MindCrime (Power Thrash) - Ankara

arkadaşlar gayet iyi niyetle şunu söyleyebilirim ki..
konsere gelmeyenlerin derilerini yüzüp sakaryada sallandırıyoruz :deli :seytan

hehehe şaka şaka sadece derilerini yüzüyoruz sonra da türk hava kurumuna bağışlıyoruz :) :twisted: hımm..

bu durumdan kurtulmak cok kolay.. sadece konsere gelip deli gibi headbang yapmak sizi kurtaracaktır.. ve kılınıza bile zarar gelmeyecektir :) :)

kendini seven herkes gelsin :) :) :seytan

Anthrax demiş ki:

hehehe şaka şaka sadece derilerini yüzüyoruz sonra da türk hava kurumuna bağışlıyoruz :) :twisted: hımm..

bu durumdan kurtulmak cok kolay.. sadece konsere gelip deli gibi headbang yapmak sizi kurtaracaktır.. ve kılınıza bile zarar gelmeyecektir :) :)

ben geleyim mi konsere? :LOL:

GÜMMF Türkçe Rock Müzik Topluluğu Angarya'yı gene yalnız bırakmayacak :D
Unutmayın kapı açılış saat 19.00'da ve konser GÜMMF Türkçe Rock Müzik Topluluğu katkılarıyla ;)

Anthrax demiş ki:

Öldür istersen geleceğim headbang de yapmayacağım :twisted:
Kız arkadaşımla gelip adam gibi müzik dinleyeceğim :twisted:
Böyle yapsak kabul olmuyor mu?!

Arkadaşlar, dün akşamki performansınızdan ötürü kutluyorum sizi. Enstrüman hakimiyetiniz o koşullar için gayet iyiydi.İyi çaldınız, tebrikler. Daha da iyi olacağınıza inanıyorum. Naçizane olumsuz eleştirim ise vokalistin sesine daha uygun parçalar seçmeniz gerektiği yönünde olacak, tabii bu benim şahsi görüşüm. Başarılar!!!

Arkadaşlar iyi bir konserdi :) Bu sizi 2. izleyişimdi, ilkine göre çok daha iyiydi bu performans. Yeni gitaristiniz Caner gruba gayet iyi uyum sağlamış görünüyordu :)

Elinize sağlık, aynen devam edin, her zaman sizin için elimden gelen her türlü yardımı yapmaya hazırım :)

herkese teşekkürler... ve özür dilerim kötü performansımdan dolayı.. daha iyi olabilirdi.. :( tekrar bütün seyirci ve grup arkadaşlarımdan özür dilerim... ve daha iyi olmam konusunda bana güvendikleri, destekleri için teşekkür ederim...

Senin ölün yeter be neşe kaynağı :twisted: Boşver olur böyle şeyler arada :!: :metal
Ben konsere gelemedim o kız arkadaşın sadece 3 saatlik zamanı vardı Ankara da kusura bakmayın :!:
Görüşmek üzere :!:
Yolunuz açık olsun...

ÖNCELİKLE SELAMLAR.........

Hakkınızda yazılanları okudum. Hep güzel şeyler yazılmış açıkçası dinleme fırsatım olmadı fakat okuduklarım kadarıyla Trash yapıyormuşssunuz.

Öncelikle kendimi tanıtayım ben BLACK TOOTH grubundan Tuna( vokal)
amacımın Ankara da Trash ağırlıklı sert ve sahneye hakim grupları belirleyerek bu gruplar ile Ankara da gerçek anlamda Rock Konserleri düzenleyerek onlarla aynı sahneyi paylaşmak olduğunu belirteyim.
Biz Blacktooth grubu olarak Ankara da ki Rock konserlerinin hatasız insanlara hem görsel hem de işitsel anlamda bir şeyler aktarmasından yanayız. Anlıyacağınız insanlar konser organizasyonunda grupların adını gördükleri zaman bu konser çok iyi olur diyebilmeliler. Eminim bu konuda hemfikiriz.
İşte bu doğrultuda yapılması gereken ilk işin Ankara da bulunan grupları tarz, kalite, sahne performansı gibi faktörleri ele alıp inceleyerek bir liste oluşturmak ve bu liste ile de iletişimi hızlandırmak gerekli olduğu kanaatindeyim.
Bu amaç ile eğer sizde aynı fikirde iseniz özel mesaj yolu ile iletişime geçelim.

konsere gelen herkese çok teşekkür (özellikle sınıf 64tn berkaya) umarım ii çalmışızdır(çalmışımdır ne çaldığımı pek duyamadım:)))ama videoya kaydedildi görüntüler görecez bakam maratonda tartışmalı pozisyonları :LOL: sercan ne kötü performansı ;) yaw hem davul başında oturan kişi ne demek sen yersin o davulu davul senin midene oturur :LOL:

VII. Geleneksel Gazi Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Dondurma Şenliği

YER: Gazi Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Bahçesi - Maltepe/ANKARA

12 Mayıs (Ücretsiz)

12.00 Açılış-Madalya Töreni
12.45 Kent Orkestrası
14.00 Akla Zarar
15.00 Eşli Dans Gösterisi
15.30 Beyaz Gürültü
16.30 Crew
17:30 Red Handed
20.30 NEV (Giriş:10 YTL)

-------------------------------

13 Mayıs (Ücretsiz)

12.00 Hazırlık Rock Topluluğu
13.30 Mehteran Gösterisi
14.30 Black Tooth
15.30 Kara Leke
16.30 Suck-R
17.30 Nightshot
18.30 Sınıf 64
19.30 Gryllus
20.30 Melatonin

14 Mayıs (Giriş:10 YTL)

13.00 Purplerain
14.00 The Aliminium Co.
15.00 Kaotik
16.00 Tushe
17.00 Cin Seddi
18.00 440
20.30 KURBAN

Üstte de belirttiğim gibi;
ilk gün amatör gruplar ücretsiz, Nev Konseri 5 YTL,
ikinci gün tamamen ücretsiz,
üçüncü ve son gün ise Müzik Festivali kapsamında okula giriş 10 YTL...

Biletler için: Gazi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi, Dost Kitabevi...

Not: Konserlerin hiçbirinde yaş sınırı yoktur...

Geri