MindCrime (Power Thrash) - Ankara

taylan nakaratını söylemeyi unutmuş olsa da bestemizin adı 'the unholy crusade'( :LOL: )

konyada bizi izleyen herkese,djinn stylo ve infradark elemanlarına,etliekmeğe,kontur muavini abiye ve özellikle konserin herbir şeysini en iyi şekilde düzenleyen süleyman'a çok çok teşekkür ederiz.

Arkadaslar gelen,yorum yazan herkeze tesekkürler. Djinn stylo ve infradark elemanlariyla tanismak cok güzeldi. Ama asil degincegim konu ; konya...otobuse bindigimiz anda tanistigimiz ilk konyalidan sonuncusuna kadar hepsi bizi mahcup edecek derecede iyi , samimi ,sicak kanli insanlardi...Konser mekani ise ankarada esine rastlanmamiş cinstendi,Gecenin 2 sine kadar seyircinin kaldigi bir konseri ankarada son 2-3 senedir belki daha uzundur hatirlamiyorum...
Ayrica organizasyondan Süleyman'a ne kadar tesekkür etsem azdir.Her istedigimizi sagladi hatta bizi utandirdi.Bu kadar zamandir orda burda konser veriyoruz ama boyle organizatorler hicde kolay cikmiyor karşimiza

deepdreamer demiş ki:
Arkadaslar gelen,yorum yazan herkeze tesekkürler. Djinn stylo ve infradark elemanlariyla tanismak cok güzeldi. Ama asil degincegim konu ; konya...otobuse bindigimiz anda tanistigimiz ilk konyalidan sonuncusuna kadar hepsi bizi mahcup edecek derecede iyi , samimi ,sicak kanli insanlardi...Konser mekani ise ankarada esine rastlanmamiş cinstendi,Gecenin 2 sine kadar seyircinin kaldigi bir konseri ankarada son 2-3 senedir belki daha uzundur hatirlamiyorum...
Ayrica organizasyondan Süleyman'a ne kadar tesekkür etsem azdir.Her istedigimizi sagladi hatta bizi utandirdi.Bu kadar zamandir orda burda konser veriyoruz ama boyle organizatorler hicde kolay cikmiyor karşimiza

Harfine kadar katılıyorum. Mükemmel ağırlandık. Etli ekmekler ve ayranlar da unutulmamalı :)

festafisfe4.jpg

konya konseri güzel geçmiş...Taylan bahsediyordu...Ne güzel gidin dağıtın!Ankaralı grupları gösterin helal olsun...!

Bu konserde gayet sağlam...Kolay gelsin hepinize başarılar!

Lan bensiz etli ekmek yediğiniz için siz buraya gelince size ne Kadıköy'deki meşhur çiğ köftemizden yedireceğim, ne midye ısmarlayacağım, ne kaşarlı dürüm söyleyeceğim; ne de Tepsi'ye götüreceğim.. Tepsi'nin ne olduğunu bilmiyorsunuz ama bak hem baş harfini büyük yazıyorum hem de ekini ayırıyorum siz anlayın artık ne kutsal bir şey olduğunu.. :D

Etli Ekmek ne yedim ne de gördüm hayatımda, bu da kayıtlara geçsin hakim bey..

Nası lan?! Hiç yemedin mi? Olmaz, olamaz..

Olası bir İstanbul gezisinde Şampiyon'da midye tava yemek istiyorum ben. Bir kere teptim o fırsatı sizinle, bundan sonra düşmem aynı hataya. :LOL:
Hatta salı günü Deniz ile gitsek pek güzel olur. Islak hamburger de olabilir pek tabi.
Emrahım, bekleriz seni de. :LOL:

12 Mayıs Cumartesi odtü panayır sahnesinde

13.00 D'arch
14.00 True Blue
15.00 Since Yesterday
16.00 Rockout
17.00 Mindcrime

bekleriz izlemek isteyenleri.

ayrıca konya'daki metal festivalinin 27 Mayıs'a ertelenmesi nedeniyle sahne alamayacağız üzülerek.

anti-social demiş ki:
12 Mayıs Cumartesi odtü panayır sahnesinde

13.00 D'arch
14.00 True Blue
15.00 Since Yesterday
16.00 Rockout
17.00 Mindcrime

bekleriz izlemek isteyenleri.

ayrıca konya'daki metal festivalinin 27 Mayıs'a ertelenmesi nedeniyle sahne alamayacağız üzülerek.
işte bu...12 sinde sınavdan çıkıp sizi izlemeye geleceğim :D

Geri