Charvel / Jackson Başlığı

Ps1 i pazarlık yapmadım ama peşin olarak 400 e düşçeklerini sanıyorum.Bir de bir ay kurs beleş 100 ytl de ordan inersek.300 ytl ye kapatcam

Az once uzun zamandir erteledigim DK2 projemin son noktasina gelip telleri takmaya baslarken saddle i kirdim..... :cry:

Nerden alinir bu.... Set olarak satildigini biliyorum ama. Tek parca bulabilirmiyim???

Moralim bozuldu. Cok hazirlamistim kendimi o gitari bu aksam calmaya.

Photo-0002-1.jpg

Yurt dışındaki online sitelerde saddlelar satılıyor.

Türkiyede ise tek tek bulabilceğini çok sanmıyorum.Ancak, başka bir çıkma floyd rose bulursan ondan söküp buna takabilirsin.Ya da ustaların elinde vardır belki çıkma floyd rose, onların birinden söker.

Bu arada, nasıl kırdın merak ettim?

Sitede Schaller Floyd Rose satılıyordu orjinal.Aslında çok güzel olur böyle bir gitara. :)

DaveMustaine_64 demiş ki:
thunderhead demiş ki:
PArcayi satin aldim bile...

http://www.guitarnucleus.com/gnstore/tremolo.html

19 dolara patladi. Neredeyse 6 tane krom alip hepsini degistirecektim kiroluk olsun diye hahaha :LOL:

:mrgreen: Umarım parça tam uyar da sorun olmaz. Bu köprü jt-580'in low profile olmayan versiyonu di mi? Yoksa jt-500 mü? Nerden buldun bu köprüyü?

lisans yazısız bir jackson floydu, :? hmm ilginç :roll: :?:

Kopru 92 model DK2-EX in uzerindeki orjinal kopru... uyar insallah... Uymazsada basa gelen cekilir :D

d.n : bu aralar cok soyluyorum bu lafi... Basa gelen cekilir... Ne koyun adamim ben :LOL:

thunderhead demiş ki:
Kopru 92 model DK2-EX in uzerindeki orjinal kopru... uyar insallah... Uymazsada basa gelen cekilir :D

d.n : bu aralar cok soyluyorum bu lafi... Basa gelen cekilir... Ne koyun adamim ben :LOL:

Dk-2 Ex mi, stealth ex mi? Dk-2ler sonradan çıktı dinky ex de olabilir ama onlar da sonradan çıktı diye biliyorum :)

Soruşturma bitti :D

Yeni kalktim aksamdan kalmayim :LOL: Kendime geliyim sapi cikarir bakarim ;)

Edit: Simdi baktim... Sadece DK-EX yaziyor. Onun altinda yarisi silinmis 6-.... diye bir ibare var... Seri no 926517...

Fazla bilgim yok bu gitar hakkinda. Birkac ay once ebayden cok komik bir fiyata almistim :) .

Elinde fazla gitar birikmis bir elemanin 'harem'i ni daraltmaya kara vermesi sonucu aldim bunu. Acik arttirmadaydi.Gerci forumada yazmis olmam lazim aldigim zaman. 125£ a patladi galiba bana :ask :mrgreen: :metalhead . Tam hatirlamiyorum.

ben de o teli tutan küp şeklindeki zıkkımları kırdım, aman diyim o sıkıştırgaç zıkkımı "teli iyi tutsun" diye hayvani şekilde sıkıştırmayın, baya zor tel takıp çıkarıyorum artık :D

anti-social demiş ki:
hayvani şekilde sıkıştırmayın

Evet ben dayanir zannederdim hep... Ya malzeme cok dandikmis yada ben biraz fazla hayvanim :LOL: (ikincisi daha agir basiyor sanki :D )

Antisoşıl bir tane (yada kac tanesini kirdiysan) saddle al o kup meretini kullan. Yada tum saddlelari toptan degistir kafan rahat etsin.

Geri