GaReZ (Alternatif-Hard Rock) - Ankara

abi sanırım burda bi yanlışlık olmuş. :LOL: bizde les paul special kullanan yok.bizden 2 önce çıkan grupta vardı.grubun adını bilmiyorum.yabancı alternatif bişeyler söylüyolardı.onların adını öğrenip forumlarına yazarsan daha ii olur.sen onların 2 şarkısını dinleyip çıkmışsan bizi hiç izlememişsin demektir.:D çünkü biz son grup olarak çıktık saat 18.30 falandı.kib.kolay gelsin.müzikle kalın.:D

notlike

arkadaşlar başarılar umarım emeğinizin karşılığını alırsınız..zaten iyi olduğunuzdan eminim. dede varsa kötü olmaz diye düşünüyorum :D :D konserinize gelemedim ama gelecekteki konserlerinize gelecem.tabi giriş 7 milyon olmazsa... bar organizasyonu yapan anasının gözü uyanık, çıkarcı organizatörleri kınıyorum. madem giriş parası alıyolar bu paradan grupların payını da versinler.

Sağolasın XENTRİX... Teşekkürler....

DEDE sağlam adam... :taptim

Valla sonuna kadar haklısın...

Hem organizasyonları izleyici için pahalı yapıyorlar :evil:

hemde Para vermiyorlar :evil: , üstelik bazılarıda cabası

olarak saygısızlık yapıyorlar.... :evil: :evil: :evil:

neyse doluyum bende bu konuda.... :kicsalla

yeni olaylar yakındır işallah... görüşürüz...

müzikle kal....

GaReZ vokal MURAT

Hayatın Kalbine Yürü...

:arrow: performansınız çok iyidi.grup çok iyi çalıoo.ne demek melihcim her zaman yanında olmak isterim.bundan sorada gelebildiğim kadarına gelicem özellikle festivalleri sabırsızlıkla bekliorum...küçük bi hediyeydi sadece.uğur getirsin die...sevinmene sevndm :) ewt gitmek zorundaydık.çilkeşe yetişmek için ama sana güle güle dmek isterdm :? artık derste görüşüp konuşuruz ayrıntıları ;) murat bu arada memnun oldum tekrar.sanada teşekkürler...başarılarınızın devamını ve daha iyisini diliorummm....

hepinizi yürekten kutluyorum arkadaşlar..elimden geldiğince yanınızda olmaya çalışcam 8) hep daha iyisini ve güzelini yapacaksınız ben buna inanıyorum..başarılarınız hep artarak devam etsin e mi ;)

niyetim cumartesi günü konsere de gelip üstüne kayıtlar ve konser tabanlı geniş içerikli bir şeyler yazabilmekti kaldı ki konsere gelebilmem mümkün olmadı (ardacım tekrar özür... :( ) bir dahaki sefere umarım... kayıtlarınız gayet güzel olmuş. yanısıra anabel lee nin hissi kablel vuku türden bir oluşum süreci geçirdiğini düşünüyorum : ) başarılarınız baki olsun bakalım...

valla saolun varolun arkadaşlar ama o organizasyondan pek memnun kalmadım ben açıkcası diğer arkadaşlarımı bilemiycem ama neyse işallah daha iğileriyle sizle beraber oluruz bu tür aksaklıklarda yaşamayız :twisted:

valla saolun varolun arkadaşlar ama o organizasyondan pek memnun kalmadım ben açıkcası diğer arkadaşlarımı bilemiycem ama neyse işallah daha iğileriyle sizle beraber oluruz bu tür aksaklıklarda yaşamayız :twisted:

TEŞEKKÜRLER LEONA VARLIÐIN ve DESTEÐİN İÇİN.... :taptim

nmfless EYVALLAH SAÐOLASIN ANABEL LEE İÇİN DÜŞÜNDÜKLERİNE DE... :taptim

ANABEL LEE NİN ÇOOOOK ÖZEL BİR YERİ KÖŞESİ VAR KALBİMDE...... AAAHHHH ACI AŞKLAR.... :kemancı

BAHARCIM VAROL....

DOSTUM ORGANİZASYON KONUSUNDA BEN KONUŞMİYİM...

YANİ HERŞEYİ GEÇTİM BENDE SAYGISIZLIK YAPILMASINI SİNDİREMİYORUM BİR TÜRLÜ....

BU SAHNEDEKİ PSİKOLOJİ VE PERFORMANSIMIZIDA ETKİLEDİ AÇIKÇASI

AMA SEYİRCİMİZ GÜZELDİ KARDEŞİM :metalhead :metalhead :metalhead

O VATANDAŞLARI SEYİRCİYLE BİRLİKTE YUHLAMAK VARDI İÇİMDE AMA

YA SABIR... İNSANIZ BİZ...

BOŞVER HERKES BÜRÜNMEK İSTEDİÐİ KİMLİÐİN KÜRKÜNÜ GİYSİN... :kicsalla

DAHA GÜZEL OLAYLAR VE EN GÜZEL PERFORMANS OLSUN İNŞALLAH... :metal

GaReZ Vokal MURAT

Hayatın Kalbine Yürü...

Sanırım 8 nısan akşamı bı konserımız gercekleşecek...bizleri merak eden akadaşların gelmesını ısterım ..... mekan ısmını kısa zamanda burdan ögrenebılırsınız

arkadaşlar dede yazmış şu anda belli oldu program.8 nisan cumartesi 18:00 da IF PERFORMANS HALL deyiz.bizden önce çıkacak gruplar belli ama tam olarak liste ve afiş elimde değil.onlarda belli olunca buraya yazarım.bizi merak edenleri bekleriz.İnşallah güzel bi akşam olur.kib.kolay gelsin.müzikle kalın.:D

gurubları belllı sanıyordum ama sanrım bu aralar acıklanır ....bu guzel bı konser olacak gibı bizi izleyen izlemeyen merak eden arkadaşları beklıoruz

evet arkadaşlar çok üzüldük gerçekten çıkamadığımız için.ama yapacak bişey yok.İnşallah başka konserlerde sizlerle birlikte olmak dileğiyle.

muratcım seninde başın sağolsun.daha henüz senle birebir konuşamadım.onun için buradan yazıyım dedim.kib.kolay gelsin.müzikle kalın.:D

Geri