CeKeS (street punk/oi punk/punk punk) - Ankara

yunuscum saçmalama abi...
tuçe benim sewgilim neden yalakalık yapiyim ona????? bu arada buraya resim koyabiliyomuyuz? bilen warmı? konserde yunusa kiralıycaımız amfiyi koymak istiyorum...

CeKeS_DAWUL demiş ki:
tuçe benim sewgilim neden yalakalık yapiyim ona????? bu arada buraya resim koyabiliyomuyuz? bilen warmı? konserde yunusa kiralıycaımız amfiyi koymak istiyorum...

resim koyabiliyorsun tabiki ornegin bak soyLe oLuyo :LOL:
cekesdawul7yx.png

evet yunus sacmalamaaaaaaaaaaa tugce onun sevgılısı:):) aaaaaaaaaaaaaaa ama senın ıcı ıyı bır sabun bılıyorum :):):)neyse arkadaslar magdur gorun benı ........

kasımda olacak konsrerde sızı basarılar herzaman
desteklıyoruz

twıst-off sızı yurekten kucaklıyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

twist_off demiş ki:
kasımda olacak konsrerde sızı basarılar herzaman
desteklıyoruz

twıst-off sızı yurekten kucaklıyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

yunus aynı sekılde sonuna kadar sızın yanınızdayım bende hatta grubumla :D saka bı yanada abı kardes kuzen dayı gruplardan bırısı olduk bence sızınleyız herzaman yurekler ve sans dıleklerımız hep sızınle...

behind_the_paradise demiş ki:
maresalx demiş ki:
CeKeS_DAWUL demiş ki:

cekesdawul7yx.png

bu mükemmel :LOL:

photoshopu geliştirmek lazım ama :)
bu foto_op diyil. bariz peyint

CeKeS_DAWUL demiş ki:
maresalx demiş ki:
CeKeS_DAWUL demiş ki:

cekesdawul7yx.png

nasıl anladın paint olduğunu ;) hehehe

maresalx demiş ki:
CeKeS_DAWUL demiş ki:
maresalx demiş ki:
CeKeS_DAWUL demiş ki:

cekesdawul7yx.png

ewt paint ;)

evet arkadaşlar bunu kiraliycam ama ben para yabancıya gitmesin diyorum elinde bu gibi foot swichli bir marshalı olan olupta kiralayan yada daha büyük bi şekil yapıp vermek isteyen olursa haberimiz olsun

MG100DFX.jpg

bende bı sm85 vokal mıkrafonu ıstıyorum elınde olan varsaeger gecelık 10 ytl verebılırım... alım satımda aradım ama satılık vardı 2.el 180 ytl ıstedı kaldım oyle. o yuzden o gece ıcın kıralıyacak varsa eger hemen ımdıden anlasalım

sizi daha dinlemedim ama ;
süpersiniz lan yani punk budur beah... vs vs
bunları yazmam için kimse beni zorlamadı tamamen kendi fikirlerim :> ya nası dinlicem sizi nerden bulcam??

ya burak demonun tamamı sende varsa uyurla uğraştırma beni gıcıklık yapıo senden alayım yaa..link açmıo benim bilgisayar.antivirüs sapıttı:D

uyuur

Tarih: Çrş 02.11.2005 4:46 Mesaj konusu:

---------------- :p :p :LOL: :LOL: uyurr demişkıııııııııııııııııııııııne :LOL: :LOL: :p :p ----------------------------------------------------------------

bende bı sm85 vokal mıkrafonu ıstıyorum elınde olan varsaeger gecelık 10 ytl verebılırım... alım satımda aradım ama satılık vardı 2.el 180 ytl ıstedı kaldım oyle. o yuzden o gece ıcın kıralıyacak varsa eger hemen ımdıden anlasalım

kardes lafımı olur bande saglam bır mıkrofon var yenı aldım daha kayıtlar ıcın ama. sana verırım kullanırsın saglam mırofon 160$ dolara aldım işini gorur yanı..

ve herkezın:):):)mubarek ramazan bayramını kutluyorum:):):)

....................twist-off sızı yurekten kucaklıyor.........................................

Geri