MindCrime (Power Thrash) - Ankara

fff demiş ki:
yaf bahane çok var.
mesela ankarock ın ertesı gunu sınavım vardı geldım gec saatlere kadar kaldım hatta 8) .
ayrıca rockstation ın ertesi gunu de sınavım vardı
ama biz naptık 8) :roll: .
:zipla :metal :metalhead :metalhead :metalhead .forever :metal

Unutma Gazi Üniversitesi Karaleke konserinde sen de bizi yalnız bırakmıştın ayrıca ertesi gün sınavın vardı, hem de şehrin göbeğindeki konsere gelmeyerek ihanet etmiştin. Sizin konser Eskişehir'de sayılır... Gidiş geliş bir sürü zaman kaybı.

genşler poleniği bırakında yarın gelecek arkaşlar kontisyon depolasın,şöyle odtü ormanlarında koşu yapın roland koch yönetiminde :mrgreen:

bi de bizim 2şer den 10 adama ihtiyacımız var bizi taşıyacak son şarkıda yığılacaz büyük ihtimalle çünkü :D o derece azacaz yani.

Tek sorun var sahne baya büyük gibi bizim kablolar da kısa :(

bende wireless var ama işe yaramıyor ;) yarın görüşmek üzere....

Ve can çooook teşekkürler aparat ve splash için.... gelememene çok üzülüyorum... sensiz olmayacak eğlence :D

Dip Bar konserine 1 gün kala çıkacakları belli olduğundan kendilerinden bir şey ummamıştım o konserde. Ama bu konserde beklentilerim vardı ve maalesef de grup beklentilerimin altında bir performans sergiledi gerek sahne duruşu gerek sound bakımından.
Sanırım sound bakımından sahnede istedikleri ayarı tutturamadılar.

Yine de ellerine sağlık elemanların. Güzel bir ortamdı. Tebrikler...

deerrudolf demiş ki:
Dip Bar konserine 1 gün kala çıkacakları belli olduğundan kendilerinden bir şey ummamıştım o konserde. Ama bu konserde beklentilerim vardı ve maalesef de grup beklentilerimin altında bir performans sergiledi gerek sahne duruşu gerek sound bakımından.
Sanırım sound bakımından sahnede istedikleri ayarı tutturamadılar.

Yine de ellerine sağlık elemanların. Güzel bir ortamdı. Tebrikler...
tesekkurler bu arada bu kadar olayın arasında gelıp ızledıgın ıcın. performans için bahane bulmaya gerek yok
yani ben kendi adıma konuşuyorum en azından.
her konserde yaşanılabilinecek olaylara karşı bizim de hazırlıklı olmamız ya da alışmamız lazım.
tabi gönül isterdi daha iyi olmasını ama olmadı. işe bir de tecrübe yönünden baktığım için çok canım sıkkın değil.
neyse tekrar gelen ve bizi yalnız bırakmayan herkese teşekkürler

Bi şeyler duyabilseydim laf sokacaktım bi sürü :seytan Sesler gerçekten felaketti yaw ama Dip konseri Angarya'nın düzgün çaldığını gösterdi zaten. Sahne içindeki hareketlerinizden bu işi severek yaptığınız anlaşıyor, çok sempatik görünüyorsunuz ve bir işi sevdiğin zaman başarı daha kolay gelir. Aksaklıklar olur, bozmayın moralinizi, tecrübedir en nihayetinde. Başarılar gençler :metal Bi dahaki konserde görüşürüz hehe :LOL:

Konseri izleyen ve yine de iyimser yorum yapan herkese,SNF 64ten Halit ve Berkay'a,Melatonin ve Rectifier'a teşekkür ediyorum öncelikle,sanırım baya uzun bir yazı olacak bu...

İlk söylemek istediğim şey günlerdir hazırlandığımız ve gerçekten severek çaldığımız topu topu yedi şarkıyı normal şartlar altında iyi çalamamız için gerçekten kazma olmak lazım :? Ayrıca bir şarkı dışında herkesin çaldığı kolay şarkılar da çalmıyoruz mümkün olduğu kadar farklı olmaya çalışıyoruz.

İlk aldığımız mükemmel soundcheckten sonra (tekrar sağolun berkay ve halit) sahneye çıktığımız zaman olan değişikliği ve değişikleri de anlamış değilim :?: ilkiyle hiç bir alakası olmadığını da söyleyeyim.İnsanın çaldığı gitarın kendi tonuyla alakası olmayan bir şekilde yüzüne çarpması,ya da alone in the darktan sonra electric eye burnt offeringsten sonra valhalla gibi değişik şarkılar söylemesi gereken bir vokalin bir uğultu içinde kendini bile duymaması hiç güzel bişey değil inanın.Nota basmaya tırsacak duruma geldim,ya da taylan adına konuşayım sesini yükseltmeye çekindi maalesef.Sercanın da en ufak bir halt duyduğunu sanmıyorum.

Sanırım (çıkarsak) Pazar günkü Yolcu konseri bizim için son cover konseri olacak,cover çalarak rezil ya da kral olacaksak hiç olmayalım daha iyi.Artık iyice üstünde çalışmaya başlayacağımız demo için bırakıyoruz bu konser işlerini uzun bir süre, şahsen bana bu cover işleri boş gelmeye başladı,ciddi ciddi de konserleri grubu fln bırakıp sadece evde kayıt işleriyle uğraşmayı da düşünmüyor değilim.Böyle aksaklıklar olunca ne yazıkki sahnede eline yeni gitar alan kerizler gibi görünüyorum çünkü.Kısacası artık müzik üretmekle uğraşacağız ve demoyu da bahar başına yetiştirmeye çalışacağız.Sanırım o zaman herkes de görecek.Hiç mütevazı konuşmayacağım gerçekten çok doluyum artık,zamanımız ve bütçemiz elverdiğince zengin ve melodik bir müzik kaydedeceğiz.Herşey belli çünkü artık şarkılar için gitarlar riffler v.s.

Ayrıca Angarya thrash grubu değildir hoşuna giden herşeyi çalar lambada bile çalarız stüdyoda.Bunu herhangi bir tarzda etiketlenmekten hoşlanmadığım için yazıyorum.

Angarya, ODTÜ Mimarlık Amfisi'nde...

angarya053ns.jpg

angarya037mi.jpg

Heyt Angarya'ma bak cok guzel cıkmıssınız dostlar ;) Konserde ufak tefek sorunlar olmus ama hepimize olan seyler bunlar malesef , dert etmiyoruz ve baska bi konserde yine beraber dagıtıyoruz :D :metalhead

Sayin Abdurrahman Antakyali Hocamiza minnettariz
fotograflari ve emegi icin
ayarica Serkan cim cok sagol, umarim guzel bir konser olur sizler icin

Berkay'la Halit'e mt'deki çabalarından dolayı teşekkür edip Sınıf64'e teşekkür etmemek olmaz,Gökhan ve Cem'e de ayrıca teşekkür ediyorum yalnız bırakmadıkları için yanımızda olduklarını bilmek güzel,

Biz de Sınıf64ün yanındayız her zaman güzel haberler bekliyoruz

Erebos teşekkür ederim yorumun için

Geri