CeKeS (street punk/oi punk/punk punk) - Ankara

CeKeS__DAWUL demiş ki:
cezcinin yazdıını okumadm.. çok uzun yazmış... 1 buçuk satırını okudum... yetti zaten... salla adamım... sen kendi derdine bak... elalemin derdi seni germesin... hadiii git forumununa:D:p:p

uyur saol la ... puhaha
mosmor a da ne laf ediyosun? ne alakası war? o bi fun CeKeS fun... fun larımızı savunurum... ama yazını okumadm... okumuycam... ama bida yazarsan okurum.... yazmaman dileiğle kardeşim...

fun club 8) :oops: :p :) :LOL:

MoSMoR demiş ki:
CeKeS__DAWUL demiş ki:
cezcinin yazdıını okumadm.. çok uzun yazmış... 1 buçuk satırını okudum... yetti zaten... salla adamım... sen kendi derdine bak... elalemin derdi seni germesin... hadiii git forumununa:D:p:p

uyur saol la ... puhaha
mosmor a da ne laf ediyosun? ne alakası war? o bi fun CeKeS fun... fun larımızı savunurum... ama yazını okumadm... okumuycam... ama bida yazarsan okurum.... yazmaman dileiğle kardeşim...

fun club 8) :oops: :p :) :LOL:

mosmor turkrock ı dolaşıyo fan fan :D hehe

30 sayfa olmuş başlık, açıldığı günü hatırlıyorum :)
Moderatörler temizlemiyorlar sanırım.
Eskiden daha acımasızlardı, arkadaş bana başlıktan "Telsim hattını aç" yazdığı için 15 sayfa başlığı komple silmişlerdi, aslında iyi ki de silmişler :)

CeKeS__DAWUL demiş ki:
nedemek istiyirsun???
bende andacta sizin grubun vokal arıyor yazısını hatırlıyorum... yırtmıştım...

başlığın bu derece alıp başını gitmesi ilginç geldi bana, güzel mi kötü mü onun hakkında bir şey demedim.
vokal arıyor yazısını yırtmanın sebebini öğrenebilir miyim? düşmanlık sebebin nedir? yoksa o kağıdı yırtmanın tek amacı asi bir punk gibi davranmak mıydı?

ayrıca grubunun başlığına yazıyorum, sen bunu saldırı olarak algılıyorsun ve alakası olmayan açılardan grubuma laf söylüyorsun. şu an ortada benim grubum yok ve ad hominem ile bir yere varamazsın.

Neyse öğrenelim bakalım o kağıdı neden yırttığını...

hıh acıkla burak... bak bı cıktım gruptan neler olmus :D

saka bı yanada ozur dılerım can burak adına... bazen tutuyor boyle okkoslugu...

(ilanı cafe kapandıktan sonra yırttı bu arada)

junkcan demiş ki:
CeKeS__DAWUL demiş ki:
nedemek istiyirsun???

başlığın bu derece alıp başını gitmesi ilginç geldi bana, güzel mi kötü mü onun hakkında bir şey demedim.
vokal arıyor yazısını yırtmanın sebebini öğrenebilir miyim? düşmanlık sebebin nedir? yoksa o kağıdı yırtmanın tek amacı asi bir punk gibi davranmak mıydı?

ayrıca grubunun başlığına yazıyorum, sen bunu saldırı olarak algılıyorsun ve alakası olmayan açılardan grubuma laf söylüyorsun. şu an ortada benim grubum yok ve ad hominem ile bir yere varamazsın.

walla bende bilmiorum... ama bi düşmanlık yok...hatta sizin grup hakkında bi bilgimde yok...

CeKeS__DAWUL demiş ki:
junkcan demiş ki:
CeKeS__DAWUL demiş ki:
nedemek istiyirsun???

walla bende bilmiorum... ama bi düşmanlık yok...hatta sizin grup hakkında bi bilgimde yok...

anladım, demek ki neymiş? "O kağıdı, asi bir punk gibi davranmak için yırtmışız" Neyse... :LOL:

can
andac cafeyi kapatırken muzikbox üzerinde sizin ilan asılıydı.uyur-burak-onursal-tunc-51promil-fason-osiris-twisof elemanları ve isimlerini saymadıgım kızlarımız bazı eşyaları taşırken bana yardımcı oldular.(sagolsunlar)cafe boşaldıgı ve kapandıgı için hepsi gercekten üzgündü.bu konu ile ilgili daha sonra detaylı acıklamalar yapacagım.(19.01 2006 tarihinde andac askerden geldikten sonra) ben dahil dükkanda bazı şeyleri harap ettik.işte o zaman öküz burak reşit amca bu ilanları neyapalım dedi bende yırt dedim.oda yırttı.yani andac cafe kapanıncaya kadar ilanınız asılıydı.sahnesi olmayan sahnenin arka duvardaki konser afişlerinide sanırım onursal alacaktı.ne oldu bilmiyorum.ama bende orjinalleri var.yani burada her hangi amatör gruplara karşı isyan degil cafe kapanmasına dogan isyandı..sorumlusuda benim..
bu işin aslı budur..
cekes
sizde yeni grubunuzla cokk calışıp cok parca üretin.
malzeme eksikliginiz oldugunda haberim olsun.
uyur- onursal sizlerede aynı dileklerde bulunuyorum.
hepinize hem derslerde hemde müzikte başarılar.

Geri