MindCrime (Power Thrash) - Ankara

:twisted: demiş ki:
afismidi.jpg

gruplar konserde yer alma sıralarına göre afişte yer almışlardır. 7 martta sahnede yer alacak tüm gruplara başarılar

başarılar beyler :twisted:

Arkadaşlar dinledim besteyi .Gerçekten çok güzel , bi de mal gibi vokal beklemesem :D :D

Ciddi güzel olmuş elinize sağlık. :metalhead

thrash metal, destek, arkadaslık, headbang, gaz kısaca hersey ıcın cok tesekkurler arkadaslar.. izledigim en guzel mındcrime konseriydi.. bence bestenız gercekten cok guzel.. THRASH TILL DEATH

exodus_deniz demiş ki:
thrash metal, destek, arkadaslık, headbang, gaz kısaca hersey ıcın cok tesekkurler arkadaslar.. izledigim en guzel mındceime konseriydi.. bence bestenız gercekten cok guzel.. THRASH TILL DEATH
çok sağol Deniz besteyi de beğendiğine sevindim
gene aksaklıklar felan oldu ama nazar boncuğu diyelim onlara da :D
umarım Metin-Ali-Feyyaz ;) 3 lüsüyle konserler devam eder :metalhead
gelen,izleyen,coşan,çalan,yanımızda olan herkese ve ayrıca Odtü MT ye saygılar-sevgiler

Tebrikler beyler, güzel konserdi daha da güzelleri olacaktır, özellikle Sercan'ın gelişimi dikkat çekici ;) a blind understanding güzel olmuş devamı da gelir umarım, len vokaliste biraz yer açsanıza bütün konserde sadece kafasını gördük yahu :LOL:

Mindcrime...
Hepsi birbirinden rekor elemanlar bir araya gelirse ancak bu ortaya çıkardı zaten. Süperdiniz... Eğlendiniz, eğlendirdiniz. Önemli olan da bu. Hepimize harika bir konser yaşattınız. Şu alemde dört tane TestamenT çalan yegane grupsunuz, öyle de kalırsınız umarım. Metin-Ali-Feyyaz ce Odun-Zopha ortamının oluşmasında es geçilmesi olanaksız bir varlık gösterdiniz.

Tarzınızın Thrash Metal olması yalnızca çaldığınız parçalardan dolayı değil; içinizde yaşattığınız o ruh sayesinde de bence. Hepiniz ellerine ayaklarına sağlık. "Thrash Till Death!!!" dedik ve öyle olduğunu, bu ruhun ölmeyeceğini gösterdik cümle aleme.

THRASH TILL DEATH !!!

Konser çok güzeldi. Sahnede en güzel çaldığınız şarkı bestenizdi. Gerçekten ruhlu ve güzel oldu sahnede. Ne tam thrash ne tam heavy ne tam power bir beste o zaten, sanırım power thrash tanımı cuk diye oturuyor ona. Coverları bir kenara koyup 8 tane beste ile sahneye çıkacağınız günü sabırsızlıkla bekliyorum :)

Ben sizi tebrik etmeyi unutmuşum ya dün. Gerçi sıcağı sıcağına tebrik ettim ama olsun. Çok iyi ve eğlenceli bi konserdi diğer tüm gruplarınki gibi. Eleştirimi söyledim zaten. Ben her seferinde ilerlemiş buluyorum sizi. Besteyi de beğendim anlayabildiğim kadarıyla. Şunu belitmeden geçemeyeceğim,kendisine de söyledim, sercan bayağı iyi gidiyor çok iyi geliştirdi bence kendini. dün en çok dikkatimi çeken o oldu. Aynen devam edin çok iyi gidiyorsunuz.

gelen dinleyen destek veren herkese çook teşekküer ederim(z) ! güzel bi konser oldu ben çok eğlendim :D SNF 64 - RECTİFİER doslara ayrıca teşekkürler :D

can(wastelander), onur (fonurb) çok teşekkürler hakkımdaki yorumlarınıza... sizden bunları duymak çok güzel...

umarım bir dahaki konser çok daha güzel olur hep berabercenek eğlenir coşarız.. !!

ODUN ZOPA rulezz..... Metin-Ali-Feyyaz forever... :D:D

Öncelikle izleyen,yorum yapan herkese çok teşekkür ederim.Sonralıkla da
Çağlar,Can,Onur,Sınıf 64-RectifieR gruplarına ayrıca saygı ve sevgimi yollarım destekleri ve dün çok iyi çaldıkları için :)

MindCrime için normal bir konserdi ama nortının da salladığı gibi benim dışımda grup iyiydi :) Malum zaten beni bilen bilir pek sıçabilitesi olan bi insanım :)bi de gelmemesi temenni edilen bir insan geldi konsere o yüzden biraz konsantrasyon bozuldu galiba :cry: sercan süfer çaldın oğlum hiç duymadım seni ondandır :LOL:

SinceYourDeath biz iced earth çalmıyoruz malesef;testament,anthrax,blind guardian vs çalıyoruz(çalmaya çalışıyoruz) cover olaraktan.Yaptığımız müziği power thrash diye tanımlarken çaldığımız coverların da etkisi oldu ama yaptığımız yapacağımız bestelerin yapısı daha etkili oldu diyebiliriz.Kısacası benim power thrashten kastım iced earth gibi bişey değil daha çok sanctuary,artillery ya da belki(belki ama yanlış anlaşılmasın 64ün
alanına girmeyelim :D )biraz nevermore gibi bir müzik.

Herkese sevgi saygı çerçevesi yolluyorum :LOL:

Metin Ali Feyyaz Forevır :metalhead

Evet - ogun pis olmam gerektigini bildigim halde banyo yaptigim icin yüzümde patlamalar meydana geldi,:p
nedenini bilmedigim alerji de cok işime yaradi
zebellah gibi ciktim, imajimi tamamladi :) gerci etrafi pek goremedim :D
geçmesini umuyorum bakalim ... :metal

bu fotolardan anlaşılmıştır ki grubun frontmani giray :D, bi de taylan o gün konser var diye yüzünü yıkadı bi kere sabuna alercisi var o yüzden yüzü kızardı :D hahhahaha

Geri