Nux Anfiler

M

müzikman

nux anfiler rezalet iyi diye satılıyor yüzün kara çıkıyor dijital alet tamamen aarkadaşlar aldı bende aldım hepsi elimizde patladı aman uzak durun paranızı yolda bulmuyorsanız

• Konu Sahibi Konu Sahibi
selam önce herşey normal zamanla ısınıyor ne ton kalıyor ne başka birşey arkadaşınkide efx katı gitti

birkaç ayda oluyor benim bildiğim ben hariç 3 anfi alan arkadaşlarda dijital olduğu için tamir mümkündeğilmiş

garanti var diyorlarda olunca kulp uyduruyorlar dediğimgibi ben ilk değilim artı arkadaşlara ben önermiştim rezil oldum

garanti var diyorlarda olunca kulp uyduruyorlar dediğimgibi ben ilk değilim artı arkadaşlara ben önermiştim rezil oldum

Kulplarında boyunlarına dolansın! Parası ile insanların rezil olduğu nadir piyasalardan birnine sahibiz sanırım. Geçmiş olsun demekten başka bir şey gelmiyor elimden maalesef. Bulunduğunuz ilçenin kaymakamlığında "Tüketici Masası" olması gerekir. Orayla bir konuşun, kesin diyemem, bir ihtimal çözüm önerebililer belki.

ben bildiğim mağazası olan bir arkadaşım var bunlar çinden zaten öylesine para kazanmak için ithal ediliyor garanti olması için bir şeyin yetkili servisi olması lazım bunların yok getir sat unut adam parasına bakıyor ithalatçıları getirip müzik mağazalarına satıyor onlarda alıyor arz talrp tabi sadece yeterlilik belgesi ve rüşvetle sokulduğunu bu işle uğraşan arkadaşlarım kendileri söylüyor yani hep dümenyazık ya müzikle uğraşıyoruz sanki inşaat yapıyoruz mütahit gibi malzemeden çalıyorlar

Garanti belgesi bazında bir belge verdilerse, yasalara dayanarak az çok bir yaptırım şansınız var ama. Bildiğim kadarıyla ihthalatçı firmanın garanti vermek sorumluluğu kanunen var. Her ihtimale karşı Tüketici Masası bir konuşun derim.

Geri