CattaQully (Rock)-Ankara

gALLows_poLe demiş ki:
merhaba arkadaşlar sizi bulmak pekte zor olmadı uzun zamandır yazmayı düşünüyordum fakat bi türlü vaktim olmadı.sizi geçen hafta dinlemiştim bu hafta da dinlemeye geldik fakat yoktunuz.gerçekten çok başarılısınız.sizin gibi parçaları birebir çalan gruplar pek nadir bulunuyor...:roll: yeni parçalarla daha da güzel olucağına inanıyorum.
başarılarınızın devamını diliyorum... :tap:
en yakın zamanda dinlemeye geliyoruz.. :icelim :elsalla
Düşüncelerin ve iyi dileklerin için teşekkürler. Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Mümkün olduğunca şarkıların orjinal hallerine bağlı olmaya dikkat ediyoruz. Repertuarımız da yavaş yavaş genişliyor. Bu cumartesi malum program olmadı ama gelecek cumartesi için yeni parçalarla sahnede olacağız. Görüşmek üzere... :)

Selam kardes grup Catta Qully elemani guzel insanlar. :p Yeni vokaliniz ve genislemis playlistinizle sizi en kisa zaman da dinlemek istiyorum, su finaller bir rahatlasin, en ondeyim ;) Basarilar ;) :!:

walla alpercim seni ve grubunu herzaman bekleriz programlara konserlere :metal
geçen bilkente geldi bizim tolga sizin konsere de malesef ben gelemedim ama ilk fırsatta gelicem ;)
perşembe günü Hair i izledim ama odtüde,uzun süre sonra arkadaşlarımızı bi arada sahnede görmek çok mutlu etti beni devamı gelicek biliyorum :metalhead
bu arada Rocks'N in Slash'e benzeyen gitaristiyle özellikle tanışıp istişarede bulunmak isterim,beni tanıyanlar bilirler Slash hayranlığımı :taptim :taptim

görüşmek üzere :elsalla

arkadaşlar merhaba size yazmadan geçemedim 8) yaaaw sizi baya oldu dinleyeli ama yazmak şimdiye kısmet oldu galiba vokaliniz yeni değişmişti ben dinlediğim de :roll: ama gerçekten beğendim sahnenizi daha da iyi olabilir tabi bazı şeyler yerine oturmamış olabilirr zamanla düzelir.. ayrıca basçınız dikkati mi çekmişti teknik olarak pek beğenmedim ama notaların tam ve doğru olması yeterli sahnede :LOL: davul,gitarlar gayet iyi her şey daha da iyi olur umarım.. ayrıca arkadaş parçaları birebir çalıyosunuz demiş bende katılıyorum ve beğendimm... :LOL:
tekrar dinlemek güzel olabilir sizi... :dans
en yakın zamanda gelicezzz...
iyi çalışmalarrr... :mrgreen:

Elinizden geleni yaptığınıza şüphemiz yok.. :D Gerçekten çok beğendiğimi tekrar söylemek istiyorum sizleri.. :elsalla
Görüşmek üzere............

chuckrainey demiş ki:
arkadaşlar merhaba size yazmadan geçemedim 8) yaaaw sizi baya oldu dinleyeli ama yazmak şimdiye kısmet oldu galiba vokaliniz yeni değişmişti ben dinlediğim de :roll: ama gerçekten beğendim sahnenizi daha da iyi olabilir tabi bazı şeyler yerine oturmamış olabilirr zamanla düzelir.. ayrıca basçınız dikkati mi çekmişti teknik olarak pek beğenmedim ama notaların tam ve doğru olması yeterli sahnede :LOL: davul,gitarlar gayet iyi her şey daha da iyi olur umarım.. ayrıca arkadaş parçaları birebir çalıyosunuz demiş bende katılıyorum ve beğendimm... :LOL:
tekrar dinlemek güzel olabilir sizi... :dans
en yakın zamanda gelicezzz...
iyi çalışmalarrr... :mrgreen:
eleştirin için teşekkür ederim. lütfen düşüncelerinizi dile getirmekten çekinmeyin.
haklısın doğru nota basmakla olmuyor sadece, aralara biraz süsleme katmak da lazım. ayrıca bas için bir şeyler yapıcaz, processor falan alıp sesimizi düzeltmeye çalışıcaz ilerleyen günlerde. dummy'de bas sesleri kötü, ne ben kendimi ne de diğerleri beni duyuyor. monitörler sorunlu maalesef.
ilerleyen günlerde görüşmek dileğiyle...

heyyy cattaqully nerelerdesinizz yaw :( merak ettim bişey yazdığınız yok yarın aşkım çıkıyosunuz dimi ??? gelicezzz... :LOL:
görüşmek üzere yarın akşamm... :dans

yaw uzun zamandır yazıcam yazıcam bi türlü fırsat bulamadım 8) özellikle achiless basçınız olmalı ona yazmak istiyordum :mrgreen: processor iyi güzel ama pedal toplamak daha mantıklı derim ben :LOL: fiyat evet pahalı da daha iyi sesler alabilmek için ;) tabi karar senin.. :roll: senin de beğenmen gerekir ama sonuçta iyi sesler almak önemli sen memnunsan dinleyici memnunsa daha ne olsun... :dans
neyse görüşmek üzere en yakın zamanda tekrar dinlemeye gelicem... :elsalla

yaw yine ne partisi bu :cry: :cry: :cry:
ne güsel gelecektik sizi dinlemeyeee bir an önce düzene soksunlar şu günlerii artıkkk... :icelim

bu arada sormayı unuttum yaw cattaqully yılbaşı için napçaksınız orda mısınız dummy mi yani?? :roll: yoksa var mı başka planlar buradan duyurun da gelelim.. 8) yaww arada buradan haberdar edin bizleriii olmuyo böle tam çıkçağınız gün :dans
hade kalın sağlıcaklaaaaaaaa... :elsalla

Ooo bizim grup buralardaymis, o zaman biz grupca gelelim sizin konsere, bak bende merak etmeye basladim simdi. Gordugum kadariyla 'fear of the dark', 'child in time', 'we will rock you' caldiginiz sarkilardan bazilari, ama bunlar bana cok fikir vermedi baska neler caliyorsunuz merak ettim?? Forumunuzun bi yerlerinde kesin vardir ama ben tembellik yapiyorum biraz :) Kolay gelsin...

Gelin tabi yav, her zaman bekleriz. İki haftadır partilere kurban gidiyoruz :sniper Yeni parçalar vardı güme gitti hepsi. Yılbaşı içinde yine Dummy'de olma ihtimalimiz var, yüksek bir olasılık. 1-2 gün içinde netleşecek ;) Burdan duyururuz yine.
Ben yine repertuar için bizim internet adresini vereyim de tembellik geçince bakarsınız :D
http://thecattaqully.garaj.org
Orda bazı parçalar çıktı yenileri girdi, bayadır güncellemedik, en kısa zamanda da hallederiz :D

The_Drummer adresi vermişsin iyi güsel de ama güncellenmeyeli aylar olmuş.. 8O 8O Değiştirin artık biriniz el atında repartuar,elemanlar ne var ne yok yazın oraya olmuyorkii böle.. ;) aaa bak oraya da yazanlar var habersiz bırakmayın kimseyii... :p :p :p
:LOL: :D :LOL: şaka bi yana yani düzenlemek iyi olur .. :LOL: :D :LOL:
neyse iyi çalışmalar arkadaşlar.... :elsalla

walla bu yılbaşı işi olursa iyi olucak sanırım :roll: kalabalık bi kitleye çalmayalı baya oldu :LOL: (yaw zaten biz hiç öyle kalabalık bi kitleye çalamadık ki :bilmem )
neyse walla bakalım bu iş netleşir bugün yarın yine burdan duyururuz tabi
walla Rocks'N tayfa bekliyoruz en kısa zamanda sizi ;) bakalım belki bişiyler yaparız yakında beraber daha iyi olur dimi :fikrimvar

hadi sağlıcakla...

az önce aldığım haberlere göre yılbaşında nerdeyiiiiiiiiiiizzzz :dans

hepimiz evlerimizdeyiz ehehehehe :kaydim

mısır patlatcaz cattaqully evinde yılbaşında çılgın eğlence var :cigara

hepimize mutlu yıllar dostlar şimdiden :elsalla

Ümit'in dediği gibi yılbaşını evde geçirecekmişiz. Ama boş geçmeyecek,neden mi? ;)

Çünkü biz bu yılbaşını ev stüdyomuzda ensturmantal müzik yaparak geçireceğiz. :dans Şaka değil gerçek :LOL:

Dinlemek isteyen olursa seve seve bekleriz. :zipla

Yalnız şöyle bir durum var. Giriş 5YTL ve ilk :beer beleş. Yani müesseseden. Geri kalanına karışmayız, stoklarala sınırlı çünküm. :icelim

Herkese şimdiden mutlu, sağlıklı, başarılı yıllar. Umarım 2006 en başta bize olmak üzere herkese ŞANS getirir. :dans

Yeni yılın ilk haftasında görüşmek dileği ile... :elsalla

aaaaa ama olmadıkii yaw yılbaşında biz sizi dinlemek istiyordukkk... :( :cry: :(

şöööylleeee bi güzel eğlenirizz diyoduk üfff... :cry: :cry:

artık haftaya gelirizzz dinlemeyee.. :dans

hepinizeee iyi yıllar arkadaşlarrr.... :elsalla

Geri