GaReZ (Alternatif-Hard Rock) - Ankara

son andaki bi değişiklikle aniden çıkmaya karar verdiğimiz ve bu nedenle kişiye özel bi konsere dönüşen konserimiz güzel geçmiş bulunmaktadır :p bizi yanlız bırakmayan kişilere sonsuz saygılar demekten başka bişey kalmıyo bu arada üzücü günler geçiren vokalimiz muratın tüm bunlara rağmen konsere çıkmasıda çok profesyonelceydi onada ayrıca saygılarımı sunarım ayrıca haftayada bazı etkinliklerle sizlerle olma durumumuz var bu yüzden bizi takip edin herkese slm bizimle kalın :metal

SEVGİLİ DOSTLARIM VE CANIM ARKADAŞLARIM

HEPİNİZ SAÐOLUN , YANIMDA OLDUÐUNUZ İÇİN SONSUZ TEŞEKKÜRLER.

SERKAN , MELİH , ARDA , DEDE , LEONA

EREN KÖMÜRLÜ , EXTACY617.... HEPİNİZ DE SAÐOLUN...

CANIM DOSTUM SERKAN SANADA YENİDEN TEŞEKKÜRLER...

BENİM İÇİN OLDUKÇA ZORDU BU KONSERE ÇIKMAK AMA SİZ GAREZ

YOLDAŞLARININ VERDİÐİ EMEÐE SAYGIMDAN ÇIKMAK İSTEDİM...

ORADA OLAN TÜM ARKADAŞLAR SONSUZ TEŞEKKÜRLER.

ÖYKÜCÜM VE LEONA DESTEÐİNİZ İÇİN SİZEDE AYRICA TEŞEKKÜRLER.

SAÐOLUN ARKADAŞLAR.

ÇOK DAHA GÜZEL GÜNLERDE VE KONSERLERDE BİRLİKTE OLMAK DİLEÐİYLE......

GaReZ vokal MURAT...

Hayatın Kalbine YÜRÜ...

GAREZ HACETTEPE ROCK ŞENLİÐİNDE YER ALMAYA HAK KAZANMIŞTIR .... bizi izlemeyip merak eden arkadaşları hacettepe de görmek istiyoruz.... tarih 27 nısan olarak belırlenmiştir...gurub arkadaşlarımın özverili çalışması sayesınde şenlıkte çalmaya hak kazanmak çok iiii bir başarı ......kusursuz bır sahne olması dılegiyle....

27 nisan perşembe hacettepe rock şenliklerindeyiz

İnşallah güzel bi konser olur.bizi seven merak eden herkesi bekliyoruz.şenlikler güzel.İnşallah havalar bir terlik çıkartmaz.

hayırlı olsun arkadaşlar..eminim çok güzel bi konser olacak..umarım hava da güzel olur,herhangi bi aksilik çıkmaz..hep daha iyisini ve daha güzelini yapacağınıza inanıyorum..şimdiden başarılar..hep dediğim gibi..ne olursa olsun yanınızdayım...

SAÐOLASIN DOSTUM HAKAN... BAHARCIM SANADA TEŞEKKÜRLER. SAÐOLUN ARKADAŞLAR.

SAÐOLASIN EREN...

27- NİSAN HACETTEPE ŞENLİKLERİ HARİKA OLUCAK İNŞALLAH... :zipla :metalhead :zipla

27-Nisanı iple çekiorummmm :metal

:zipla [b].....:::::GaReZ:::::..... [/b]:zipla

GaReZ Vokal MURAT...

Hayatın Kalbine Yürü...

Arkadaslar konserinize katılamadık..Golge Lekesi olarak cok ozur dileriz..Ayrıca solistinize bassaglıgı dilioruz..Uzulduk gercekten duydugumuzda..
Ayrıca baska bir konserde sizleri dinlemeyi isteriz..ADınızı daha once de duyduk..Muziğinizi de merak edioruz..İnsallah baska bir konserde aynı sahneyi paylasırız..Gelemediğimiz için kusrumuza bakmaın..İİ muzikler..
Golge Lekesi-Bass

16 NİSAN BİZİZ 27 NİSAN HACETTEPE ROCK ŞENLİKLERİNDEYİZ yoğun bi program var herkesi bizi dinlemeye davet ediyoruz (ne olursan ol yine gel demiş atalarımız) :metal

16 NİSAN BİZİZ 27 NİSAN HACETTEPE ROCK ŞENLİKLERİNDEYİZ yoğun bi program var herkesi bizi dinlemeye davet ediyoruz (ne olursan ol yine gel demiş atalarımız) :metal

16 nisana herkesi bekliyoruz.İnşallah güzel bi akşam olur.biz ne kadar çok insan görürsek o kadar çoşup o kadar iyi çalıyoruz.onun için gelin hepiniz gelin.:D kib.kolay gelsin.müzikle kalın.:D

kayıtları dinledim dede sağolsun yine herzamanki gibi süper bir iş çıkartmışısınız sizleri gerçekten yürekten tebrik ediyorum başarılarınızın devamını dilerim ...

3. konser..hem de Bizizde..hem de hacettepe rock şenliklerinden önceki son konser..aman yarabbiiim :LOL: kaçar mı bu konser yaaa...kaçmaaaaaazzzz :twisted: arkadaşlar yamuk yapmazsa söööyle küçük bi orduyla orda olcam..yani sırf daha fazla insan olsun da siz de daha fazla coşup daha iyi çalın diye yani :D şaka bi yana pazar günü görüşürüz arkadaşlar..umarım bi aksilik çıkmaz...şimdiden başarılar...sizinle ve müzikle kalmak dileğiyle :D

Başarılar diliyorummm.

Öncelikle belirtmek isterimki -Hüzzam- tek kelime ile çok farklı bir yazım ve oluşum bunun için tebrik ediyorum. Parçadaki uyum mükemmel...Sizi henüz grup olarak canlı dinleme olanağım olmadı ama oldukça ilgi çekici ve güzel.. Ama birşeyi belirtmek isterim ki Anabelliii de ses ve müzik arasında bir boğuşma varmış gibi bir hisse kapıldım dinlerken.. Nacizane yani müzik önde sözler arkada açıkçası o güzelim sözler adeta duyulabilmek için can atıyor... Tabi ben sizi internetten indirip dinledim kayıt hatasıda olabilir ki..... umarım öyledir onun haricinde gerçekten bu kadar kısa sürede bir araya gelip böyle bir ortam oluşturmak büyük başarı sizleri tebrik ediyorum ve gelecek adına şimdiden alkışlıyorum sizleri..

Başarılar diliyorummm.

Öncelikle belirtmek isterimki -Hüzzam- tek kelime ile çok farklı bir yazım ve oluşum bunun için tebrik ediyorum. Parçadaki uyum mükemmel...Sizi henüz grup olarak canlı dinleme olanağım olmadı ama oldukça ilgi çekici ve güzel.. Ama birşeyi belirtmek isterim ki Anabelliii de ses ve müzik arasında bir boğuşma varmış gibi bir hisse kapıldım dinlerken.. Nacizane yani müzik önde sözler arkada açıkçası o güzelim sözler adeta duyulabilmek için can atıyor... Tabi ben sizi internetten indirip dinledim kayıt hatasıda olabilir ki..... umarım öyledir onun haricinde gerçekten bu kadar kısa sürede bir araya gelip böyle bir ortam oluşturmak büyük başarı sizleri tebrik ediyorum ve gelecek adına şimdiden alkışlıyorum sizleri..

Geri