MindCrime (Power Thrash) - Ankara

angaryanın beste çalışmaları ve onur zibidisin doğum gününden enstantaneler :LOL:

kurban bayramı öncesi koyuna veda adlı bestemiz üzerinde çalışırken :LOL:

5 ŞUBAT 2006 PAZAR,
"RESPECT!" Metal Konserleri @ GARAGE

Afiş en kısa zamanda eklenecektir, konserde yer alacak gruplar

KARAKEDİ- Albüm öncesi son konser
DJINN STYLO
ARCANE
MELATONIN
THE DIYV
ANGARYA

Giriş 7,5 ytl - ilk içki dahil

Herkes davetlidir, hepinize şimdiden iyi eğlenceler!
(Ayrıca gecenin devamında Overdose)

Sorması ayıptır yaş pastaya mayonez sıkan mı var aranıza? :D Mayonez Kutusuna gözüm takıldı da... Calve galiba :p

(geçmiş) Doğum günün kutlu olsun Onur...

can ben de senin attığın suları yakalayacam :D karaleke konserlerinde sahnelerin prensisin zaten :D (can çekeceksen normal foto çek ağzımı yüzüü çekme biliyosun... :) )

ilteris valla çok acıkırsak sıkarız :mrgreen: da pasta yemeden önce bi zıkkımlandıydık,pastayı cila niyetine yedik(ben yiyememiştim onurla taylan yemişti hepsini :( )

Bloody_Face ben de anlamadım sıralamayı fln

bir adet de aylar sonra biten angarya şarkısı olacak playlistde özlem bitecek,2.yi de belki soundchekte hafiften tatmanıza izin veririz.Saygıdeğer SNF 64 tayfasının icadettiği terim var bi tane moderin tireş diye :mrgreen: ondanmış işte şarkılar

Ben de severim Djinn Stylo'yu hem çok iyi insanlar Angarya'nın ilerde de onlarla beraber konser vermek isteyeceğini düşünüyorum ben hatta :) Başarılar konserde bir aksilik olmazsa orda olcaz!

olayı saptırmayalım bizim kimseyle cıkmamak gibi bi isteğimiz ya da kaprisimiz yok...bu konsere özel bi sebepten katılıyoruz...olayları saptırmayalım...neyse demomuzda yer alacak ilk parçamızı da o gün seyircilerle buluşturacağız tepkileri merak ediyoruz...odtu metal gunlerınden sonra sahneyi baya özledik...umarım güzel bir konser olur...

afisbu2dur6gw.jpg

afiş kesin olmamakla birlikte budur.
Güzel bi gün olacak Kara Kedi' nin headlinerlığnı yaptığı bugüne herkes davetlidir.

yaw niye yıkalım garage'yi ne güzel organizasyonlar oluyor işte :p ama temeli biraz çatlatabiliriz o belli olmaz :D :metal

hadi bakalım....

Angarya grubuna konserde başarılar diliyorum. Ayrıca kendilerinden özür dilemek istiyorum grup olarak. Yerinizi kapmış gibi olduk biraz fakat organizatör arkadaşlar öyle uygun görmüşler onlara da burdan saygılarımı iletiyorum bizi son anda dahil ettikleri için organizasyona. Bizim için açıkçası ilk grup son grup farketmiyordu maksat müzik yapmak sonuçta tekrar tekrar affınıza sığınıyoruz...Herkesi konsere bekliyoruz...

Saygılar...Astrahan- Bass

fjallstorm demiş ki:
Angarya grubuna konserde başarılar diliyorum. Ayrıca kendilerinden özür dilemek istiyorum grup olarak. Yerinizi kapmış gibi olduk biraz fakat organizatör arkadaşlar öyle uygun görmüşler onlara da burdan saygılarımı iletiyorum bizi son anda dahil ettikleri için organizasyona. Bizim için açıkçası ilk grup son grup farketmiyordu maksat müzik yapmak sonuçta tekrar tekrar affınıza sığınıyoruz...Herkesi konsere bekliyoruz...

Saygılar...Astrahan- Bass

hocam utandırma bizi o nasıl laf öyle yer kapmak filan alakası yok...maksat güzel müzik yapıp hem kendimizi hem seyircileri eğlendirebilmek...özüre filan gerek yok..alt üst farketmez...konserde başarılar

Geri