Erkin Koray

bu da ne demek?
Türkce benim ana dilim değil...
suç bende değil türkler kelimeleri başka yerlerden çalıyorsa..
senin yazdığın Erkin Koray konusuyla ne ilgisi var?
kütfen konudan sapmayınız, it is realy annoying asshole...

yahu adam iki üç apartman ötemizde oturuyo, bi muhabbet etmek nasip olmadı.şansa bak. :kafaat
neyse yağmur veşaşkın parçalarını çok seviyoruum..adam zaten anadolu rock'ın babası daha ne diyelim... ;)

Erkin Koray'ın sesi bir makine tarafından test edilmiş o makineye veya cihaza ne ad veriliyor bilmiyorum ve Erkin Koray'ın 20 li yaşlardaki sesi hala bu yaşlarda aynı tizde aynı güzellikde... bu olay çok az rastlanılacak bir şey.... 4-5 ay öncesinde bahsettiği albüm umarım en kısa zamanda çıkar....

benayevsen demiş ki:
Erkin Koray'ın sesi bir makine tarafından test edilmiş o makineye veya cihaza ne ad veriliyor bilmiyorum ve Erkin Koray'ın 20 li yaşlardaki sesi hala bu yaşlarda aynı tizde aynı güzellikde... bu olay çok az rastlanılacak bir şey.... 4-5 ay öncesinde bahsettiği albüm umarım en kısa zamanda çıkar....

Kardeş nerden okudun bilmiyorum ancak tamamen asparagas yani.... :)
Çoğumuz müzisyeniz burda ve kulaklarımız var......

benayevsen demiş ki:
umarız en kısa zamanda ve yeni larkılarla gelir

demirdemir demiş ki:
Elvis_is_Dead demiş ki:
demirdemir demiş ki:
ya yeni ya eski parçalarla bi albüm gelcek gibi duruo

Kardeş üçüncü ihtimal nedir? Berabere mi bitecek? :LOL:
Bitecek mi?Bide o var.3. ihtimal yok tabi ki!neticede albüm gelicek demk istemiştim umarım şimdi anlamışsındır :roll:

Ben tabii ki anladım.
Ancak bazı şeyler :!: senin tarafından anlaşılmadığı için(espiri gibi) böyle parantez içine not etmek durumunda kalıyorum. :LOL:

Artık bir yerlerden, nereden pek belli değil ama, albümün durumuna dair kıvılcım almamız gerekiyor gibi durmakla beraber, belkide bu bekleyiş beraberinde gelecek olandan ayrı bir zevk almamızı sağlayabilir. Yinede Baba şu an neler yapıyor, düşünüyor, bunlara dair bilgisi olan varsa, insan anlatabildiği kadar biliyordur diyelim..

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Erkin Baba var mı sizler gibisi? Yıllardır eskimeyen şarkılar yaptınız..yenilere bakıyorsunuz kendi şarkıları bile yok..Olsa da adam gibi şarkıları yok..Eskileri ısıtıp ısıtıp önümüze getiriyorlar..

Geri