MindCrime (Power Thrash) - Ankara

Eveeğğğğğt yarın konser varmış :D herkesleri bekleriz iyi bir performans olacak gibi içime doğuyor malum oluyo ya da bana :) yarın yine çok eğlenecez biz çalarken yanımızda olan bizi dinleyen,bize destek veren herkesle beraber.

bi de çekirdek till death çağlar :D :metalhead

arkadaşlar saatleri 1 saat ileri almayı unutmayın :!: konsere geç kalmayın sonra :D hiçbir mezeret kabul değildir :twisted:

konser cok güzeldi.Çok eglendim ben ki herkes cok eglendi Çok kafa salladık cok pogo yaptık ellerinize saglık.Teşekkürler bu organizasyonda yer aldıınız için...

Bizi yalnız bırakmayan herkese çok teşekkürler iyi olmaya çalıştık,en önemlisi eğlenmeye çalıştık ve biz de eğlendik :) benim için şimdiye kadar ki en iyi bar konserdiydi gerek organizasyonun çabası gerek if barın ciddiyeti açısından her konser böyle olur umarım.

Biraz da eleştiri getirin arkadaşlar yoksa ben şimdi yine her konser sonrası olduğu gibi kendimi karalıycam :D

Süperdiniz bebeler, başta sahnede kendiniz çok eğlendiniz :) biz de sizleri izleyip dinlerken çok eğlendik. Hatalarınızı kendiniz biliyorsunuz nasılsa, bahsetmeye gerek bile yok bence zaman içinde düzeltirsiniz.

Sözün özü güzel konserdi, Testaaament'ler ayrıca leziz oldu.

anti-social demiş ki:
Biraz da eleştiri getirin arkadaşlar yoksa ben şimdi yine her konser sonrası olduğu gibi kendimi karalıycam :D

Msn'de o kadar çok eleştiri yaptım ki şuraya yazacak başka bir şey kalmadı (Hani burada da "Şşş, diğer elemanlar... Ben eleştirilerimi saydım Caner'e, dinleyin lütfen" mesajını veriyorum). :LOL:

Norton_Antor demiş ki:
sen kendin isterken samimi buluyormusun kendini :LOL: para verseler belki çalarız,hiç çalmadık nasıl olur bilmiyorum :D Ben de en yakın zamanda Artillery,Sanctuary,Anthrax istiyorum bakalım ama önce yeni şarkımızı bitirelim ;)

ayriyeten saolun wild_child ve raikhor abi dediğin gibi bebeler olarak eğlendik,amaç da bu zaten :)

Bir de gerçekten testaaağment denmesine acaip kıl oluyorum ben onu vurgulamak için söyledim(zırvalarımın arasında),dikkat çekebildim sanırım.Konserde de biri testaaağment biri testımınt diye bağırıyodu zaten her kafadan bi ses çıkıo,menovor'da(böyle okunuyo) da böyleydi.Annihilator gelse ne diye bağırcak millet onu merak ediyorum ben asıl,enayileytor galiba doğru okunuşu :LOL:

Testament'in adının nasıl okunduğu muamma aslında. Genelde "Testımınt" kullanılsa da kimileri "Testament" kullanıyor. Hatta bir konser kaydında Chuck Billy de ikinci şekilde "Testameeenntt, Loooooo" diye bağırıyor (Loooo = Low). :LOL:

Amerikan İngilizcesi ile İngiliz İngilizcesinin farkı olabilir.

Efet çağlarcım msnde de tartıştığımız üzre bu konu biraz muamma :D sözlüklerde(ingiliz ingilizcesi) testımınt (bkz:http://www.answers.com/testament) ama senin engin konser kaydı bilgilerine ve çak biliye göre testament :) önemli olan çak biliye göre yani gruba göre olduğu için testament diyelim bundan sonra grup olan testament kastedildiği vakit :D

Efet çağlarcım msnde de tartıştığımız üzre bu konu biraz muamma :D sözlüklerde(ingiliz ingilizcesi) testımınt (bkz:http://www.answers.com/testament) ama senin engin konser kaydı bilgilerine ve çak biliye göre testament :) önemli olan çak biliye göre yani gruba göre olduğu için testament diyelim bundan sonra grup olan testament kastedildiği vakit :D

Geri