Charvel / Jackson Başlığı

berkay benim yerime söylemiş zaten lightning the sky modeli alıyorum :) o olayda şöyle gelişti aklımda pile ve lightning vardı ama telde adamla konuşurken direk lightning dedim ne hikmetse :)

berkay da dün gece acaip gazdaydı bakalım amerikan jackson çakabiliir her an :)

Beyler ben Laylaylomun kursuna gidiyorum.Bir çok kişi kötülüyor LLL yi..
Adamlara diyorum verdiği fiyatlar hakkında.Diyor herkes kötülüyor çünkü sadece LLL getirebiliyor yurtdışından yasal olarak fln diyorlar.Bir de güvenebilirsin sonucta hep burdayız diyorlar.
Ve su an iki seçenek var...Ve gitar adlıgın zaman 1 ay kurs beleş(100ytl)

1-)Jackson js30 serisinden js1 dinky blk 800 ytl peşin 700 ytl diyorlar.Bazıları bu fiyarı fazla görüyor..Bu gitar Sıfır..

2-)Jackson ps1 üretimde olmayan 6-7 yıllık bir gitar...Çok temiz..Adamlar zaten durdukça çamı oturur sorun çıkartmaz daha ii ses gelir hatta falan dediler.Bu gitar 500 ytl..2.el

Sizce fiyatlar nasıl uygun mu?Sizce ne yapmalıyım...Yeniyim yardım edin :cry: :=)

FaithDown demiş ki:
jacksonke1n demiş ki:
FaithDown demiş ki:
Bugün Jackson SL1 siparişi verdiğimi belirterek başlığı biraz hareketlendirmek istedim :) Vatana millete hayırlı uğurlu olsun :)
inşallah bir gün bizde vereceğiz , :))
hayırlı olsun şimdiden... ;)

sağolasın kardeşim :) senin gitarın da süper bir gitar kıymetini bil :) alınır valla sonra böyle yazdıklarını görürse :)
sağolasın :) yok zaten kıymetini biliyorum :) hergün bakıyorum böyle doya doya kendisine deseni baş döndürücü (=
Güle güle kullan dostum gitarını .Resimler falan bekliyoruz ona göre.

Eylül başı gibi geleek sipariş bir aksaklık çıkmazsa :) Şimdiden heyecanlanıyor insan :) Gelsin hele bi forumu fotolarıyla donatırım merak etmeyin :)

Evet soulwalker LLL'den alıyorum :) Başlarda hata gibi gelmişti ancak iyi bir fiyata getirdim gitarı hatta henüz kaporayı vermedim Ağustosun 5 inde gidicem Berkay(masterofpuppetsasd) da gelecek sanıaırm :) Daha indirim yaptırırım sanırım :)

Sana da hayırlı olsun kardeşim madem öyle :) Ben adamlarla yüz yüze bile konuşmadan 200 euroya yakın indirim yaptırdım telefonda :) bence fiyat gayet uygun...

Ben telefonda ufak bir pazarlıkla 1800€ ya ayarladım ama dediğim gibi İstanbulda gittiğimde biraz daha indirim yaptırmayı umuyorum :)

Geri