Ibanez Başlığı

Yalnız o mavi gitar JEM değilki. Yoksa ben mi feci yanılıyorum :?

Buyrun bu da aynı şekilde gerçek bir JEM değil. Bakalım buna da kıro diycekmisiniz :)
Jem777VCB_front1_small.JPG

bu modelin sınırlı sayıda üretildiğini ve sertifikayla verildiğini biliyorum.çok güzel jem.bize nasip olmaz.ulen insan çalmaya kıyamaz be :D mavi jem konusuna katılamayacağım benim kanımca da en güzel jemlerden biri.zaten poster linki olarak vermişler.jem olsun çamurdan olsun :D

halilpazarlama demiş ki:
bu modelin sınırlı sayıda üretildiğini ve sertifikayla verildiğini biliyorum.çok güzel jem.bize nasip olmaz.ulen insan çalmaya kıyamaz be :D mavi jem konusuna katılamayacağım benim kanımca da en güzel jemlerden biri.zaten poster linki olarak vermişler.jem olsun çamurdan olsun :D

abi senin jem lere karşı özel ilgin var galiba :)

bütünlüğü bozan bir takım mantık hataları mevcut.. mesela klavye neden yarısaydam değil? ya da headstock? tremolo aksamı? vidalar? tremolo kolu neden pembe bir pipet değil? bu arada neden volume ve tone knoblarının üstünde isimleri yazar? ibanez firması jem sahibi olacak insanların bu ikisinin yerini karıştıracak yapıda olduklarını mı düşünmektedir? ya da eve gitarımızı gösterip hava atmak için çağırdığımız arkadaşlarımızın bu knoblarla işi olur mu? (hoş bunla nasıl hava atılır bilmiyorum) kısaca iğrenç lan ne bu gitar mı bu deseydim sanki daha az ve öz olurdu.

edge pro dan ödün vermek istememişlerdir herhalde. bu arada ledler var. karanlıkta bu hale geliyormuş:

000009226.jpg

artık gitar mı dersin başka bir şey mi bilmiyorum =)

benimde bi fikrim var böyle kalın camdan olsun içinde su olsun bide japon balığı atsınlar içine 2-3 tane. :D üstünde kapak olsun yem atmak için.ama olmaz ya balıkları düşündümde :D

Geri