CeKeS (street punk/oi punk/punk punk) - Ankara

bu ne lan!! ne zaman foruma baksam bu başlık tepede!
ne lüzumsuz adamlarsınız siz ya.. herkes de "çok çalışmanız lazım" demiş. çok çalışmayla duvar, bina falan yapılır. düzgün müzik yapmak için birkaç şey daha lazım. bir kere kendini bilmek iyi olur. ben bunların yerinde olsaydım; en az 3 sene hiçbir konsere çıkmazdım.
eskiden ankaranın farkı buydu. her eline gitar alan, oldudabitti diye konsere çıkamazdı. konsere çıkmaya cesaret edemezdi, biraz kendine bakardı. istanbula gittiğimde bu ayarda grupların orda burda organizasyonlara çıktığını görünce şaşırmıştım. bir de baktım ki ankarada da böyle şeyler türemeye başlamış. 2 konsere çıkan, tamam aldık yolumuzu demiş...
siz kendinize güzelce ayrı bir özel forum açın; orda yazmaya başlayın. ama lütfen müziği falan bırakın. forum yazarı olarak çok büyük başarılara imza atacağınız kesin.

architect demiş ki:
can
andac cafeyi kapatırken muzikbox üzerinde sizin ilan asılıydı.uyur-burak-onursal-tunc-51promil-fason-osiris-twisof elemanları ve isimlerini saymadıgım kızlarımız bazı eşyaları taşırken bana yardımcı oldular.(sagolsunlar)cafe boşaldıgı ve kapandıgı için hepsi gercekten üzgündü.bu konu ile ilgili daha sonra detaylı acıklamalar yapacagım.(19.01 2006 tarihinde andac askerden geldikten sonra) ben dahil dükkanda bazı şeyleri harap ettik.işte o zaman öküz burak reşit amca bu ilanları neyapalım dedi bende yırt dedim.oda yırttı.yani andac cafe kapanıncaya kadar ilanınız asılıydı.sahnesi olmayan sahnenin arka duvardaki konser afişlerinide sanırım onursal alacaktı.ne oldu bilmiyorum.ama bende orjinalleri var.yani burada her hangi amatör gruplara karşı isyan degil cafe kapanmasına dogan isyandı..sorumlusuda benim..
bu işin aslı budur..
cekes
sizde yeni grubunuzla cokk calışıp cok parca üretin.
malzeme eksikliginiz oldugunda haberim olsun.
uyur- onursal sizlerede aynı dileklerde bulunuyorum.
hepinize hem derslerde hemde müzikte başarılar.

:) tamam sorun yok o zaman
ben arkadaşın "sizin grubun ilanını yırtmıştım" gibi bir çıkışına çok şaşırmıştım da. sorun yokmuş :)
kolay gelsin

architect demiş ki:
can
andac cafeyi kapatırken muzikbox üzerinde sizin ilan asılıydı.uyur-burak-onursal-tunc-51promil-fason-osiris-twisof elemanları ve isimlerini saymadıgım kızlarımız bazı eşyaları taşırken bana yardımcı oldular.(sagolsunlar)cafe boşaldıgı ve kapandıgı için hepsi gercekten üzgündü.bu konu ile ilgili daha sonra detaylı acıklamalar yapacagım.(19.01 2006 tarihinde andac askerden geldikten sonra) ben dahil dükkanda bazı şeyleri harap ettik.işte o zaman öküz burak reşit amca bu ilanları neyapalım dedi bende yırt dedim.oda yırttı.yani andac cafe kapanıncaya kadar ilanınız asılıydı.sahnesi olmayan sahnenin arka duvardaki konser afişlerinide sanırım onursal alacaktı.ne oldu bilmiyorum.ama bende orjinalleri var.yani burada her hangi amatör gruplara karşı isyan degil cafe kapanmasına dogan isyandı..sorumlusuda benim..
bu işin aslı budur..
cekes
sizde yeni grubunuzla cokk calışıp cok parca üretin.
malzeme eksikliginiz oldugunda haberim olsun.
uyur- onursal sizlerede aynı dileklerde bulunuyorum.
hepinize hem derslerde hemde müzikte başarılar.

çok saol reşit abi.... hep arkamızda olduğunu bilmek güzel... bayramın kutlu olsun.. ellerinden öperim...

Arkadaşlar gene CeKeS oluyoruz... Öküz Orkestrası ismini bırakıyoruz...

CeKeS KADROSU

Bass:Murat(Think-Bira Göbei)
Elektro Gitar:Melih
Vokal:UuYuRR
Davul:Burak(Sevda Çiçekleri)

Punk/oi tarz
Beste üzerine çalışıyoruz...
Çok az da olsa cover olucak...

sen bı tanıt kendını yıgenım :D bak benı tanıolar buragıda tanıolar muratı belkı ama senı tanımıolar (bende :S ) :D

Geri