Şüpheli Ilanlar

emin değilim ama her yeri bir garip sahte gibi görünüyor.

Açıklamayı değiştirmiş:

“5 6 sene önce kasayı 1k'ya aliexpressten almıştım. kasa baya kalitelidir tuşenin çalımı çok rahattır isterseniz deneyebilirsiniz. manyetikler orijinal fender manyetiği. şu ana kadar üst eşik değiştirildi. switch potansındaki plastik kayboldu. ihtiyaçtan satıyorum”

Edit: Seri numarası olmadığını zannettiğim bir ilan linki bırakmıştım ancak Japon Fender'lerde seri numarası farklı bir yerde yazıyormuş :)

Son düzenleme:
1997 Fender crafted in japan vintage 1962 reissue stratocaster - En Uygun Fender Gitar Fiyatları sahibinden.com'da - 995652129

Seri numarası olmayan bir MIJ Fender ilanı. İşin detayına benden daha fazla hakim olanlar elbet vardır ancak çeşitli forumlar ve reddit'te herkes seri numarası olmayan bir MIJ Fender'in olamayacağı konusunda ağız birliği etmiş gibi. İlan sahibini zan altında bırakmak istemem, sadece ilgimi çekti.
Japon Fenderlerde seri no sap ve gövdenin bağlantı yerinde olur, ki bu gitarda da mevcut.

Arızalı prosesör ilanı vardı. Get ile satın al dedim ama satışı iptal edip ürünü yayından kaldırdı, mesajıma da cevap vermedi tokatçı olma ihtimali çok yüksek
Alican eren 05313006182
Dikkatli olalım, bi kaç ilanı daha var

Dosyalar

• Screenshot_20220302_223735_com.sahibinden.jpg
    Screenshot_20220302_223735_com.sahibinden.jpg
    530.4 KB · Gösterim: 116
Geri