MindCrime (Power Thrash) - Ankara

Valla benim gördüğüm kadarıyla kendini en hızlı geliştiren gruplardan biri Angarya. He he şaka yaptım Mindcrime. Alone in the Dark eleştirisine katılıyorum ama çalmayın o zaman kardeşim denecek kadar da kötü durduğunu düşünmüyorum.(son konser için konuşmuyorum tabii ki orada yoktum ama daha önceden dinlemişliğim var)

DaveMustaine_64 demiş ki:
Bizim gitarlarımızdan gözümüzle görüp bastığımız sesler çıkıyor olmasına rağmen çoğu zaman hatalar yapıyoruz. Bir gitaristin sahnede bir şey duymadığını düşünün; gitarın klavyesi önünde, ne yapacağı çok belirli.

Berkay doğru söylüyosun da ya ben duymayınca daha da bi sıçıyorum be klavyenin önümde olması yetmiyor yani :) bende mi bir sorun var dersin?

taylan bence son konserde çok çok iyi söyledi testamentları alone in the darkı da çak bilinin wacken perfomansı gibi söleseydi gerçekten çok komik olurdu,priest şarkılarını da çok iyi söyler inceden sölemediyse o an ki takdiridir o kadar thrash şarkısının üstüne.Evet 10 tane thrash şarkısı arka arkaya söyleme gibi bir lüksü yok ama onların üstüne blind guardian ya da jpriest söylememe lüksü var ben bunu yapabilen bu kadar geniş yelpazede söyleyen başka vokal görmedim ankarada melatoninin vokalinden başka.SÖYLEYEMEME gibi bir sorunu yoktur ben sölüyom diyen çoğu vokalden de iyi söyler.Benim bir gün bir soloyu yanlış çalmam ya da konserde yaptıım gibi çalarken bi anda reset atıp unutmam( :D ) yetersiz gitarist olduğum ya da çalamadığım anlamına gelmez örneğin.

İkinci olarak...art niyetli eleştiri istemiyorum ben,öz eleştiri yapabilen insanız eleştiriye de açığız ama yapılan bi kaç eleştirinin amacını anlıyorum az çok salak değilim.Öyle eleştiriler yapmadan önce kendinize bakın yok çalmayın fln.Biraz gerçekçi olursanız çoğu grubun hiç helloween,iron maiden,manowar cart curt çalmaması gerektiğini anlarsınız

fonurb demiş ki:
DaveMustaine_64 demiş ki:
Bizim gitarlarımızdan gözümüzle görüp bastığımız sesler çıkıyor olmasına rağmen çoğu zaman hatalar yapıyoruz. Bir gitaristin sahnede bir şey duymadığını düşünün; gitarın klavyesi önünde, ne yapacağı çok belirli.

Berkay doğru söylüyosun da ya ben duymayınca daha da bi sıçıyorum be klavyenin önümde olması yetmiyor yani :) bende mi bir sorun var dersin?

Yok abi sende bir sorun yok :mrgreen: benim demek istediğim vokalistler için durumun bizden çok daha zor olduğuydu. Yani biz bile duymayınca sıçıyorsak, vokalistler ne yapsın demek istemiştim :)

anti-social demiş ki:
...Benim bir gün bir soloyu yanlış çalmam ya da konserde yaptıım gibi çalarken bi anda reset atıp unutmam( :D ) yetersiz gitarist olduğum ya da çalamadığım anlamına gelmez örneğin...
n'olcak hatasız kul olmaz .. :mrgreen: konserde belki ton hoşuna gitmemiştir hata yaparsın bir yerini unutursun solonun, öbür konserde çoşarsın , çoşturursun :twisted: :metal

Anthrax demiş ki:
olm bundan önceki garage konserinde şarkıyı yarıda kestim.. :oops: 8) var mı ötesi :D:D SUSUN ŞİMDİK :D:D :!:

Ben de tam o sıralarda gelmiştim Garage'a. Aha dedim Sercan'ın pil bitti.

Sizin konserler müthiş gaz olmaya başladı. Yine yeni konser olursa burdan duyarız, geliriz. Ara fazla uzamaz umarım

Taylan'ın Alone In The Dark parçasındaki vokali ile ilgili yorumum biraz abartı olmuş ama bunun dışında yanlış da anlaşılmış sanırım. En baştan buraya yazmaya çok üşendim, az önce Caner'e anlattım düşüncelerimi. O da gerekli mercilere iletir tahminimce. :LOL: Yoksa ben "Böyle olacaksa Testament çalmayın" diyeceğim ha. Ehheh yok canım, daha neler. :LOL:

Ayrıca konserle ilgili diyebileceğim tek şey izlediğim en güzel MindCrime konseri olduğudur. Giderek kendilerini geliştirdiklerini belirterek biraz da beste kasmalarını rica edeceğim bir izleyici, bir fan, bir odun zopha olarak.

Odun Zopha tayfası olarak geçtiğimiz günkü olaylara inat 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nda Anıtkabir'de aldık soluğu. Bu ülkenin yobazlara, gericilere, sıkmabaşlılara, irticaya, laikliğin tanımını değiştirmek isteyenlere kalmayacağını göstermek için, birnevi görevimizi yapmak için oradaydık. Beklediğimizden az kişiyi Anıtkabir'de görmek üzdü tabi bizi ama yine de insanlarda kimi bilinçlerin uyanacağına inanıyoruz.

Şu anı fotoğrafını da koymadan edemedim.
Kelleler soldan sağa: Taylan (deepdreamer) - Halit (V_Bassman) - Onur (Mike) - Caner (anti-social) - Çağlar (deerrudolf) - Berkay (DaveMustaine_64) - Can (wastelander) - Sercan (Anthrax)
Fotoyu çeken de Deniz'dir (Rebel_Werewolf).

Geri