Charvel / Jackson Başlığı

Bende js30 var 350 ye versem tamam diyorum nasıl 500 ya PS falan bulursun alım satımı takip et çok temiz güzel şeyler oluyor.Ben acemilikte aldım js yi şimdi pişmanım.

eski jackson lar daha iyiydi fender aldıktan sonra kalite düştü gibi bi söylenti dolaşıp durur denemeden herkeste birbirinden duyup onaylar bilirsiniz:D eski jackson ve yeni jackson ı yakın zamanlarla kullanmış birileri varsa bi açıklık getirelim artık şu konuya :D diğer bir soru pro serisi neckthru abanoz klavyeli rr ler vardır kimisi bunlara amerikan der nekadar doğrudur bunada açıklık getirsek hoş olcak sanırım

Daha önce sormuştum rr24 kullanan var mı diye.Hiç cevap gelmedi.Bende kararttım gözümü Laylaylom a sipariş verdim.Hadi bakalım hayırlısı.Gelince foto ses kaydı ortaya karışık bi şeyler yaparım.Bari başkalarının canı yanmasın :D Bu arada tüm söylenenlere rağmen I love Laylaylom :D :D :D

No_leaf_Clover demiş ki:
4 yıllık JS20 ne kadar yapar sizce bi fiyat söyleyinde adamla ona göre pazarlık yapıcam
En fazla 200 lira eder Js'20 ztn en düşük modeli jacksonın tremolo'lu Strat kasa basswood bile değil artık sanırım acaip bi ağaçtı forumda 400 450 lira aralığında güzel performer serisi gitarlar satılıyor bunları tercih et dağlar kadar fark var performerlar ile js'ler arasında

emredd demiş ki:
Daha önce sormuştum rr24 kullanan var mı diye.Hiç cevap gelmedi.Bende kararttım gözümü Laylaylom a sipariş verdim.Hadi bakalım hayırlısı.Gelince foto ses kaydı ortaya karışık bi şeyler yaparım.Bari başkalarının canı yanmasın :D Bu arada tüm söylenenlere rağmen I love Laylaylom :D :D :D

RR24 çok iyi bir seçim en iyi Japon Jackson denebilir :)

No_leaf_Clover demiş ki:
Arkadaşlar ölüyom kararsızlıktan bizim alt dükkanda 2.el Jackson JS20 buldum 4 yıllık ama oldukça temiz adam peşin 500 ytlye bırakıyo sizce ne yapayım ? Aleti kötüleyen bir sürü yazı okudum ama çokta güzel gözüküyo çok karsızım.

Çin malı gitar al ama onu sakın alma.Üstelik ikinci elmiş peeh 8O Satan şahıs gitarı değil markasını satıyor resmen ;)

arkadaşlar herkese selamlar öncelikle.ben bu jackson stars hakkında bilgi almak istiyordum.dk2 lerden farkı nedir? alınmalımıdır bir yardımcı olursanız...

jackson gitarlarının sadece japonyaya satış yapan bir şubesi gibi düşün. japon piyasası içinde dönmekte bu gitarlar. getirtilebildiğinden emin değilim ama jc forumlarında görüyorum arada sırada.japonyadan siparişle gelse bile gümrük var unutma.

Jackson Japon Custom Shop'u. Tam Custom shop mantigi ile calismiyorlar ama yakin... Ben hic denemedim ama JC forumlarinda kalitelerinin Amerikan yapimi Jacksonlari aratmadigi soyleniyor....

Bu arada ben Japonyadaki Stars serilerini saymamıştım en iyi Japon Jackson RR24'derken :) en iyi japon yanlış olmuş biraz Slsmg,Sl-3 ve rr24 demeliydim sanırm Mg serisinde rr24'e denk gelebilecek slsmg dışında gitar yok zaten.

emredd demiş ki:

sipariş hakında bilgi verirmisin? Ne kadara mal oldu sana ve yanında hardcase veriyorlarmı?

Hardcase verip vermediklerini öğrenemedim daha.Bi tanıdığım vasıtasıyla gerçekleşti sipariş o da sormayı unutuyo hep.Ön ödemeli olarak 1800 ytl ye aldım diğer türlü yani gitar geldikten sonra alsaydım 1900 ytl vericektim.

Geri