de bu maho modelini çok sevdim. :LOL: ama arıom arıom bulamıom... :cry: musiciansfriendde, ve diğer büyük bir kaç bildiğim dükkanda yok. muzikzooda da yok... :cry: keşke vakit olsa ama topu topu 2 hafta sonra cuma günü geri dönecek kız kardeşim.
ama bilen bir arkadas, maho da maple neck through ve ondan normal alderdan çok farkı olmaz dedi. :?:
aşağıdaki üç gitardan birini alacam, olay budur... rengine ve mangıra karar veremiom. 1850 ila 2150 arası değişio fiyatlar. 200 300 dolara başka bi şey aldırırım diorm...
siyahı 1850 dolarcık http://www.vwallguitars.com/index.php?act=viewProd&productId=36
SL2H_BK.jpg

bu çok güzel 1950 http://www.vwallguitars.com/index.php?act=viewProd&productId=35
SL2H_NAT.jpg

ve pahalı ama gerek varmı http://www.vwallguitars.com/index.php?act=viewProd&productId=112
SL2H_BGLY.jpg

naapiim diyecem siz de kafana göre seç dieceksiniz haklı olarak. ama bilmiorum. ama lokmanlar saolun model belli en azından.

Nebula Soloist olsaymış alacağın yerde direk atla diyecektim ama sen bilirsin. Şunu da düşün ama Amerikan Jackson'ı kendisi yapan en önemli şeylerden biri de üzerlerindeki grafikli boyalar olur.
Saygılar, Sevgiler

Geri