evil cats(punk rock/alternatif)-Ankara

studio_adan_zye demiş ki:
kızlar aldırmayın bu laflara giderek gelişiyo ve eğlendiriyosunuz zamanla çok daha iyi olcaksınız....sız kendinizi bildikden sonra kimin ne didiğinin bi önemi yok....yolunuz açık olsun.....

solocu666 demiş ki:
ela ela ela eh eh eh under my umbrella süperdi
murat netten daha fazla eğlendirdiniz başarılar dilerim görüşmek üzere...

çok süper yaa.....bayıldım bu lafa....

baya eğlenmişsiniz işte burada ne kadar güzel siz müzik yerine standup yapsana kızlar en iyisi daha çok tutar burada kişisel bir saldırı yok müzik adına bir tartışma var gereksiz sözler heba ederek yüceltmeye çalışmayın insanları derim ben

yaptığımız müzik de gayet tutuo hiç merak etme :D gereksiz sözler heba ederek forumumuza yazma bence sen de.ya da eleştiri nasıl yapılır onu öğren,ondan sonra bekleriz yorumlarını.

tenedos'ta çok eğlendik=) gelen,dinleyen,alkışlayanlara ve bizden önce çıkan no sanity grubuna tekrar teşekkürler :!: ;)

güzel konserdi didoşdan bize bi şarkı göndermesini istedik sağolsun göndermedi... :) seviyoz sizi başarılar isyerinden süresiz izin aldım artık izlemeye gelirim nedjimaya :)

brandonrocker ın dediklerine tamamen katılıyorum. Belki istekli olabilirler bu arkadaşlar hiçbir fikrim yok o konuda ama gerçekten çok kötüler. Siz forumda onları pohpohladıkça onlar kötü kalmaya devam edecekler. Bu yüzden herkes gerçek düşüncelerini yazsın ki onlar da kendilerini geliştirme fırsatı bulsunlar. Evet insanlar eğleniyor ama niçin eğleniyor onu da yazın. Çok tripte ama gerçekten kötü çalan davulcularını izledikleri için kendilerince eğleniyorlar, kötü sahne duruşunu görüp eğleniyorlar. Ben daha fazla saymayayım. Eğer gerçekten bu insanalrı seviyorsanız gerçek fikirlerinizi yazın ki onlar da bundan faydalansınlar.

Ayrıca bu grubu nejima veya tenados nasıl kabul etti çıkmalarına anlamış değilim. Umarım bir dahaki ankaraya geldiğimde sizi orada yine aynı kötülükte görmem.

Şimdi;
Sizi birkaç kez dinledim o kadar.Fazla yorum yapmak istemiyorum çünkü beğenmediğiniz yorumları adamın ağzına sokuyorsunuz geri.Fakat yorumlara böyle aşağlayıcı ve sert tepkiler vermektense durumu açıklamanızı öneririm.Saygılar...

yorum yapan kişinin amacına uygun tepkiler weriyoruz=) önceki sayfalara bakarsanız dikkate aldığımız birçok olumsuz eleştiriyi de görceksiniz.ama işin içinde art niyet warsa,adam sırf bizim için üye oluosa dikkate alamayız bunu tabiki :) neyse konu uzamasın,teşekkürler.

Evil Cats 7 mart cuma her hafta olduğu gibi 20.00-23.30 saatleri arasında nedjima sahnesinde,ayrıca dünya kadınlar günü we dawulcumuz tuğçenin doğumgünü sebebiyle 8 mart cumartesi akşamı 20.30'da tenedos sahnesinde.bekleriz herkesi=) ;)

bu forumda bazen saçmasapan laflar dönüyo bu grup elemanlarından doğan bişi değil eleştriyi düzgün şekilde yapamayan arkadaşlar tarafından oluyor yorum yapmıcam ama izmirden izlemeye gelicem evil cats i...başarılar diliyorum....

sargozcu demiş ki:
brandonrocker ın dediklerine tamamen katılıyorum. Belki istekli olabilirler bu arkadaşlar hiçbir fikrim yok o konuda ama gerçekten çok kötüler. Siz forumda onları pohpohladıkça onlar kötü kalmaya devam edecekler. Bu yüzden herkes gerçek düşüncelerini yazsın ki onlar da kendilerini geliştirme fırsatı bulsunlar. Evet insanlar eğleniyor ama niçin eğleniyor onu da yazın. Çok tripte ama gerçekten kötü çalan davulcularını izledikleri için kendilerince eğleniyorlar, kötü sahne duruşunu görüp eğleniyorlar. Ben daha fazla saymayayım. Eğer gerçekten bu insanalrı seviyorsanız gerçek fikirlerinizi yazın ki onlar da bundan faydalansınlar.

Ayrıca bu grubu nejima veya tenados nasıl kabul etti çıkmalarına anlamış değilim. Umarım bir dahaki ankaraya geldiğimde sizi orada yine aynı kötülükte görmem.

eyvallah sargozcu öyle olmuyo çocukta yaparım kariyerde :) diye bağırmak

kötü olabilirler ama sizin anlıyamadığınız bir şey varki oda bu kızların kendilerine olan muhteşem özgüvenleridir..yapılan müzik kötu olabilir teknik olarakta zayıf olabilirler ama unutmayınki hepimiz bir zamanlar bundan daha beter durumdaydık...pişmek dediğimiz kavramda bu yollardan geçerek sağlanıyor...iyi yada kötü eleştiri yapıcağınız zaman oturup bi mantıklıca düşünün...evilcats grubunda bu özgüven devam ettikçe çok daha iyi olacaklarına inanıyorum ve sonuna kadarda destekçileriyim......

evilcats rulzzzz..!

...saygılar...

Geri