MindCrime (Power Thrash) - Ankara

Angarya'yı tebrik ediyorum. Dışarıdaki sesler gerçekten kötüydü. Bildiğim şarkıları bile algılamakta zaman zaman zorlandım. Ama uyum açısından pek de bir sorun yok gibiydi yine de. Gerçi ben dipte göreceğimi gördüm. Gayet iyi çalıyorsunuz bence. Anti-social melatonin sayfasında tecrübeden bahsetmiş. Bence çok çok iyi gidiyorsunuz böyle devam. Yalnız resmen kardeş grup olduk ha. Bundan sonra konser teklifi gelirse "Angaryasız çıkmam abi. Ne çıkıcam abi "diyeceğim. o derece alıştım yani 🙂 Başarılarınızın devamını diliyorum. Footswitch için ayrıca ve tekrar tekrar teşekkürler.

junkcan demiş ki:
Abdurrahman Abi'nin son koyduğu fotoğraf muhteşem 🙂 Demonun iç kapağı arkaplan yapılacak kadar güzel hem de 🙂

güzel insan Abdurrahman Antakyalı 😀 çok teşekkür ediyoruz abi.. unutmuşum yazmayı kusura bakma 😉 nice konserlerde görüşmek üzere...

Tebrikler arkadaşlar gayet iyiydiniz... Alone In The Dark için ayrıca teşekkürler...

Çektiğim iki resmi paylaşayım sizlerle...

Sahneden inip gezmeye çıkan Onur 😀

Makina çok dandikti bu kadar oldu ancak 🙂

Tekrar tebrikler. Başka konserlerde beraber çalmak dileğiyle...

saolun beyler 🙂 biraz çok zibidilik yaptım galiba affedin 😀 hey yavrum heyler fln,böyle bi geyiğimiz vardı taylan da uzatınca mikrofonu gaza geldim kusuruma bakmayın :mrgreen:

güzel bir veda konseri oldu galiba,metal günlerinden sonra özellikle 😛 .Bahara demoyla ve bestelerle görüşmek üzere arkadaşlar :metalhead

La Caner yağmurluk su geçiriyomuş meğersem. Üstümdeki montu örttüm anfiye. 🙂 Angarya çok başarılıydınız Yolcu'da. Helal olsun VALHALLA size... Demo çıkınca imzalı cd isterim ona göre kızdırmayın kafamı. Hadi kolay gelsin.

Saol Zafer , Gönül isterdi Odtude de boyle bir performans sergileyebilseydik...ama bir ton sorun cikti orda,bizdede moral kalmamişti,
yinede bizi adam yerine koyup orda seyreden insanlar vardi..onlara da tesekkur ediyorum...
neyseki Yolcu güzel bir veda konseri oldu bizim için , cok eglenceliydi...
Cok büyük bir süpriz olmassa bundan sonraki ilk konserimiz de besteler agirlikta olcak...
Kisacasi Angarya bir süreligine ortadan kaybolucak...besteler bitince gorusmek üzere ...

Alexilaiho demiş ki:
La Caner yağmurluk su geçiriyomuş meğersem. Üstümdeki montu örttüm anfiye. 🙂 Angarya çok başarılıydınız Yolcu'da. Helal olsun VALHALLA size... Demo çıkınca imzalı cd isterim ona göre kızdırmayın kafamı. Hadi kolay gelsin.
Zafer cım cok sagol
ayrıca sevgılı Halit(64) cime de cok tesekkur edıyorum
ve ayrıca kardeslerımın soyledıgı gıbı ızleyen
ve yorum yapan herkese de tesekkurler
umarım bu verdıgımız emegın ve harcadıgımız zamanın getırılerı de guzel olur
tekrar sagolun

Arkadaşlar başarılarınızın devamını diliorum..Bestelerinizi çalacağınız konserde ön sıralardan dinlicem sizi =) Sanırım buseneki son konserinizi de kaçırmış oldum..Ama eminim ki yine çok ii bi performans sergilemişsinizdir..Hadi kolay gelsin..

çok saolunuz 😀

ilk bestemiz(ilk angarya bestesi değil tabiki demoda yer alacak ilk beste) bitti gibi bir tek solosu kaldı o da bana bakıyor şu an tembellikten bişey yapmadım daha ama destan yazmayı planlıyom :mrgreen:

bi evde kaydetcez bakalım ilk olarak,tabi sadece kendimiz dinliycez 😉

hadi bakalım..senden şöle sağlam bi solo bekliorus o zaman..ama demo kaydında sakın ağzında sakızla çalma..neme lazım caggıdı caggıdı olmas yani.. 🙂 😀 nese hepinize başarılar...

discouragedone demiş ki:
hadi bakalım..senden şöle sağlam bi solo bekliorus o zaman..ama demo kaydında sakın ağzında sakızla çalma..neme lazım caggıdı caggıdı olmas yani.. 🙂 😀 nese hepinize başarılar...

arkadaşın yaptığı işe saygısı yok. Demonun prodüktörü ve grubun menejeri olarak kendisi ile ilgili kararları vermeme az kaldı.

junkcan demiş ki:
discouragedone demiş ki:

arkadaşın yaptığı işe saygısı yok. Demonun prodüktörü ve grubun menejeri olarak kendisi ile ilgili kararları vermeme az kaldı.
ne sakızı yahu :roll: 🙂 sololar gelecek 😀

can bey madem prodüktörsünüz koyun ortaya parayı da biz de kendimizi 'para'lamayalım para bulacaz diye değilmi efenim,da çok paranız gider 😆

Geri