MindCrime (Power Thrash) - Ankara

odun_zopha_by_exodusdeniz.jpg

hah açtım şimdi benim fotoyu açıklama yapma gereği hissediyorum..... ben aslında davul çalmıyorum, sıçıyorum... :!: evet işin aslı budur.. :D

olm bu surat ne... 8O :D:D
bundan sonra kafa falan sallamayacam konserlerde... küstüm... :? :p

thrashçi kostümlerim temizlikdeydi ben de klasik andre olbrich imacımla geldim konsere umarım saygıdeğer dinleyicilerime ayıp olmamıştır efendim sonra da konserde mecburi cankan amele atleti imacı yaptım sıcaklıktan dolayı,bayan hayranlarıma bir göz ziyafeti yaşattığımı düşünüyorum naçizane 8) muhahahahahhahaa

dur acık bomba iddaalar atalım ortaya gündem yaratalım :D :D

evet sercan ankaranın over the wall çalarken heplenk yapan tek davulcusu mütüşsün sercan aynen devam,arkandayız...o resimde de arkasındayız :LOL:

Resim için söyleyecek bir şey zaten yok ama Anthrax tişörtü sadeliği ile dikkatimi çekti benim, baya bir hoşuma gitti. Zaten 1 ay önce İskender yerken gördüğüm Persistance of Time tişörtü sonrası, baskılı şeyleri çok sevmememe rağmen bir "Anthrax tişörtü fetişi.." baş gösterdi bende. Hayırlısı..

Purgatory demiş ki:
Resim için söyleyecek bir şey zaten yok ama Anthrax tişörtü sadeliği ile dikkatimi çekti benim, baya bir hoşuma gitti. Zaten 1 ay önce İskender yerken gördüğüm Persistance of Time tişörtü sonrası, baskılı şeyleri çok sevmememe rağmen bir "Anthrax tişörtü fetişi.." baş gösterdi bende. Hayırlısı..
fotoraf2213bx.jpg
alın fetişist bey el caazlarımla yaptım :D bende de var aynı tişört de sercan küsmesin diye giymedim konserde :D

ama asıl sercanın mickey mouselu tişörtü vardır o efsanedir :D ben de hep ninca törtıslı gitarım olsun istemişimdir ama yok işte :(

Caner Bey'in kendi el cağızı ile yaptığı tişörtü daha önce bir fotoda gördüğümü hatırlamak ile birlikte, Testament konserinde görmemiştim, belki de çok içmiştim..:D

Adresimi özelden veriyorum, çoğaltarak gönderiniz.. : )

Abovvvv, o benim Rock Republic'te görüp sana anlattığım ve senin de "O benim arkadaşım lan.." tepkisini verdiğin "Thrash 'Till Death" tişörtü değil mi o? Süperdi lan.. :D

Geri