CeKeS (street punk/oi punk/punk punk) - Ankara

slm arkadaslar nasıl gıdıo ortalıkta gozukmuyonuz sızı unuttugumuzu sanmayın oglum uyuurr DAMIM COK OZLEDIM SENI LAYN :) KENDINIZE IYI BAKIN...

.......TWİST-OFF SIZI YUREKTEN KUCAKLIYORRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR...............

Saç konusunun üstünde bu kadar durmanız sizin ordaki saçlı cümlemde ne demek istediğimi anlamadığınızı yada anlayamadığınızı kanıtlıyor.. Ayrıca demek istediğim "forum grubu" kriterlerine tam tamına uyduğunuz ama kanımca konser seviyesinde olmadığınız. bi eleştiriyer böle hayvansı atlamanız ne kadar hoş insanlar olduğunuzu kanıtlıyor. evet

ayrıca biz berbatız sen gralsın gibi anlamsız emrahlıklar yapmayın biraz "dolu" cevap verin lütfen. yada ben sustum siz kendi halinizde iyiysiniz ortamdır bişeydir forumdur...

vay vay vay :) of ya bıktım artık şu amatör gruplara b.k atılmasından..kusura bakma kardeşim ama bu böyle..eleştiri yapıyorsan saygı çerçevesinde söyle..arkadaşları aşağılayıp onurlarını kırmaya çalışma..

ben seviyorum-dinliyorum-saçları isterse berbat olsun bu müziklerini etkilemez zaten..ama bu da onların tarzı..sanırım senin saçta bir sorun var [ki arkadaşların saçına taktın mk aq]

fight club'ta şöyle diyodu:
"kıçına tüy takmak seni tavuk yapmaz.."..
ya da dur bizim daha güzel bir atasözü de var.. hani eşşeğe altın semer vurmakla ilgili söylenmis olan... ;)
gercekten hic girmem bu tarz tartismalara ben, cünkü sonu gelmez bilirim.. ama gercekten tam çöpe atilcak bisey yapmissiniz.. sarhos olmak özür degil. bu da ilk ve son sözümdür bu topicte. umarım daha ritmi sabit olan ve kaliteli sarkilar yaparsiniz. (olacak gibi gözükmüyor bu ekiple, ama umut etmekte sakınca yok.)

canacanka-t demiş ki:
cibiliyetsiz demiş ki:
son nokta.
gerisi boş. :)
bu eleman forumda cesaret buluyor heralde :) başarılar kardeşim herkese güzel eleştriler yap canım benim
Bencede... Konsere gelipte yapsaydın eleştirileri... Ve müzik konusunda senin fikrindir ne dersen de... istersen ....de ... gerçi demişsin......
O senin fikrin bişiy demeye hakkım yok.....
AMA BİZİM SAÇIMIZA BAŞIMIZA TARZIMIZA DİL UZATMAYA KALKARSAN SONUÇLARINA KATLANIRSIN... Bende katlanıcam... Az önce büyük harfle yazdığım şeylerden dolayı büyük ihtimalle amatör gruplar modu ufak bi uyarı vericek...
BİZİM TİPİMİZ SAÇIMIZ BAŞIMIZ DANDİK MOHİKANIMIZ ELİMİZDEKİ BİRA SENİ NEDEN İLGİLENDİRİYO?? BEN SENİN HAKKINDA ÖÐLE ŞEYLER ÖÐRENİRİMKİ... ÖLE ŞEYLER UYDURURUMKİ FORUMDA ADIN ........ YE ÇIKAR..... A.B.W

sevgılı arkadasım sanırım bu mesajdan sonra ya ben yada baslık sılınıcez ama bu sacımdakı spyklar var ya .............. (ama yazmadım demekkı gıtmıcek ... koydum)

ay yarıldım ya yemısım cekesı duz mantıgı lan dinime küfreden müslüman olsa içim yanmıycak.. sarhostuk gene sarhosum yarında sarhos olucam gezıcem tozucam kafama eserse konsere cıkıcam ıstersem kamyon tutar ses sıstemını alır yolda seyyar konser verırırm ıstersem ızmıre gelır orda verırırım hatta ıstersem AYCAAA AYCAAA dıye sokakta gezerım grubumu alır mac yaparım muzık calısırım s.car bokumuzla oynar düz mantıklı olurum.......

eger kı ınsanların bızı dınlemesını yada konsere glemesını yada bı sekılde bızı engellıyebılıceksen hodrı meydan buyur yap ama tek basına ulan adamlar kotu yapmıs dur bıraz asalıyım kekereküri bıraz polemık olsun bıraz actıon olsun dıyorsan gel takıl sayfada hem bak mesaj sayında artıyor off gral olucan....

ınsanda ne asap ne bısey bırakırsınız lan sız.. hadı gıt kendı kapının onunde oyna hadı cocuk kendı formuna hadı yada sana baslık acıyım ben orda takıl...
lan kımse sunun sahınbı gelıp alsın

hemen ver kendini küfüre. aferin. aman sert eleştiriyede geleme. punk yapıyoruz diye geçiniyorsanız "punk müzik"in tartışıldığı değerlendirildiği bir yere girin öle bir bakın. eleştri kaldırabilir seviyeye gelin öyle iletişime gçin benle. iyi bir grup olmanın ilk şartı bir forumda 35 sayfalık bir topiğinin olması değildir. bunuda düşünün. lafla değil müzikle ilgilenin. tamam.

MoSMoR demiş ki:
cibiliyetsiz demiş ki:
ayrıca biz berbatız sen gralsın gibi anlamsız emrahlıklar yapmayın biraz "dolu" cevap verin lütfen. yada ben sustum siz kendi halinizde iyiysiniz ortamdır bişeydir forumdur...

CeKeS'e de b.k atmak trend oldu sanırım :roll: :LOL:

Ahahahahaahahahahahahahahahaa.Ulan hiç güleceğim yoktu.cekes kim ya?Kim bu 27 sayfayı yazan?Eş dost süpersiniz harikasınız arkanızdayız diyince sorun yok bir iki eleştiri gelince direkt tepki gösteriyorsunuz.Nasıl tebrikleri kabul ediyorsanız eleştirileri de bir zahmet kabul edin.Aslında buraya yazmak istemiyordum ama dayanamadım her okuduğumda gülmekten ölüyorum.Daha kayıtta düzgün çalamamışsınız yok sarhoştuk yok kafa binbeşyüz dü.Bu nedir ya?Özentilikten başka bir şey değildir.Arkadaş yukarıda doğru demiş.
Bir tek davulcunuz çok manyak aksak ritmler falan var kaçıncıya dinliyorum hala ne yaptığını çözebilmiş değilim.
Biraz sert oldu ama dayanamadım.Daha bir şey olamadan böyle havalarda falan.cekes e bok atmak trend olmuş.
Auahauahahahaahuaaha.

Hatta ahauahuahaaaa.

harbı ahaubanuhaba bende yarıldım sımdı :D:D ulkan salak lan bu bebeler aq ya sarhosuz bahanesınce zııcıp batıurdıkları sarkıları yutturmaya calısıolar.. olm bıu kere davulcunuz rıtım bılmıyo metranom yok vokal desen ayrı bı salak sesımı var sanıyor gıtarcılar zaten sankı bana kral bı de gruprttayız dıye hava atıolardır sız once zıctıınız bokla kule yapın sonra muzık yapın bıraz ders alın bı sey yapın.... gerxı sızden adam olmaz kı aq ya...

sılıyorum baslıgı mutlumusunuz.. neyse ya ben vokallaerıyım pacayı kurtardım benı ısteyen grup var sız dusunun gıtarcı ve davulcu mauahah

kedı neden mırnav der????

BASARILAR arkadaslar grubun bass gıtarıstı onursal (asıl gorevı davuldur aslında yalınayakın davulcusu) ve voka ben ayrıldık cunku artık oturup muzık yapacagız bız :D yenı bı grup olusturlmustur ve hepsınınde tecrubelerı vardır bu sefer oyle laydaaa laydaa verelını ver banaa laydaa laydaa dıye bagırıp gezmıyecegız... nesye bı kac ay sonra yenı bı grup olarak gousuruz yada yazdan sorna bı sure calsımalıyız gercı hepımız tanıyoruz bırbırımzıı uyum sorunu cok olmayacak.. nesye hepınıze basarılar beyler sızın grubun yanındayım hep.. hatta ızmırde konser bıle ayarıyım ben sıze

Odin demiş ki:
MoSMoR demiş ki:
cibiliyetsiz demiş ki:

CeKeS'e de b.k atmak trend oldu sanırım :roll: :LOL:

Ahahahahaahahahahahahahahahaa.Ulan hiç güleceğim yoktu.cekes kim ya?Kim bu 27 sayfayı yazan?Eş dost süpersiniz harikasınız arkanızdayız diyince sorun yok bir iki eleştiri gelince direkt tepki gösteriyorsunuz.Nasıl tebrikleri kabul ediyorsanız eleştirileri de bir zahmet kabul edin.Aslında buraya yazmak istemiyordum ama dayanamadım her okuduğumda gülmekten ölüyorum.Daha kayıtta düzgün çalamamışsınız yok sarhoştuk yok kafa binbeşyüz dü.Bu nedir ya?Özentilikten başka bir şey değildir.Arkadaş yukarıda doğru demiş.
Bir tek davulcunuz çok manyak aksak ritmler falan var kaçıncıya dinliyorum hala ne yaptığını çözebilmiş değilim.
Biraz sert oldu ama dayanamadım.Daha bir şey olamadan böyle havalarda falan.cekes e bok atmak trend olmuş.
Auahauahahahaahuaaha.

Hatta ahauahuahaaaa.

sende sanırım bir sorun var..eleştiri nedir bilmiyorsun sanırım..eleştiri SAYGI ÇERÇEVESİnde yapılan ve işin kötü veya güzel weya da daha iyi olacak çalışmanız gerekir-kötü yanlarınız şudur-sevmiyorum sizleri ama yine de başarılar- şeklide yapılır?! sizin yaptığınız şeye eleştiri denmez..o biraz hayvanlığa kaçıyor kardeşim kusura bakma :?: :!:

Geri