MindCrime (Power Thrash) - Ankara

Angarya'ya ODTÜ konserinde başarılar diliyorum. Keşke aynı gün çıkabilseydik te beraberce eğlenseydik. :metalhead :metalhead
Bu arada seçmelerden dönerken gitaristiniz Giray ufak bir kaza geçirdi.
Ona ve Jackson'nına geçmiş olsun 😀

dali demiş ki:
Angarya'ya ODTÜ konserinde başarılar diliyorum. Keşke aynı gün çıkabilseydik te beraberce eğlenseydik. :metalhead :metalhead
Bu arada seçmelerden dönerken gitaristiniz Giray ufak bir kaza geçirdi.
Ona ve Jackson'nına geçmiş olsun 😀
eyvallah
pek ufak bir kaza sayilmaz ama 😳 .valla sabahtan beri azmanin cezasi olsa gerek :? . o gun bu gundur sakin adami oynuyorum tabi odtu konserine kadar :zipla :metalhead :metal .insallah katilan ve izleyen herkes icin guzel bir konser olur. gorusmek uzere

Şimdi buradan "çok eğlenecez!, coşacaz!" tarzı yazıpta ODTÜ de önlere gelip kafa sallamayan vatandaşların ç.künü kesecem :seytan :dans buradan duyurulur 😀

Şimdiden iyi eğlenceler......

Gokan zaten sen sallama sahnede bişi lazım olursa sen kosacan yardımıma... 😀 ama yine de istersen, yada gaza gelirsen sallarsın 😀

can önemli değil sen aparatı verde... gelmesende olur 😛 şaka şaka oğlum sensiz olmayacak ama... idare etmeye çalışacaz.... yine de gelmek için kas sen....

Anthrax demiş ki:
Gokan zaten sen sallama sahnede bişi lazım olursa sen kosacan yardımıma... 😀 ama yine de istersen, yada gaza gelirsen sallarsın 😀

can önemli değil sen aparatı verde... gelmesende olur 😛 şaka şaka oğlum sensiz olmayacak ama... idare etmeye çalışacaz.... yine de gelmek için kas sen....

Angarya'nın bensiz ilk konseri olacak bu. Ama malum üst üste 2 gün sınavım var ve ben dersin birinden bir gram bir şey bilmiyorum ve çalışmak için sadece perşembe günüm var 🙁

junkcan demiş ki:
Anthrax demiş ki:

Angarya'nın bensiz ilk konseri olacak bu. Ama malum üst üste 2 gün sınavım var ve ben dersin birinden bir gram bir şey bilmiyorum ve çalışmak için sadece perşembe günüm var 🙁
ben de aynı durumdayım, ama... 😉 :roll:

gbanes374 demiş ki:
junkcan demiş ki:
Anthrax demiş ki:

yaf bahane çok var.
mesela ankarock ın ertesı gunu sınavım vardı geldım gec saatlere kadar kaldım hatta 8) .
ayrıca rockstation ın ertesi gunu de sınavım vardı
ama biz naptık 8) :roll: .
:zipla :metal :metalhead :metalhead :metalhead .forever :metal

fff demiş ki:
gbanes374 demiş ki:
junkcan demiş ki:
Anthrax demiş ki:

yaf bahane çok var.
mesela ankarock ın ertesı gunu sınavım vardı geldım gec saatlere kadar kaldım hatta 8) .
ayrıca rockstation ın ertesi gunu de sınavım vardı
ama biz naptık 8) :roll: .
:zipla :metal :metalhead :metalhead :metalhead .forever :metal

RSF'nin ertesi günü benim de sınavım vardı. Ama bu sefer 2 gün üst üste sınavım var ve çalışacak yalnızca bir günüm var. Ve ayrıca bugün saat 5.30'da sınavım da var 🙁
Nerden girdim ben Makine Mühendisliği'ne anlamıyorum ki, gidip İşletme ya da Turizm Otelcilik okumak vardı 😉

Geri