MindCrime (Power Thrash) - Ankara

Bizi Ankaragüçlülerin önüne atan bu namussuz herifleri tez zamanda Moda'da görmek istiyoruz, bunun için çalışıyoruz..

Sercan bugün konser öncesinde gayet iyi bir haldeydi, goç gibiydi şerefsizim..

sercan'ın tötünden kan alıyolar 8O

benim adım kerim hepinizi severim... :D

bende özledim olm hepinizi.... bu arada yeni süprizlerimle geliyorum :roll:

mindcrime ' da oyuncu değişikliği....çıkan oyuncu 31 numaralı formasıyla yasin...giren oyuncu 0 numaralı formasıyla hakan...
evet arkadaşlar gitaristimiz yasini gruptan kovduk :) ya da izmire okumaya gitti de diyebiliriz :) yerine hakan ı aldık...hoşgeldin hakan...

Bu adamlar ben ve benim arkadaşlarım yüzünden bir hayalkırıklığı içindeler. Fakat bu da tam anlamıyla bizim elimizde değildi; olmadı beyler, özür diliyorum. Okyanusu geçtik ama derede boğulduk desem tam anlamıyla doğru olacak sanırım. Neyse Ankara'da çıkacaksınız sanırım, haydi bakalım kolay gelsin.

Tanıyorsunuz beni.. Hiç olmadı Moda'da birer çiğ köfte ile telafi etmek isterdim ama.. Yok; buraya gelemeyişinizi hiç bir "kakara kikiri" ile örtemem. Bilin ki üzgünüm.

a4mailrf7.jpg

Emrahım ne özürü ya önemli değil tabi ki ...başka zaman geliriz...önümüzdeki maçlara bakacaz artık.. bu arada hakan 9 Mart'da değil 8 Mart'ta ilk kez Mindcrime forması giyecek Balıkesir'de...Balıkesir'den bu mesajımı okuyan olursa bekleriz konsere...Hakan'dan gol veya goller bekliyoruz bu konserde...9 Mart'ta da İF ' de çalacağız canımız kanımız SNF64 ile beraber...o konsere de bekleriz ...heryere bekleriz...

balıkesirde bitti aga nediyim sizlere yaa çok iyidiniz çok...

umarım daha iyi ve daha büyük organizasyolarda görürüz sileride başarılar...

Lan sen o gitarla çıkarsan bu konsere as kendini. FM tarihinin en kazma menajeri Caner bile oyuncu satımında senden daha başarılıdır.

Alın lan gitarı!!.. :D

yok kendi gitarımla çıkmayacağım...can dostum güzel insan halit'in gitarıyla çıkacağım...benim turuncuyu da ona verdim bi süre böyle...

Geri