Erkin Koray

Şu sıralar üniversitelerde bahar şenlikleri var. Erkin Koray'ın çıkacağı bir konser var mı? 20 Mayıs Kemancı ve 28 Mayıs Bostancı dışında. 4 Mayısta Sakarya'da konser varmış galiba hiç haberim olmadı. Bildiğiniz konserler varsa lütfen iletin. :roll:

bence erkin baba çok büyük bi insan rock müzik açısından ona çok borçlular
en sevdiğim parçası da "inan ki senden başka kimse yok içimde"
benim için ayrı bi yeri var

tartismaya gerek bile yok babayı.dün konserine gittim,o kadar yetersizdiki konser(davul yoktu,akustik ortam vs...)ama baba yine döktürdü.orada bulunan 40 yas üstü insanları bile costurdu.helal olsun valla

Cuma günü ben de izledim babayı dünya gözüyle:))

Doğum günüymüş bi de! Hey yavrum!!!! Baba 64'e basmış valla...

Hiç beklemezdim bizim İ. Melih'ten böyle bişi, ama konserin sonunda kafasını patlattı baba (aldı gitarı...gerisi malum;)))) :LOL: :LOL: :LOL:

Konuyu deigistirmis oluyorum ama Erkin babayla olan bi animi paylasmak istiyorum.Ben çocukken bi gün ailece mülkiyeliler lokaline gitmisiz.Kardesimle ben çok hareketli ve yaramazmisiz.Bunu gören Erkan baba anneme :''Allah kolaylik versin.'' demis sonra da:''Bari kizinizi alayim da benim kizimla oynasinlar''demis.
Ha bi de benim için:''bu kiz büyüyünce çok canlar yakacak !'' demis ;)

Yani ne alaka falan diyenler çikabilir.Ben sadec paylasmak istedim :)

es selamın aleyküm babalar ben yeni katılıyorum aranıza.ben erkin babanın deli hayranıyım en çokta cümbür cemaati çok seviyorum.konserler de hep istiyoruz ama baba söylemiyor bu şarkıyı neden acaba.en çokta babylonda istedik bu şarkıyı gören falan varmı.
sevgiler....
mereba babalar ben anadolurocktanım aslında.artık burayada takılacağım.ben babanın en deli tımarhanelik fanatiyiyim.adım ercan.en deli olduğum şarkısı cümbür cemaat.konserlerde biz bu şarkıyıhep istiyoruz babadan ama baba işte söylemiyor.en çok babylondakki konserlerde istedik.hiç gördünüzmü.ve baba nerede konser vericek bilen varmı bostancı konserinden sonra hiç görtemedik babayı.
sevgiler erkincilere......

Yönetici Uyarısı: Ardarda yazdığınız iki mesaj, tek mesajda toplanmıştır. Forum kurallarını okuyunuz.

Geri