MindCrime (Power Thrash) - Ankara

Yaa burası bayağı bi rant yapmış rating de iyi. zaten mindcrime'i da tanırım reklam şan şöhret peşinde birbirinden beter 5 adamdan oluşan gruptur. ben de fason bi grubun fason gitaristi olarak fırsatçılığımı konuşturup, forum sayfaalarına da acımayarak reklam yapayım dedim.

Melatonin salı günü yolcu barda.

Öncelikle şunu diyeyim Mindcrime grubunun topiği altında bu tartışmayı(eğer tabi bazıları tartışma olarakta görmeyebilir saygı duyarım) uygun görmediğim için(yeri değil bu bir ikincisi gereksiz başlık şişirmesi oluyor) bu atacağım son cevap olacak;

junkcan demiş ki:
Hannibal_Barca demiş ki:
guitar352 demiş ki:
Mindcrime'ı odtu'de ve if'te suicide2ın da olduğu konserde izledim.odtu'de anladığım kadarıyla(sonlarını izledim)daha iyiydiniz.Gelecek için sağlam bi potansiyele sahipsiniz.Tam gaz devam herşey güzel olur umarım...Konser sezonu başlamasıyla sizleri sıkça sahnelerde,konser haberlerinde vs.görmek dileklerimle başarılar dilerim...

işte bir klavye destekçisi ;)

Yo adam konserlere gelmiş işte, yani desteklemiş, Eren değil de başkası yazsaydı bu mesajı tepkin böyle olmayacaktı sanırım... Burda da klavyeden görüşlerini yazmış. Sen de her thrash grubuna yazmışsın aynı şeyleri(şablon halinde yapıştırmışsın), bu durumda sen de bir klavye destekçisi konumuna düşmüş oluyorsun o zaman, zaten Çağlar da belirtmiş aynı şeyi...

Evet özellikle Eren Kömürlü (C) attığı için!Bana eğer "klavye destekçisi" diyorsan "sen bilirsin"...Beni bilen bilir o yüzden polimik yapmaya gerek duymuyorum...

exodus_deniz demiş ki:
herzaman agzım açık dinlerim 30 yaşın ustundeki metalcilrin eski ortamdan bahsettigi anları. su yıllarda elbettekı o zamanlara geri donebilme umudu olan poliyanna mtalciyi oynamam ama bir sekilde ankarada olusan cevre bana mutlulugu yasatmaya yetıyor.

artık amatör muzik çevresinde dinleyiciden müzisyene kadar herkes GÖT olmuş!!! her hafta konser yapılıyor ve bir sekilde bu konsere insanlar geliyor gruplar cıkıyor. br bar konserinde gelen insanlar neden geliyor. sahnedeki gruptan daha fazla etraftaki karılar kesiliyor erkeklere pas atılıyor. sahnedeki gruplar ise onlara fon müziği yapıyorlar. haa gruplar konusu ise babaska bir mesele. her konsere lan bu gun de neyi covrlasak mantıgı ıle yıllarca konsere cıkmk ulan bi gitar aldım 2000 dolar havaları atmak forumlara girip herkese yalakalanmak. ''ben tartısmam forumda'' yaklasımları ile herkese guzel gorunmek.içinde bir beste yapma istegı bıle bulundurmamak. bir müzisyenin beste yapmak istememesi olabilir mi?

bana göre adam gibi grup yok dencek kadar az. thrash metal yaptıgını sanmak ise en buyuk yanılgı bu piyasada. hannibal barca nın her thrash metal grubuna ayni mesajı atması grckten de hos bir goruntu olusturmuyor. ama hannibalı tanımayan biri olarak forumda sıkca gordugumuz her grubun baslıgına gırıp ''basarılar beyler'' mesajları atan malaklardan yada herkesle iyi gecinmeye calısan ultra megaloman ve bi o kadar yetenekli ''kalas'' larla aynı kefeye koyamıyorum. herseyi zaman gosterir. ama ben kendim ve grubum olarak herzaman yavşak , ikiyüzlü ve samimiyetsiz mallara gereken cevabı zamanı gelince verecegiz. eminim bu surecte yanımızda bircok dost ta olacak. bu dostların kimler oldugunu cok iyi biliyorum. ve bu dost ların artması dilegi ile....

Eski "dinazor" metalcilerein bu gereksiz nostalji muhabbetleri ile ilgili olarak dediklerini tamamen katılıyorum.Yanlızca oları "birazcık" da anlamaya çalışıyorum...İnsanoğlu her zaman değişime hızla ayak uyduramayabilir.

"Amatör" müzik çevresi ile ilgili (amatörü tırnak içine aldım çünkü amatörlüğünde bazı gerektirdikleri vardır) yaptığın yorumlara da aynen katılıyorum....Zengin "hamburger bebesi" hafiften de özneti faşist veledler ortamda cirit atıyor.Hatun veya oğlan kaldırmak,yada müzik yapma gayesi olmayıpta (müzik yapmaktan kastım "çalgıcılık" değil "müzisyenlik" bundan neyi kastettiğimi de sanırım anlatılmıştır.Gerçi bilen bilir ama....) ortada gezen tipler....Tamamen katılıyorum...

Benim hakkında söylediklerinde de şerh düştüğün "beni tanımamanı" düşünürsek söylenecek birşey yok.Sadece "eğer böyle biriyse" diye ibare olmuş.Öyle biri olmadığımıda "forum ortamlarında" cart cart yazarak değil, pratikte görürebilirsiniz ancak ;)

Mike demiş ki:
erenin bizim 2 konserimize gelmesi ama hannibal ın hiçbir konserimizi izlememesi...sonra da erene klavye destekçisi demesi...bunlar da hoş durumlardır :):)

Bu kou ile ilgili Eren'in o konserlere gelip gelmediğinden bile şüpheiliym ki gelse bile Eren Kömürlü (TM) gibi biri için bnece hiç bir değeri yok...Neden geldiğinden bile şüphelilim.exodus_deniz in belirtiği nedenlerden dolayı orada bulunmuş olması ihtimali bana yüksek gelebiyor mesela!

exodus_deniz demiş ki:
bunu hanibalı savunmak için yazmıyorym ama unutmayalım ki eren in de zamanında düştügü cok hoş durumlar var.

Savunmak için yazmadığını beni hiç tanımadığını tekrar belirtmekle beraber takıldığımı belirteyim.

_sek_ demiş ki:
konsere gelip,iyi dileklerde bulunmak klavye destekçiliği olmaz..ayrıca trash yapan gruplara destek amaçlı hannibal gibi yazılar yamakta pek sorun değil

Öncelikle "trash" değil "thrash" bunu belirteyim.İkincisi diğer konu ile ilgili yukarı da verdiğim cevap geçerlidir.

_KehaneTEmre_ demiş ki:
Klavye başına oturup 987879 satır millete bilg. başından küfür edip söveni de ben ne adam yerine koyar nede insan yerine koyarım.Biriyle bir sorunun varsa düzeltmek istiyorsan gider yüzüne anlatırsın ( yada girer forumuna açık bir dille yazarsın benim şu anda yaptıgım gibi ) oda adam yerine koyup cevap verir.Ergenliğe yeni girmiş çocuklar gibi ota boka ultra tepki ultra küfür edip işte biz herşeye karşıyız tepkiliyiz hobaa thrashciyiz ... helal ne diyeyim...Herkes Göt olmuşmuş.Sen çok iyi bir bok olmuşsun tebrik ederim.Kim kalas kim megoloman acaba."Kendi grubumla biz millete şunu yapcaz ağzının payını vercez , herkes thrash yapamaz bilmemne".Eren in virtüözüm demesinden çok farklı şeyler mi bunlar ?

Eren ' i veya bir başkasını savundugum yok fakat hakaret ve küfür edilen kişilerin yarısı kadar emek verip yarısı kadar müzik ortaya koyup sonra da 2 katı kadar politika ve laf yapanlar ve sadece o yukardaki mesaj degil genel tutum olarak artık bir aynaya bakmanın vakti geldi diye düşündürüyor adamı...

Sanırım bu exodus_deniz ile _KehaneTEmre_ arasında birşey ama beni ilgilendiriyor mu bilmiyorum.Ama Eren Kömürlü Band (R) 'in zihniyetini hiç beğenmedim ve beğenmiyeceğim ve kendisini tanımasam da exodus_deniz'in yukarıda dediklerine genel hatlarıyla katılmış biri olarak bu "eleştiriyi" gereksiz buluyorum.Evet "alem göt olmuş"!!!

junkcan demiş ki:
Mike demiş ki:
erenin bizim 2 konserimize gelmesi ama hannibal ın hiçbir konserimizi izlememesi...sonra da erene klavye destekçisi demesi...bunlar da hoş durumlardır :):)

:LOL:

Sanırım buna da yuakarıda cevap verdim.

Evet diyeceklerim bu kadar.Bu konuyla ilgili bu başlık altında yukarıda belirttiğim nedenlerden dolayı yazacağım son şey.
Saygılar
Cihan

_KehaneTEmre_ demiş ki:
Klavye başına oturup 987879 satır millete bilg. başından küfür edip söveni de ben ne adam yerine koyar nede insan yerine koyarım.Biriyle bir sorunun varsa düzeltmek istiyorsan gider yüzüne anlatırsın ( yada girer forumuna açık bir dille yazarsın benim şu anda yaptıgım gibi ) oda adam yerine koyup cevap verir.Ergenliğe yeni girmiş çocuklar gibi ota boka ultra tepki ultra küfür edip işte biz herşeye karşıyız tepkiliyiz hobaa thrashciyiz ... helal ne diyeyim...Herkes Göt olmuşmuş.Sen çok iyi bir bok olmuşsun tebrik ederim.Kim kalas kim megoloman acaba."Kendi grubumla biz millete şunu yapcaz ağzının payını vercez , herkes thrash yapamaz bilmemne".Eren in virtüözüm demesinden çok farklı şeyler mi bunlar ?

Eren ' i veya bir başkasını savundugum yok fakat hakaret ve küfür edilen kişilerin yarısı kadar emek verip yarısı kadar müzik ortaya koyup sonra da 2 katı kadar politika ve laf yapanlar ve sadece o yukardaki mesaj degil genel tutum olarak artık bir aynaya bakmanın vakti geldi diye düşündürüyor adamı...

yazdıklarımla rahatsız olması gerekenleri rahatsız ettiğimi gösterdigin için cok tesekkur ederim. hayatı boyunca iron maiden'ın iced earth un en populer parcalarını coverlacak bir adamın bana burdan soyledıgı hicbirseyi s.kime takmam...

Denizin dediklerine katılıyorum çoğunlukla.

Emrecim 'thrash deyince beyni yıkanmış çocuklar akla gelmesi' olarak açıkladığın olay çok saçma bence :) Bir antipatin olabilir belki öyle seziyorum ama,bence asıl beyni yıkanmış bebeler için olan şeyler ejderin götü,elf pipisi,yedinci oolun yedinci dölü gibi temalar işleyen şeyler.Yanlış anlama mesela Blind Guardian çok severim mesela ama thrash hayatın ta kendisi beyni yıkanmışlıkla belki en uzak olan şey :)

Born a political prisoner
Raised outside of the law
Im gonna keep on fighting
till I die for the cause(seven days in may-souls of black albümünden bir testa şarkısı aklıma bu geldi çok dinliyom şu aralar)

Bu nasıl beyin yıkayabilir ki ;) (beyin yıkamadan kastının siyasal katılımdan uzaklaştırma,koyun sürüsü yaratma olduğunu düşünerek veriyorum bu cevabı)

ikincisi herkes thrash yapamaz lafına çok takılıyor insanlar.Thrash herkes yapamaz evet her tarz için geçerlidir bu bence,içinde hissetmen lazım.Mesela biz saf power yapamayız,ya da heavy,ya da hardcore bu demek değilki yetenek şu bu sadece hissedemiyoruz o kadar.Bizim yaptığımız şey tam olarak thrash değil mesela o yüzden biz de thrashçi sayılmayız ki değiliz hep söylerim ben,ama önemli olan his-ruh.Ama thrash'in ayrı bi noktası var bir duruş ve görüş gerektiriyor bence heyecanın yanında :) Neyse bi ara konuşuruz imkan olursa

senden ricam bizim başlığımızda lütfen insanları hedef alma(ki tanıdığım kadarıyla nette ne derse gerçek hayatta da yapacak biri)ilgili topiclere yaz düşüncelerini ;)

Hannibal_Barca,seni tanımıyoruz ama millet direk dolmuş bu konularda sana kin kusmuş tepki vermiş gibi oldu.Kötü oldu :) Neyse tanışırıs umarım bir gün konserimize gelirsen 'nbr gençler' deyip kendini tanıtman yeterli

!!!ÖNEMLİ NOT!!!

MELATONİN SALI YOLCU'DA!

:LOL:

Deniz'in neye tepki gösterdiğinden, hak eden kişilere neden küfür ettiğinden, kısacası ne düşündüğünden Emre'nin gram anladığını sanmıyorum. Haaa, yarası mı var da gocunuyor acaba diyeceğim ama bence Emre bu tip insanlar kategorisine de pek girmiyor. İlginç...

Hannibal'ın daha önce izlemediği bir gruba sırf kategorisinde "Thrash" ibaresi yer alıyor diye destek vermesi pek mantıklı değil ama yine de "klavye destekçi"lerinde sık sık gördüğüm ve çıkar amaçlı olduğunu düşündüğüm destek mesajları atan kişilerle de aynı kefeye kesinlikle koymam. Hannibal_Barca'yı tanımam etmem, hatta destek verdiği gruplar arasında "Thrash" yaptığını iddia edip tıraş müzik yapanlar da var zannımca; yani müzikal anlamda da farklı fikirlere sahibiz sanırım ama ben yine de kendisinin önümüzdeki ilk MindCrime konserine geleceğini ve beğeneceğini düşünüyorum. Aslında çok da "Sen şöylesin", "Sen buymuşsun" demeye gerek yok. Zaten herkesi zamanla tanımıyor muyuz? Zamanla anlarız Hannibal_Barca'nın da içten olup olmadığını. Bu kadar basit.

Can; abi sen benim yazdıklarımı nasıl okuyorsun ya. :LOL: Şöyle tekrardan bir gözden geçir bakayım, hatta geçirme boş ver. Sen Meclis'e gel çiğ köftelerle, orada hallederiz bu meseleyi. :LOL:

Neyse gençler; sözün özü salı günü Melatonin'de görüşürüz...

Bronx demiş ki:
Burası çok fena reklam kokuyor.Kim yaptı bunu ?!
Kara Murat BENİM :LOL:

Kısaca diyeceğim o ki, thrash de bizdendir heavy de bizdendir. Herkes sevdiği işi yapsın, üretebilen üretsin dinleriz alkışlarız, üretemeyen veya üretmeyen sevdiği şarkıları "cover"lasın. Takılmayalım böyle şeylere; iyiler, karakterliler kalır zaten diğerleri silinir gider... Forum ortamında bıdı bıdı yazarak anlayamıyoruz birbirimizi.Oturup konuşmak lazım.
Bu arada MELATONIN ... :LOL: anladınız siz :p

Bir süreliğine forumunuzu alet ederek yaptığım çirkin şeylerden dolayı özür diliyorum , artık böyle şeyler yazmayacağım da , çünkü yaptıklarım boşa kimse umursamıyor.Sizin adınızı kullanaraktan reklam yapıyorlar :D :LOL:
Öptüm

oofffff...inanamıyorum yaaaaa s.kiiiimmm
iyi dileklerde bulundum,ve mindcrime'ın müziğini biliyorum.Şahsıma karşı anlamsız hakaretlerde bulunan kişiler s.kimde değil...
Hiçbigrubun klavye destekçisi değilim.Desteklerim ya da desteklemem...
Mindcrime'a tekrar başarılar...

"Emrecim 'thrash deyince beyni yıkanmış çocuklar akla gelmesi' olarak açıkladığın olay çok saçma bence . Bir antipatin olabilir belki öyle seziyorum ama,bence asıl beyni yıkanmış bebeler için olan şeyler ejderin götü,elf pipisi,yedinci oolun yedinci dölü gibi temalar işleyen şeyler.Yanlış anlama mesela Blind Guardian çok severim mesela ama thrash hayatın ta kendisi beyni yıkanmışlıkla belki en uzak olan şey"

Benim bir antipatim yok ne size ne thrash yapan gruplara nede thrash metal'e hatta oldukça severim aslında , ( mindcrime la zaten hiçbir sorun yok yanlış anlamayın sakın ) fakat thrashciyim ben diyen birtakım insanların gösterdigi genel tavırlarda bana ters gelen sinirlendiren çok fazla şey var ve bunu , yani fikirlerimi belirttim...

Evet thrash müzik hayatın kendisinden bahsediyor haklısın , beyni yıkanmış kişiler thrash icra edenlerdir demedim ben zaten.Abisinin kankasının thrash böyle thrash şöyle iyi sen de destekle demesiyle gaza gelip heyt hüyt sağda solda bilinçsizce bağaranlar , gaza gelenler , bazen bilinçsizce olmasa da durduk yerde sağa sola maganda gibi küfürler yağdıranlar...Somut örnek istermisin ? 43. sayfayı açın...

deerrudolf demiş ki:
Bu tarz mesajların sahiplerine gereken yanıtı veren veriyor gerçi, Exodus Deniz'e selam olsun. :LOL:

bu mesaj sonrası gaza gelinip yazılan şeylere bak...

exodus_deniz demiş ki:
herzaman agzım açık dinlerim 30 yaşın ustundeki metalcilrin eski ortamdan bahsettigi anları. su yıllarda elbettekı o zamanlara geri donebilme umudu olan poliyanna mtalciyi oynamam ama bir sekilde ankarada olusan cevre bana mutlulugu yasatmaya yetıyor.

artık amatör muzik çevresinde dinleyiciden müzisyene kadar herkes GÖT olmuş!!! her hafta konser yapılıyor ve bir sekilde bu konsere insanlar geliyor gruplar cıkıyor. br bar konserinde gelen insanlar neden geliyor. sahnedeki gruptan daha fazla etraftaki karılar kesiliyor erkeklere pas atılıyor. sahnedeki gruplar ise onlara fon müziği yapıyorlar. haa gruplar konusu ise babaska bir mesele. her konsere lan bu gun de neyi covrlasak mantıgı ıle yıllarca konsere cıkmk ulan bi gitar aldım 2000 dolar havaları atmak forumlara girip herkese yalakalanmak. ''ben tartısmam forumda'' yaklasımları ile herkese guzel gorunmek.içinde bir beste yapma istegı bıle bulundurmamak. bir müzisyenin beste yapmak istememesi olabilir mi?

bana göre adam gibi grup yok dencek kadar az. thrash metal yaptıgını sanmak ise en buyuk yanılgı bu piyasada. hannibal barca nın her thrash metal grubuna ayni mesajı atması grckten de hos bir goruntu olusturmuyor. ama hannibalı tanımayan biri olarak forumda sıkca gordugumuz her grubun baslıgına gırıp ''basarılar beyler'' mesajları atan malaklardan yada herkesle iyi gecinmeye calısan ultra megaloman ve bi o kadar yetenekli ''kalas'' larla aynı kefeye koyamıyorum. herseyi zaman gosterir. ama ben kendim ve grubum olarak herzaman yavşak , ikiyüzlü ve samimiyetsiz mallara gereken cevabı zamanı gelince verecegiz. eminim bu surecte yanımızda bircok dost ta olacak. bu dostların kimler oldugunu cok iyi biliyorum. ve bu dost ların artması dilegi ile....

Herneyse hadi durduk yere gaza gelmesi de sorun degil fakat bu ne küfü ne hakaret ... bu tavır doğru geliyorsa sizlere eywallah bir sözüm yok zaten...

Son olarak ise ben thrash müzige , müzikaliteye vs. hiçbirşey söylemedim zaten , fakat biz x grubundan y şarkısını coverladık diye beni kaale almıyorsan keyfin bilir bukadar basit ise insanlara bakış açın...

Deerudolf ; dostum yapılan hakaretlerin vs. kime ne sebeple yapılmış oldugunu hadi diyelim ki senin dedigin gibi gram anlamadım.İyi de doğrumu bu tavır sonuç olarak ? Bir arkadaşının sana göre çok yanlış olan bir hareketini gördügünde ana bacı sövmeye mi başlıyorsun veya yoldan geçen tanımadıgın bir adamın vs...

Özet bir cümleyle : Tepkinizi forumda sağda solda küfür , hakaret ederek dile getirmenizin hatalı oldugunu düşünüyorum ...

Yahu boşverin uğraşmayın böyle şeylerle...

Hep derim,
"Aynı şeyler için tırmalıyoruz ama birbirimizi tırmalıyoruz" diye. Yazık etmeyin. Anakaraya bir kere geldim, onda da "istanbulun kolpa kokuşmuş nerde karılar hemen oraya zıplayalım zihniyetinden" çok daha uzak olduğunu gördüm.(belki uzun vadede farklı görünür , bilemiyorum)
Yıkmayın yani. Boş insanlar hayatın her alanında her döneminde oldular her zaman da olacaklar. Onlar olmasa sizin değeriniz bilinmez. Sallayın gitsin.

kehanetEmre sende küfür müfür muhabbetlerini abartma derim birader, sen hiç mi küfür etmiyosun yoksa. Tanıdığın, bildiğin insana küfür edeceğine tanımadığın adama küfür etmek daha anlamlı en azından olmayan birşeyi yıkamazsın.

Bak mesela biz Thrash yapıyoruz(hemde melodik yazmışız terbiyesizliğe bak) diyoruz ama alakamız yok biz "Atmosferik götist pür bilek metal" yapıyoruz aslında hardkor ve oryantal havası da var.

Gerilmeyin rahat olun. Hiçbiriniz dünyayı kurtaramazsınız :D Ben denedim olmuyor.

this one will gonna kill all the FAKE people out there!!! ALL THE POSERS!!! we fucking hate them!!! this song is called NO REMORSE!!!

JAMES gercektende cok ama cok ayıp etmiş... sene 1983.. henuz 20 yasındaydı... harbi la 20 yasındaymış.. 19 olsaydı soylemezdi... acaba bazı arkadasların olgunlasmasını beklemek ıcın bır sene sabretmemiz mi gerekiyor?

bokun içindekiler boka öylesine batmişlardır ki bokun bir parcası olurlar. dişarıdaki biri onların bok oldugunu soyledıgınde ıse kıyamet kopar. yapılması gerekenler aslında HALİT kardesimin imzasında oldukca acık bir sekılde dıle getırılmıs. ama ne yapalım kardes biz gordugumuz her BOKA bok demeye alısmısız.

MELATONİN SALI GUNU YOLCU DA...
MELATONİN in verecegı dersler:
1- caglar arkadasımıza kımseyi gaza getirmemeyi ogretmek
2-kufur edenlerın agzına biber surmek
3-iron maiden in yeni albumunun yakında cıkacak olması mujdesi( bu bazı gruplar ıcın playlıstlerini gelıstırmek ıcın ınanılmaz bir fırsat anlamına da gelıyor)
4-MALAK KALAS GÖT gibi kelimelerin küfür olmadıgını gostermek.

özet bir cümle ile: tepkilerimizi gerçekten de konusarak halletmemiz gerekiyor. ne o oyle 19 yasındaki ergenler gibi küfür neyim. misal

-- sevgili BUSH valla yanlış yapıyorsun. bak kacıncı yuzyıla gelmısız hala işgal hala savas. aaaaa.. ayıp oluyo ama

bush--- harbi lan!!!

Konu ile ilgili fazla yorum yapmaya gerek yok zaten böyle bi ortamda ve mindcrime başlığı altında bu konu çözülemez... Ama şunu söyleme ihtiyacı hissediyorum. Yaptığı tarz ne olursa olsun bir kişinin başkalarının yaptığı başka tarz müziği küçük görmeyi; "zuhuehaeeopeoaahaha şuna bak lan "evanescence" (attım) dinliyor avril lavigne çalıyor ezik bebe" şeklinde hitap edilmesini RTE nin yaptığı gibi kınıyorum! Hoşlanmadığın tarz dinleyen, seven, icra eden ya da etmeye çalışan kişileri küçük görüyorsan ve ......mde değilsin diyorsan (olabilir diyebilirsin) bunu foruma oraya buraya yazmak yerine içinde tutmak, illa ki dalga geçme ihtiyacı hissediyosan bunu da kendi kafadar arkadaşlarınla bir olup kendi aranda yapmak daha doğru diye düşünüyorum. ....nde değilse yorum yapmamak muhattap olmamak, konserine gitmemek izlememek yeterli.

Konserlere gelip kafa sallayan biri değilim ama bu, Mindcrime a başarılar dilememe engel değildir umarım... Forumunuzu kirlettiğim için af buyrun, başarılar dilerim....

Ya bence bu konu fazlasıyla kapanmış, daha fazla kurcalamanın alemi yok gibi. Kaldı ki forumdan konuşmak yerine yüz yüze konuşulabilir bunlar, sonuçta hepimiz Ankara'dayız, "Abi sana gıcığım var, yaptığın müziğe de kafam girsin" diyen varsa gelsin yüz yüze bi görüşelim. MindCrime başlığı da temiz kalır böylece.

Neyse ben de uzatmıcam , mindcrime başlıgını kirletmeye gerek yok daha fazla , eminim bir gün bush gerekli mesajı alacaktır kolay gelsin herkese... yarın yolcu da görüşürüz...

Geri