MindCrime (Power Thrash) - Ankara

Angarya.Konser hakkında size bir öneride bulunacağım özellikle vokale.
Parça seçiminizi daha çok kendi sesine göre yaparsan sevinirim.Çünkü bazı coverlar vardı,cidden sesine gitmedi.Burada tarza uymadı demek istiyorum.Bende biliyorum Rammstein tarzı vokal yaptığını.Daha ilkti.İlkte neler olmamıştı bana :twisted:
Başarılar...

Bi megadeth sorunu yasadik gercekten ama onun disinda ben iyi elestriler aldim sanirim stressten biras gec acildi ama...(rammstein? nefret ederim :)
)
iced earth - sentenced,blaze .diyenler olmustu ama rammstein...hayirrrr....
:(
1sarkilarina bile tahammul edemem ki :roll:

Selam Yolcuda biz de sizi dinledik
ve Como estais .. (eve gelince tekrar dinledim)
mukemmeldi
pentagramda ,bestenizde ve phobia da ki vokal tüylerimizi diken diken etti :)
bence sana diycek hicbirsey yok hele bu ilk konserinse ,yasinizda kücük elestrilere aldirma ama calis...
Artik ciyak ciyak oten vokallerden gina gelmisti
adam gibi biri cikti sonunda
megadeth biras kacti sanirim ama sorun degil...
ilk konserin olmasina ragmen cok basariliydin
iced earth i canli dinlio hissi verdiniz zaten hemen basta...
mutlaka bikac eksiiniz var
ama bu yeteneinizi harcamayin...rammstein i kafana takma
ben yillardir bu isin icindeyim senin ses tonundan bi daha bulamadigim icin ne Bg caldik ne İced earth...basarilar dilerim...(bassci ve baterist arkadaslarda cok neseli buarda:)

nie polyanna'cılık oynuyosun abi. olur oyle aksilikler herşeyi kafana takarsan olmaz ama..
ayrıca iyi de olur coğu zaman daha buyuk bi organizasyonda karşına cıktıklarında hazırlıklı olursun... ;) hadi başka konserlerde görüşmek üzere.. (mümkünse yakın olsun :) )

daha sana this was my life borcumuz var ama nese :)

Anthrax demiş ki:
nie polyanna'cılık oynuyosun abi. olur oyle aksilikler herşeyi kafana takarsan olmaz ama..
ayrıca iyi de olur coğu zaman daha buyuk bi organizasyonda karşına cıktıklarında hazırlıklı olursun... ;) hadi başka konserlerde görüşmek üzere.. (mümkünse yakın olsun :) )

daha sana this was my life borcumuz var ama nese :)

Hehe Eyvallah Sagolasın...Konser de istiyoruz , Buluşma da... şimdi This Was my life Olayını Unutmadım merak etme :LOL: En Sevdigim diyorum abi :)

Bir Diğer Olay da Geçenlerde bi topicte okumuştum Metallica - Dyers Eve Crossları Hakkında Açılmıştı Konu Kafamı Karıştırdı , Çalınabilinir mi Diye Düşünüyorum :LOL:

Hadi Eyvallah Sağolasın Herşey İçin Tekrardan...

20 Mart 2005 Pazar günü Gölge Rock Bar da konserimiz vardır...konserde çalacak gruplar...
zihni bulanık , the diyv , karaleke , angarya dır...kendi grubum adına konusayım heavy metal ve trash seviyorsanız gelin!!

Bu pazar Gölgedeyiz. Kapı Açılışı Saat 14:00
Bitiş Saati Henüz Belli Değil
Gruplar ;
*Zihni Bulanık
*Karaleke
*Angarya
*The Diyv

Giriş Ücreti : 5 Ytl
Yarın görüşmeye bağlı olarak +1 bira ücretsiz olayını halletmeye çalışacağım.Konserimize Heavy Metal , Hard Rock ve yakın tarzları dinlemekten zevk duyan dostlarımızı bekliyoruz.
Ve bunun devamı en yakın zamanda tekrarlanacak.

Not:Grupların sıralışı birebir değildir...

yeah he :metal
Sonunda yine sizinle birlikteyiz arkadaşlar :)
Evet ne yapıyoruz demek ki! :icelim
Biz sahnede dağıtıyoruz millette aşşağıda kafa sallıyor :)
:metal :metal :metal

evet tekrar birlikte konser vermek zevkli olacak... :twisted: umarım herşey herkes için iyi gider bu konser herkese istediğini verir... :zipla

Bu konserden daha önce bi buluşup eksikleri giderelim diyorum.Sorun çıkmasın.Yani çıksada sorun olmuyor , sizin gibi dostlarımız varken ;)

Kolay Gelsin , Görüşmek Üzere

hehe saol ya şımartıyorsun bizi...ne demek hepimiz aynı şey için mğcadele veriyoruz..böyle şeylerim lafı olmaz...konserde nönce görüşmek iyi fikir yine de :)

gummfson23mini.JPG

Başarılar tüm gruplara ve herkese iyi eğlenceler...

Geri