Ibanez Başlığı

Jem lerin çok güzel gitarlar olduğunu düşünüyorum.Param olsa sadece evi süslemek için bile 5 tane alıp duvalara asmak isterim.Kesinlikle mükemmel gitarlar bu jem ler.Plazma TV alacağıma 2 jem alırım akşama kadar izlerim.. :D

Bu kadar şık ve narin gitarları "Kıro" diye nitelendirebileceğimiz insanlara neden yakıştırıyorsunuz anlamış değilim.

Tamam steve vai bağrı açık ceketi ve içine taktığı altın kolyesiyle tam spesifik bir kıro örneği lakin Jemlere de aynı gözle bakmamak lazım.

Monster_YGT demiş ki:
üzüm üzüme baka baka karırda diyebiliriz. ama harbiden ya çok sevimsiz şu jem ler yani ben sevmiyorum gitar koyu renkli olur mat olur :metal
metalci işi diyon yani , o zaman sana robert keeley modifiyeli ds1 de lead modundayken fernandes sustainer bağlanmış bi jemi eline alıp çalmanı öneriyorum emin ol tüm gotik düşüncelerin gidecektir. :D

halilpazarlama demiş ki:
Monster_YGT demiş ki:
üzüm üzüme baka baka karırda diyebiliriz. ama harbiden ya çok sevimsiz şu jem ler yani ben sevmiyorum gitar koyu renkli olur mat olur :metal
metalci işi diyon yani , o zaman sana robert keeley modifiyeli ds1 de lead modundayken fernandes sustainer bağlanmış bi jemi eline alıp çalmanı öneriyorum emin ol tüm gotik düşüncelerin gidecektir. :D

gotik düşüncem yok da gitarda koyu renk severim yani metalci işi :D

JEM77B,UV777P güzel gitarlar.Speed,power gruplarına gidebilir.Diğer güllü,altın sarısı olan tüm jemler serçe parmağa altın minibüsçü yüzüğü takılarak çalınacak gitarlar. :)

Yoksa mII urban camo favorimdir.

Geri