Erkin Koray

ses düzeni demeyelim o zaman, ancak nakledilirken program bir problem asikar.. olay isin sadece vokal-detone boyutunda degil.. misal, klavye/davul devredeyken gitarlar1n pasivize olmasi vs. ve bir kabul gerekir ki, böyle 1 müzisyen, bu yasta ve kosullarda 2-3 saat performans1n1 seyrettiriyorsa ve terar çagr1l1yorsa, vokal/gitar tart1smalar1n1n d1s1na ç1k1p isin fikri boyutuyla ilgilenmeliyiz,,..

Mesajima ozur dileyerek basliyorum.Uzun zamandan beri konuyu takip edemedim.2005 yazin icin Izmir de herhangi bir konser gorebilecek miyiz Erkin Koray dan? Sadece yazlari Turkiye de olabiliyorum.Insallah kismet olur da onu bir kez daha canli dinleme ve izleme imkani bulabilirim...

erkin baba

arkadaşlar bugün zaman gazatesinde röportajını okudum birdaha kaset cıkartmam diyor korsanlara para yedirmeyecegim artık her ay bi internet sayfasında kasetimi yayınlayacağım diyor...

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Akrebin Gözleri'ni, hepimizin başına yıllardan beri bir kara bulut olarak çökmüş olan devlet idaresi gibi düşünebiliriz mesela. Baba bir parça yaptı mı, bunu sadece aşk meşk hava su olarak düşünmemek lazım. Daha geniş açı bakmak lazım. Hukuksuzluk ve adaletsizlik kavramı olabilir. Belki alışmamız lazım. Bunları anlamak lazım. Lazım lazım lazım...

Size bir haberim vaaaar! :eek:
Erkin Baba'mız 28 Mayıs 2005 tarihinde Bostancı Gösteri Merkezi'nde bir konser verecek. Sevgili Moğollar ile birlikte. Ayrıca Baba'nın bir de sürprizi olacakmış ama boşuna sormayın söylemem. :) Yerler oturmalı, ayakta izleyici alınmayacak büyük ihtimalle. Kapasitemiz 2000 kişiyle sınırlı, haberiniz olsun. Böyle bir konser bir daha gelmez.. Öhöm.. :!:

Bu arada arkadaşlar, bulabilirseniz Anadolu'da Sevdim'i, Yazık'ı (Hay Yam Yam albümü), Mermer Gibi'yi (Gün Ola albümü) ve Sanma'yı mutlaka dinleyin. Kendi sevdiklerim, tavsiye ediorum bilmeyen varsa.. ;)

dinneriz caanım sen iste buluruz bi yerlerden.
ama benim favorilerimi biliosun
ÖYLE SEVDALI DURMA RAKI DOLDUR
OLAN OLDU BİR KERE BARİ HEPİMİZE YARASIN...

DOÐRUYUM Dİ Mİ? :roll:

Erkin Baba artık albüm yapmayacağını ve her ay yeni bir şarkısını bir internet sitesinde yayınlayacağını söylemiş bir gazete röportajında...

Bu haber doğru mudur?

Geri