GaReZ (Alternatif-Hard Rock) - Ankara

melih demiş ki:
saol baharcım teşekkürler.yok yaa prof değiliz.çalışıp elimizden gelenin en iyisini yapmaya uğraşıyoruz sadece. sende iyi çalış öğrettiklerime yoksa derslerde bozuşuruz.

yaoo bak bugünde gördün olmuoo.ama olmıcak die bişe yok tabi.bi de sen bilirsin diosun öle demeeeee :) ama daha iyi oluo tabi öle diyince.daha bi çalışasım gelio.yapıcam yapıcam.çok çalışmam gerekioo çooookk.sonu iyi olsun da ne olursa olsun ;) saol herşey için...

arkadaşlar linkler gene bi önceki sayfada kaldı bir daha veriyorum.ulaşmak isteyenler kolayca bulsunlar diye.Very Happy

arkadaşlar grubumuzun kayıtlarına bu linklerde ulaşabilirsiniz.kayıtlar hucüm kayıt onun için ufak tefek hatalarımız için şimdiden affola.Very Happy
http://rapidshare.de/files/14868101/malabadi_koepruesue.wma.html
http://rapidshare.de/files/14869266/Ali_yazar_veli_bozar.wma.htm
http://rapidshare.de/files/14870217/anabel_lee.wma.html
http://rapidshare.de/files/14871420/huezzam.wma.html
http://rapidshare.de/files/14872003/umut.wma.html

arkadaşlar rapid kullanmayı bilmeyenler için biraz anlatayım.şimdi linklerden birine tıklayın.sonra açılan sayfadan free ye tıklayın.yeni gelen sayfada altlarda bi yerde geriye doğru sayan bi sayaç vardır.o 0 olduğunda bi kutu içinde bir kaç harf açılacak.o harfleri yandaki kutuya yazın ve indirin.kib.kolay gelsin.müzikle kalın.Very Happy

arkadaşlar 25 mart cumartesi 6 dan sonra if bardayız.sizide bakleriz.İnşallah iyi bir porgram olurda hep birlikte eğleniriz.kib.kolay gelsin.müzikle kalın.:D

onursal yukarda bahsetmiştim ama sanırım görmedin. :LOL:

arkadaşlar herkesi bekliyoruz 25 mart cumartesi günü IF rock bara.biz 6 dan sonra sahneye çıkacağız.hepinizi bekiliyoruz.güzel bir organizasyon güzel mekan güzel insanlar.İnşallah güzelde bir konser olur bizim açımızdanda.bizi merak edenler bizi dinleyip beğenenleri her gün parçalarımızı özellikle anabel lee yi dinlediğini söyleyenleri konsere bekliyoruz.kendinize iyi bakın.kolay gelsin.müzikle kalın.:D

ewt aynen ööle bizi dinleyenler işte sonunda sahnedeyiz bizi yanlız bırakmazsınız umarım işallah en iisini yapaya çalışcaz umarım bi aksilik çıkmaz herkes eğlenir çoşar :D

arkadaşlar bu akşam bizi if performansce hall de yanlız bırakmayan tüm dostlarımıza arkadaşlarımıza burdan çok teşekkür ediyorum.ayrıca İF performans hall e ve değerli çalışanlarınada teşkkürler.

özellikle tonmaister arkadaşa ayrıca teşekkür ediyorum.biz şimdiye kadar bi çok konser verdik fakat hiç bir konserde (çok kaliteli ses sistemlerinde dahil) bizle bu kadar ilgilenen grubun sounduyla ilgili bir tonmaister görmemiştik.ayrıca ses sistemi mükemmeldi.

ayrıca sevgili baharcım sanada ayrıca teşekkür etmek istiyorum geldiğin için ve hediyen için.geldiğinde sahneye çıkmak üzereydik çok ilgilenemedim tam anlamıylada teşekkür edemedim çok ayıp oldu farkındayım.konserden sonra teşekkür edecektim fakat sanırım çilekeşe yetişmek için çıktınız.bu arada hiç böyle bi öğrencim olmamıştı şimdiye kadar çok şaşırdım açıkcası.teşekkürler.

arkadaşlar sahneleri özlemişim şımarmayı eğlenmeyi çalmayı.eğlenceli bi akşamdı biraz kısa oldu ama olsun.İnşallah bundan sonraki konserlerde daha uzun ve eğlenceli olarak sizlerle birlikte olabiliriz.konser girişimlerimiz var İnşallah yakında sizlerle yine birlikte olabiliriz.kib.kolay gelsin.müzikle kalın.:D

gelenlere gelemeyenlere bizi sevenlere arkadaşlarıma kuzenime grup elemanlarına herkese çok teşşekkürler güzel bi akşamdı gerçekten ,biraz kısa oldu cidden ama napalım işallah daha uzunlarıyla beraber olmak dileğiyle :twisted: bide dinleyenlerin umarım hoşlarına gitmiştir :p nekadar sürçü lisan ettiysek affola :D

dün akşam İF'de dinledim bu arkadaşları.gerçekten ilerleme kaydetmişler.Garajdaki performanslarından daha iidi.ses düzenininde katkıları var tabi.Başarılarının devamını diliyorum.

Cumartesi akşamı İF performans hall'e gelen ve bizlerle birlikte olan
tüm arkadaşlara çooookkkk teşekkürler. :taptim

Giray, dostum varlığın yeterrrr. :metalhead

Teşekkürler PARTY saolasın...

Çook daha güzel konserlerde görüşmek dileğiyleee.... :metalhead

GaReZ vokal MURAT...

Hayatın Kalbine Yürü...

BAHAR cım sana da ayrıca teşekkürler...

ANABEEEEELLLLLL
LEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE...........

:zipla

GaReZ vokal MURAT...

Hayatın Kalbine Yürü...

bencede ama arkadaşlar bırakalımda inişte havalı olup olmadığımızı insanlar belirlesin onların yorumları bizim nasıl olduğumuzu göstersin.tabii ki biz kendimizi hiç beğenmeyiz tüh kötü yaptık daha iisi olmalıydı deriz.bu kendini geliştirmek için en iyi yöntemdir.dediğim gibi bırakalım başkaları bizi yorumlasın.zaten bizim kendi gözümüzdeki yerimizin yerlerde sürünmesi lazım öyle k.ç. kalkık olmamak için.kib.kolay gelsin.müzikle kalın.:D

Abi If performansı ilk iki şarkıda süperdi. Ayrıca Les Paul Speciale bittim. Kolay gelsin daha fazla izleyemedik. Ama GErçekten beğendim. Benim tarzım değil ama sahneye çok yakışıyosunuz... :D başarılar

Geri