MindCrime (Power Thrash) - Ankara

nevermore demiş ki:
Angarya'ya kocaman başarılar , öptüm hepinizi , soundcheck kurbanı olmadan , döktürün bu sefer :D

Angarya'ya konserde başarılar açılış kurdelası sizin :)

ayrıca serkan o soundcheck ile ilgili dua amen ve lütuflarından biraz da biz isteyebilir miyiz? :roll: :D :D

arkadaşlar herkese iyi dileklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.
bu arada söylemekte fayda var diye düşündüm Angarya 2 gibi sahnede olacak. sonra gümbürtüye gelip duvarlara çalmayalım da :D .
aslında pek yadırgamayız ama :p neyse. umarım izleyen ve çalan herkes için eğlenceli ve :metal bir konser olur
:metalhead

çok saolun alkışlarla yaşıyoruz(zeki mürenden alıntı) :D valla ilk grup olmanın verdiği rahatlıkla biz yine çok delirecez eğlenecez sololarda bile kafa sallayacam testamentçılar alex skolnickçiler memnun olacak :D biliyorsunuz ne kadar eren kömürlü hız demekse angarya da headbang ve delilik demek :mrgreen: pohahahha çok gaza geldim,

yine alternatif playlist sevenleri memnun edecek biri thrash biri öz heavy,yeşil sahalarda ender görülen iki şarkı olacak birini çalamya çalışırken baya eğlendik bugün baya bi tekrar yaptı :) inşalla en iyi şekilde yetiştiririz.Bi de burdan gazı veren arkadaşlara sesleniyorum orda bize ayak uydurursunuz umarım sahne önü tek sıra olsun yeter az olsun öz olsun kafalar yerinde kalsın kopartmak gibi bi iddamız yok yıldo koparıyo kafaları(hahahah iğrencim bugün :mrgreen: ) :D eğlenelim coşalım yarınlara koşalım

hedbenk hedbenk forevırrrrrrrrr nıııııınınınııııııınınıı (yok ya hell bent hell bent for leather dı galiba neyse :mrgreen: )

anti-social demiş ki:
çok saolun alkışlarla yaşıyoruz(zeki mürenden alıntı) :D valla ilk grup olmanın verdiği rahatlıkla biz yine çok delirecez eğlenecez sololarda bile kafa sallayacam testamentçılar alex skolnickçiler memnun olacak :D biliyorsunuz ne kadar eren kömürlü hız demekse angarya da headbang ve delilik demek :mrgreen: pohahahha çok gaza geldim,

yine alternatif playlist sevenleri memnun edecek biri thrash biri öz heavy,yeşil sahalarda ender görülen iki şarkı olacak birini çalamya çalışırken baya eğlendik bugün baya bi tekrar yaptı :) inşalla en iyi şekilde yetiştiririz.Bi de burdan gazı veren arkadaşlara sesleniyorum orda bize ayak uydurursunuz umarım sahne önü tek sıra olsun yeter az olsun öz olsun kafalar yerinde kalsın kopartmak gibi bi iddamız yok yıldo koparıyo kafaları(hahahah iğrencim bugün :mrgreen: ) :D eğlenelim coşalım yarınlara koşalım

hedbenk hedbenk forevırrrrrrrrr nıııııınınınııııııınınıı (yok ya hell bent hell bent for leather dı galiba neyse :mrgreen: )

caner turkrocka 2 gün girmedin, hemen dolmuşsun, döktürdün maşallah...

düzeltme: konser kapı açılışı saat 2 olmakla beraber ANGARYA saat 15:30-15:45 gibi sahne alacaktır. Ama erken gelmenin de muhabbet açısından faydaları çokça görülmüştür. Ayrıca ön saflarda yer tutmak için de ;) dolayısıyla saat 2'de işim vardı gelemem ya da çok erken gibi bahaneler kabulumuz diildir.

ahmettuncer demiş ki:
düzeltme: konser kapı açılışı saat 2 olmakla beraber ANGARYA saat 15:30-15:45 gibi sahne alacaktır. Ama erken gelmenin de muhabbet açısından faydaları çokça görülmüştür. Ayrıca ön saflarda yer tutmak için de ;) dolayısıyla saat 2'de işim vardı gelemem ya da çok erken gibi bahaneler kabulumuz diildir.
pardon ya bizim gruptan birisi oyle demisti de
ondan ben de sasirdim bi anda yani kapi acilisin 2 de oldugunu da ogrenince.
neyse bu arada yeni ekliyecegimiz 2 parca daha var.
Caner in de dedigi gibi ben de cok heyecanliyim :)

barker demiş ki:
afisbu2dur6gw.jpg

afiş kesin olmamakla birlikte budur.
Güzel bi gün olacak Kara Kedi' nin headlinerlığnı yaptığı bugüne herkes davetlidir.

Afiş kesinleşmiştr.Saygılarımla...Konserde başarılar dilerim.

Herkes Davetlidir...

Umarım bi aksilik çıkmazsa seyircilere güzel süprizlerimiz var.. :)

anti-social demiş ki:
.Bi de burdan gazı veren arkadaşlara sesleniyorum orda bize ayak uydurursunuz umarım sahne önü tek sıra olsun yeter az olsun öz olsun kafalar yerinde kalsın kopartmak gibi bi iddamız yok

:mrgreen: :D :LOL:

alttan alttan iyide laf sokar meslektaşım :D Ama üstüne alınması gereken kişiler alınmamış aygazı bağlamış gidiyolar hala :D

Bide tuner getircem ben konsere sizden sonra lazım olabilir :bilmem ( anlayana )

Angarya ya kocaman başarılar dilerim(z) kolay gelsin , çok büyük bi aksilik çıkmassa gelcez ;)

Sevgiler & Saygılar...

5 Şubat Pazar için her şey hazır. Seyirciler ve gruplar sabırsız.. saat sayıyoruz artık ne diyim..
Yanlış anlaşılmasın diye herkes için tek geçerli kural RESPECT! Saygı ve Hoş Görü... Bolca Eğlence!

Not: Alternatif ve diğer müzik türevlerinden hoşlananlar, sizin için de geçerli yukarıdaki kural, bizce gelip eğlenin.. Her şey müzik için..

Hepinizi bekliyoruz.. Sürprizlerimiz var, doğrudur - En çok eğlenenlere ;)

Sizi tanımak ve aynı sahneyi paylaşmak gerçekten çok güzeldi...Müziğin birleştirici özelliğini tekrar görmüş olduk...Umarım sahnelerde hep beraber oluruz...Herşey bir yana ne kadar hata yapmış olsak da çalarken :) müzik kazandı...biz kazandık...eğlendik. Bu yolda taviz vermeden ilerleyelim metalle kalalım...Dostluk kazandı diyelim...
Saygılar...

çok saol fjallstorm yandı hershey cover'ı beni baya sevindirdi ilk defa kendi çaldığım bi gruptan başka bi gruptan dr.skull dinledim ki en sevdiğim gruptur :D

şöyle bi özetliyim bugünü,

biz çok güzel sıçtık,kimse yoktu zaten.İlk gruptuk karamürsel sepetiydik çocuklar gibi şendik :D gitarın sesi kesildi fln zaten moral yoktu ama derin denizde boğulduk sanırım :) yine de eğlendim ben her zaman ki gibi.Her şeye rağmen aynı bu tarz çalacaz artık daha da testamentlar mı olur annihilatorlarmı olur anthraxlar mı olur bilemem :)

kimsenin kafası kopmadan atlattık,karakedi de acık uyuştu ama işte olmadı :D arcane de süferdi onları da ekleyeyim :D

bazı...bilmiyorum artık...çok feci laflar edeceğim arkadaşlar pogoda sahneye çıkıp insanları tekmelediler...ondan önce de imam osurursa cemaat zıçar lafını duymamış olan bi arkadaş da sahneden bunları gazladı...

böyle bi gündü :D

Geri