Cort gitarlar hakkında

arkadaslar bugun evl k4 aldım.iyi etmişmiyim sizce?fiikirlerinizi bekliyorum.aklımda bu gitar hiç yoktu bakalım hayırlısı valla nolcak bilmiyorum

rastansaga usta bende s2550 me bir manyetik almayı düşünüyorum.Dimarzio tercihim hangi modelini onerirsin acaba?Humbucker da coiltap oldugu için ona uygun bi model olsun.Gitar soft mapple govdeye sahip,tiz tonları var...
teşekkürler

rastansaga yeni x11 demişsin ama ben x6 kullandım mesela farklı şekillerde ama bir türlü tonu hoşuma gtmedi ne sert veriyor tonu ne yumuşak yani çalışı çok zevksizdi o yüzden x6 düşünmedm mesela ama x11 buna benzer midir? bi de cort viva gold 2 ne kadarlarda fiyat olarak?

2006 model X6 ve X11 de yeni geliştirilen ve motherbucker tabanlı Mighty Mite Bluebucker isimli bir manyetik kullanılmış.

x6.jpg
x11.jpg

Cort bu yeni geliştirilen manyetiğe çok önem veriyor ve bunu şirketin geleceği olarak görüyor.

Dolayısıyla 2006 model X6 ve X11 ler daha farklı tona sahip olacak.

Viva Gold-II ise eski bir model olmasına karşın yoğun talepten dolayı halen (2006 da dahi) Kore Incheon fabrikasında üretilmeye devam eden, şirketin artık klasikleşmiş ve kendini kanıtlamış bir modeli. Bunun fiyatı da aşağı yukarı X-11 civarındadır.

anladm... yani yeni x-11 risk alınabilecek bir gitar,ama viva gold II kendini kanıtlamış bir model..
abi sürekli sana iş çıkarıyorum ama işte cort bilgin fazla diye yani başka marka da düşünmemeye başladım açıkçası...
o yüzden şu yeni x-11 in ve viva gold II'nin -varsa tabi- ses kayıtlarını bana bir şekilde iletebilir misin?
cort olarak senden bilgi alıyoruz valla,sağolasın rastansaga...

anladm... yani yeni x-11 risk alınabilecek bir gitar,ama viva gold II kendini kanıtlamış bir model..
abi sürekli sana iş çıkarıyorum ama işte cort bilgin fazla diye yani başka marka da düşünmemeye başladım açıkçası...
o yüzden şu yeni x-11 in ve viva gold II'nin -varsa tabi- ses kayıtlarını bana bir şekilde iletebilir misin?

Arkadaşlar sitede yeni sayılırım. sanırım şu gitarmı bu gitarmı gibi sorular çok göreceli olabiliyor ve bazen kötü tartışmalar bile açabiliyor ancak gerçekten yardımınıza ve yorumlarınıza ihtiyacım var. Birkaç aydır ibanez rg 2620 almayı düşünüyordum ancak dün dinlediğim cort evl-k6 beni çok etkiledi. Şimdi tüm planlarım karıştı , kafamın 2 tarafında rg 2620 ve evl-k6 war . sizce thrash ve heavy metalle uğraşan ben ne yapmalıyım. Benim kafam k6 ya daha yatkın gibi ama sizin yorumlarınızı almak isterim.

Arkadaşlar sitede yeni sayılırım. sanırım şu gitarmı bu gitarmı gibi sorular çok göreceli olabiliyor ve bazen kötü tartışmalar bile açabiliyor ancak gerçekten yardımınıza ve yorumlarınıza ihtiyacım var. Birkaç aydır ibanez rg 2620 almayı düşünüyordum ancak dün dinlediğim cort evl-k6 beni çok etkiledi. Şimdi tüm planlarım karıştı , kafamın 2 tarafında rg 2620 ve evl-k6 war . sizce thrash ve heavy metalle uğraşan ben ne yapmalıyım. Benim kafam bi anda k6 ya bağlandı ama sizin yorumlarınızı almak isterim.
edit:(afedersiniz 2 kez yollandı)

Geri