MindCrime (Power Thrash) - Ankara

çok eğlenceli olacak.. :twisted: herkesleri bekliyoruz.. heavy metal seyircisi pazar günü gölge de olsun.. cosalım hep beraber. :metalhead

ayrıca onceden buluşmak güzel bir fikir thediyv kardeşim.. ayrıntıları konuşuruz...

nese tekrardan the diyv ile aynı sahnede olmak cok güzel olacak.. :zipla

Anthrax demiş ki:
çok eğlenceli olacak.. :twisted: herkesleri bekliyoruz.. heavy metal seyircisi pazar günü gölge de olsun.. cosalım hep beraber. :metalhead

ayrıca onceden buluşmak güzel bir fikir thediyv kardeşim.. ayrıntıları konuşuruz...

nese tekrardan the diyv ile aynı sahnede olmak cok güzel olacak.. :zipla
ne yani bizimle aynı sahnede olmak iyi olmayacak mı :)

Iced Earth,Pentagram,Iron Maiden,Anthrax, Kreator, Pantera ve Megadeth coverları olacak playlistte...ee tabi Angarya bestesi de çalacağız...herkesi bekliyoruz... :twisted: :zipla :metal :metalhead

Sonuçta buluştuk mu önceden,buluştuk.Evet herkes konsere hazırlanıyor anlaşılan.Bakalım ne olacak bu sefer :) Bence yine dağıtacağız ortalığı toplu şekilde :metal Metal Bless You

pek sevgili angaryanın pek güzide üyeleri, pazar günü hepinize başarılar :LOL:
yine orda olacağım tabi ki ama bu sefer daha az heycanlanmaya karar verdim :oops:
görüşürüz pazaarr....

teşekkürler...tek çalışmayla çıktığımız konserin altından bizce(eleştirileri bekliyoruz tabi ki) başarılı bir şekilde kalktığımız için mutluyuz...

Dostlarım gerçek tecrübe budur , gerçekten en hatasız , en sağlam şekilde çıktınız sahneye. Eleştirilecek bi olay yok. Angarya hastasıyız ailecek... Birlikte nice konserlere...Başarlıarınızın devamını...

Ses düzeni ve içerde duyma problemi olmasına rağmen elinizden geleni yaptınız. Güzel çaldınız. Bazı yerlerde içerdeki duyma sorunundan dolayı ufacık hatalar olsa da onlar da tadı tuzu biberi oldu konserin. Başarılar....

angarya angarya angarya!!
:LOL:
süperdiniz.. daha da bir şey söylemiorm ben.. pek eğlendik..
zaten o kadar rahattınız ki sahnede, eğlenmemek gibi bişey söz konusu olamazdı..
helal olsun.. ehehe..

:taptim

Geri