Teoman

• Konuyu açan Konuyu açan htd
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
en sondaki uzun gitar solo ve şebonun çığlıklarının olduğu o mükemmel kısım kesilmiş.
orj. hali süper ah o çığlıklar ve sololar yokmu :taptim

ağlıycam ya kesilir mi oralar şarkının kırılma noktası o çığlıklardı hatta klibin sonuna bir çeker giderim sahnesi olsaydı süper olurdu ne yapmışlar öyle 8 kusur dk lık yere klip çek sonunda kısacık yerini kes

powerturkte yayınlanan klibin görüntüleri aynıydı ama ekranın üst ve alt kısmında şarkının tüm sözleri yazıyordu..hatta teomanın söylediği kısımlar beyaz,şebnem ferahınkiler kırmızıydı..tıpkı albümdeki gibi..

bu arada powerturkte "en güzel hikayem"in klibini biraz daha farklı gösterdi..şarkı sözleri fln da yazıyordu..

Bende powerturk teki klibi izledim altta ve üstte şarkı sözleri yazıyordu..Ama güzel hatta olağanüstü bir klip olmuş (ehh işn içinde teo olunca)..Biraz film gibi olmuş..Hem Şebnem Ferah ın da etkisi var..Ne diyiim yani TEBRİKLER..Aşkım yine SÜPER ..:wink:

teonun klıbı guzel olmus..nede olsa abımler cektı:))baya zor cekmısler klıbı adam saatlece suyun altında kalmıs.donuomus yanı..ama ıcınde sorfculerın gıydıklerı kıyafetlerden varmıs.sadece kafası ıslanmıs ama o sogukta dusunuorumda ..ıyyy!! o telefonun kablosunu falan zor bulmuslar:))sarkı cok uzun oldugu ıcın kesmısler ama keske son bolumude koysalarmıs!ben o bolumu daha cok sevıorum acıkcası..bıde bu son bolumde sebnemın baya guclu atak yaptıgı bı bolum varya ..orası nıe sankı derınlerden gelıo gıbı..bırak hatun cayır cayır bagırsın yanı..ınanılmaz bı ses sebnem ferah ya...

gench demiş ki:
emindim en güzel hikayem parçasına klip çekileceğinden bana o albümü aldırdıysa içimdeki şebonun farklı yorumlarını dinleyebilme isteği,içinde şebonun sesi olduğu için alan tek insanda ben değilimdir diye düşünüyorum.evet şebonun düetini dinlemek için aldım albümü ve sürekli de dinleyebiliyorum albüm elimde olduğu için.
klip güzel olmuş bence.zaten şömineye yüzü dönük kameraya sırtı dönük şebonun saçlarını görünce "işte o"dedim içimden :D
düet nasıl ama :tap:
+1 de powerturkde niye farklı klip ben izlemedim farklı olanı ama farklı diyolar.

Forumda temizleme yapıldığından dolayı sayfa sayısında azalma olmuştur.Forum tartışmaya açık bir ortamdır.Bu nedenle tüm tartışmalar ayıklanmamış fakat gerekli düzeyde olmayan ve de Teoman rockçı mıdır,değil midir gibi fazlaca tartışılmış konuların tekrarları temizleme dahiline alınmıştır.Başlıktan ayıklanan mesajlara http://www.turkrock.com/ftopic15578.html den ulaşabilirsiniz.Bundan sonrası için forum kurallarına ve de zaten forum kurallarının da içerdiği yazım kurallarına uygun bir biçimde yazışmanızı tavsiye ederiz.

Geri