GaReZ (Alternatif-Hard Rock) - Ankara

arkadaşlar linkler bi önceki sayfada kaldığı için bir daha veriyorum.

arkadaşlar grubumuzun kayıtlarına bu linklerde ulaşabilirsiniz.kayıtlar hucüm kayıt onun için ufak tefek hatalarımız için şimdiden affola.:D

http://rapidshare.de/files/14868101/malabadi_koepruesue.wma.html
http://rapidshare.de/files/14869266/Ali_yazar_veli_bozar.wma.htm
http://rapidshare.de/files/14870217/anabel_lee.wma.html
http://rapidshare.de/files/14871420/huezzam.wma.html
http://rapidshare.de/files/14872003/umut.wma.html

arkadaşlar rapid kullanmayı bilmeyenler için biraz anlatayım.şimdi linklerden birine tıklayın.sonra açılan sayfadan free ye tıklayın.yeni gelen sayfada altlarda bi yerde geriye doğru sayan bi sayaç vardır.o 0 olduğunda bi kutu içinde bir kaç harf açılacak.o harfleri yandaki kutuya yazın ve indirin.kib.kolay gelsin.müzikle kalın.:D

arkadaşlar inşallah beğenirsiniz kayıtları, gerçi hücum kayıt ama en iisini yapmak için uğraşsakta illaki aksaklıklar oluyo bu yüzden duyabildiğiniz herşeyi hoşunuza gitsin gitmesin lütfen eleştiri olarak yazın şimdiden herkese tşşkrler :twisted:

evet dinleyince güzelliği anlaşılıyor, kayıt hücuma göre temiz ayrıca murat da çok güzel söylemiş, güzel olmuş tebrik ederim, melih abim bestelerin de güzel olmuş

saol baran.ama bi konuya açıklık getiriyim hepsi benim bestem değil.umutun söz ve müziği bana ait.anabel lee nin sözleri bi şiirden uyarlama tabii bi kısmıda vokalimiz murat tarafından yazılmış.ve bestesi yine murata ait.hüzzam'ın ise sözleri murat'a müziği serkan'a ait.kib.kolay gelsin.müzikle kalın.:D

Şimdi herkes bana yuh dicek ama.... hucüm kayıt için gayet iyi geldi tebrik ederim...

Besteler için dinledikçe üstüste (5.kez dinliyorum) kulağa daha yakın gelmeye başlıyor... ama iyi bir ses olmasına rağmen vokalin sesi beni yoruyor...

Ama en azından besteleriniz için mümkün olan en kısa zamanda kanal kayıt yapmalısınız, sanırım o zaman daha layıkıyla olacaktır.

Kolay gelsiiiin :)

herkese çok teşşekkür :D aksaklaklıkları zaman ilerledikçe düzeltmeye çalışıyoruz hücum kayıta göre evet biraz daha ii ama yinede sorunlar var çalıştıkça hem tek tek hemde grup olarakta bunları aşcağımıza inanıyorum ayrıca besteler için yorumlarınızada teşekkürler :roll:

teşekkürler arkadaşlar.İnşallah ilerde çalışarak herşeyi daha iyi hale getirebiliriz.bizim isteğimiz ve çabamız bu yönde.İnşallah güzel şeyler başarırız.hepinize yorumlarınız için teşekkür ederiz.kib.kolay gelsin.müzikle kalın.:D

AkK, mithrandil , barker ve Sevgili Limon tüm eleştri ve görüşleriniz için hepinize ayrı ayrı teşekkürler arkadaşlar. Kayıtlarımızda grup arkadaşlarımın da dediği gibi hatalarımız elbette oldu. Kayıtlarımızı dinleyen tüm arkadaşlardan da olumlu yada olumsuz ama sadece ve sadece değerli ve yapıcı eleştrilerini bekliyoruz...
Çooookkk daha güzel ve kaliteli çalışmalarda birlikte olmak dileğiyle.
:taptim

GaReZ vokal MURAT

selamlar
oncelikle tebrikler guzel kayit olmus sarkilar da oldukca iyi. olumlu yerleri yazmanin bir getirisi yok sizin icin onun icin bir iki negatif noktayi belirtmek istedim(ki olumlu bir suru nokta var, iyi is yapmizsiniz gercekten)

oncelikle vokal icin bir iki sey diycem, ilk duydugumda sok etti beni gercekten cok guclu ve tok bir sesi var. ama cem karaca ve kirac ozentiligiyle suclanmasi cok muhtemel; su anda oyle degil belki pek ama grup tanindikca mutlaka cikacak boyle elestiriler. bence biraz daha sert bir soyleyis tarzi gelistirirse hem orjinal olur hem de sarkilar klasik anadolu rock tirendinden kurtulur, daha kendi tarziniz olmus olur.

ikinci olarak gitarlarda fazla olarak chorus kullanmissiniz kanimca. ozellikle huezzam in basindaki chorus yoruyor insani cidden. belki akustik simulatoruyle daha guzel tonlar elde edebilirsiniz.
bas gitarin da tonu fazla çig, ama bunun bir onemi yok nasil olsa album degil bu, kayit icin elestirilecek haliniz yok.

kulagima carpanlar bunlar oldu, umarim hersey istediginiz gibi olur, yaptiklarinizdan da guzel sarkilar yaparsiniz. kolay gelsin.

equiron sana sonsuz teşekkürler. ELEŞTRİ budur diyorum. SEVİYELİ ve DÜZEYLİ ve katkı sağlayıcı. İşte böyle eleştriler değere değer katar. Yorumların için çoook saolasın.
Daha güzel çalışmalarda görüşürüz.
Müzikle Kal....

GaReZ vokal MURAT

equiron saol hocam.gerçekten eleştiri budur.yapıcı eleştirilerin için çok teşekkür ederim.gitar tonlarında bir problem var gerçektende.bunun birinci sebebi benim anfiden duyduğumla mixerden kulaklığıma gelen ton bir değildi kayıtta.bu kayıtı alan arkadaşa bunu belittim ama kulaklıktan olduğunu söyledi.onun monitörlerden duyduğu tam böyle değildi sanırım.neyse bi şekilde bi aksaklık olmuş.sonuçta kanal kayıt yada albüm kaydı değil.
sana katıldığım bi nokta daha bizim anadolu rock olarak görülmemiz.bizim parçalarımız dinlediğinde çok rahat anlaşılır tarzımız bu değil.muratın sesi böyle gerçekten sert bi ses.o da kendini geliştiriyo.zamanla İnşallah onlarda oturacak.saol equiron teşekkürler.

abi bu arada aklıma geldi senin gitarı alabilseydim sen fransaya gitmeden bu kayıtlarda senin gitarla çalmış olcaktım.sende fransalardan gitarının sesini dinlerdin. :LOL: kib.kolay gelsin.müzikle kalın.:D

selam melih kayıtlar ile ilgili yorumları yapalım di mi artık tek tek yazmıyacağım şu şöyle bu böyle diye
hücum kayıta göre gerçekten çok başarılı
vokal sesini gerçekten çok iyi tanıyor ve süper kullanıyor. davulcu hiç mi atak yaparken kaçırmaz yaw :)) süper. gitarlar da iyi sololar güzel. coverladığınız ali yazar veli bozar 4x4 lük girişte kullandığınız efektler çok iyi uyum sağlamış.kendi besteniz umut da çok iyi sözlerini güzel yazmışsın melih.en kısa zamanda konseriniz de görüşmek üzere. yılmadan dvm edin ankaradan çıkan gruplar gibi olmayın abi ( melih anlarsın ne demek istediğimi) sevgiler başarılar

saol ömürcüm.kayıtları ve besteleri beğendiğinize sevindim.İnşallah yakında bi konserimiz olcak.tarih belli ama şu aralar bateristimiz hasta ona yetişip yetişemeyeceğimiz belli değil.kesinleştiğinde ben burdan duyururum.sanada haber veririm.

abicim korkma biz o bahsettiğin gruplar gibi olmayız.biz mütevazi adamlarız.kib.kolay gelsin.müzikle kalın.:D

Saolasın dostum HAKAN. 15 marta garage ha. Başarılar diliyorum. Seyirciniz bol, Performansınız müthiiişşş olsun. Yılbaşındaki programı unutamıyorum. :metal

Geri