Teoman

way bea haberler sizdeymiş böle antiteoman tiplere uyuz oluorum böle okuyunca pek bi sewindim=) nese işte bende filmin sitesine girdim baya etkilendim ya gerçekten iyi bişiye bensio(hoş o adam kötü yapsada toz kondurmam =P) acaip merak ettiim filmi ya glsede gitsek artık=))

uyarı :arrow: mesajında ki yazım yanlışlarını düzelt.

cigo1912 demiş ki:
Müzik fln herşey teo ya ait bu film hababam sınıfından daa fazla gişe rekoru kırmalı..süper çünkü..

bir filmin yaptığı gişe önemli değil,önemli olan içeriği..bu nedenle asıl isteğin film şu ve ya bu filmden daha fazla gişe rekoru kırmalı diye anlamsız bir istek değil,bireysel olarak sana bir şeyler vermesi isteği olmalı..

filmin soundtrack albümü icin sabirsizlaniyorum. su zamanlarda yeni yeni sarkilar cok iyi gelirdi bana. tanju okan´in kadinim sarkisini yorumlayacakmis teoman. sesine uygun gibi görünüyor. filme gelince film icin acilan web sayfasindan film hakkinda yapilan röportajlarini ve filmin hikayesini okudum. fotograflara bir bir baktim. sarkilarinda oldugu gibi filminde de sex unsurunu biraz fazla kullanicak gibi görünüyor. bu da artik yasi kücük olan dinleyicileri icin üzücü bir haber gibi görünüyor. heralde 16dan kücüklere yasaklanir bu film. almanya´da gösterime girecek mi ondan ise hicbir haberim yok.

sürpriz bir şekilde en güzel hikayem e çekilmiş klip..teoman,şebnem ferah sade ve çok güzel bir klip çekmişler.her ne kadar video kanalı,şarkının sonunda ki çığlıklardan önce klibi kesse de çok iyi bir çalışma olmuş..

ya arklar bnde ztn onu anlatmaya çalıştım ama pek açık olamamışım..teomanın yaptığı her şey bna bir şeyler katıyormuş gbi geliyor.ve bnm gbi insanlarında bi hayli fazla olduunu düşünüyorum..Yazdığı şarkı sözlerinden tutunda,sigara içmesinden mahkemelik olana kdr..Düşünsenize tüm teoyu destekleyenlerin filme gittiğini..Sizcede bir gişe rekoru kırılmaz mı??

bu gişe olayına niye takıldınız anlamadım.teoman aslında ticari anlamda çok büyük rağbet gören bir adam değil ki,en çok ilgi gören albümü beş yüz bin civarında satmış bir adamın kendi dinleyici kitlesi gişe rekoru kırdırtmaz ki,hem zaten böyle hedefli bir film olduğunu zannetmiyorum.tabi fazla seyirciye ulaşmak,filme uğraş verenleri mutlu eder ama yaptığı gişe gibi nicel özelliğine değil,içeriğine bakmak gerekir filmin.film güzel ve kaliteli olsun,görmesi gereken yerlerden takdir görsün,varsın az seyredilsin..

emindim en güzel hikayem parçasına klip çekileceğinden bana o albümü aldırdıysa içimdeki şebonun farklı yorumlarını dinleyebilme isteği,içinde şebonun sesi olduğu için alan tek insanda ben değilimdir diye düşünüyorum.evet şebonun düetini dinlemek için aldım albümü ve sürekli de dinleyebiliyorum albüm elimde olduğu için.
klip güzel olmuş bence.zaten şömineye yüzü dönük kameraya sırtı dönük şebonun saçlarını görünce "işte o"dedim içimden :D
düet nasıl ama :tap:

süper tabikide. sırf şebo olduğu için aldım. ama teomanında hakkını yememek lazım... ;D süperrr olmuş düetleri sesleri çok iyi uymuş birbirine ! :Dd

ehehe evet öyle oluyor .. aman varsın olsun dinlerken keyif alıyorum ikisini birlikte.. ama şebomuz bir albüm çıkarsa artıkkk çok daha iyi olcak albüm çıkana kadar hasret gidericez artık en güzel hikayem klibinden :D

bu sarkiya klip cekmez diyordum. parti`ye ceker diye dusunuyordum ama süpriz oldu.
gercekten guzel klip olmus. sarkinin o ayrilik havasini - bunalim havasini yakalamis. cok depresif.. bence teoman isini cok iyi biliyor kim ne derse desin.

Geri