evil cats(punk rock/alternatif)-Ankara

cuma ilk kez dinledim bnce 10 numara grup en azından dinlerken eğlendim şarkı seçimleride güzel hepinize bol şanslar :D 10

brandonrocker demiş ki:
ayağına converse alacağına 120 ytl ye gitde ekipman al müzik fedakarlıktır yeri gelir cebindeki son paranla pena alırsın gitarım ariada pedalım digitechte bırak bunları kızım sen gitr kariyer yap müzik değil infradarkl hastanızım bu arada

yav forumda gezerken bu forum dikkatimi çekti 34 sayfa acaba ne tür diyaloglar var diye bi göz attim desti izdivac programi gibi olmus burasi alakasiz konusmalar alakasiz sorular... burasi bir grup düzeltici eleştiri forumudur dikkate aliniz.. grup dişinda başka kişilerle aralarda geçen sürtüşmeler forumu her nekadar popüler (?) yapsada seviyeyi düşürür.. neyse bu koca forumda tek mantikli gelen yazi brandonrocker nickli arkadşimizin yazdiği ve yukarda alinti yaptiğim yazidir bence... iyi çalişmalar..

SAYGİLAR..

bu kafayla umarim bi yere gelebilirsiniz... ben sadece yorumumu yazdim ne gariptirki sanirim kaniniza dokundu ... eğer öyleyse kusura bakmayin harbiden YAPİCİ eleştirilere bile açik deilsiniz.. yazik.

Ramones,Sex Pistols gibi propogandasını belli eden gruplar vardı.Gerçek Punk Rock budur ne kadar sevmesemde bu tarzı.Ben bu grubu hiç canlı izlemedim fakat bir sorum olacak.Yeni nesil alter gruplardan mısınız yoksa gerçek bir protest Punk Rock grubu mu?Şöyle bir yorumlara baktığımda alternatif eğlence amaçlı bir kız grubu gibi görünüyorsunuz da?

sırf kız olduğunuz için nedjimada şurda burda çıkıosunuz farkındasınız umarım:)seyirci kitleniz var baya...abaza kitle:)

sende o kitledensin galiba bu kadar emin konustuguna göre :D sen ve senin gibilerde sırf kız oldukları için kötüleme çabasına giriyolar.. yazık ya acaba napsakda taş atsak bu gruba diye boş boş sacma sapan şeyler yapmayın insanda heves denen bişey var demi.. evil cats forumundaki sacmalayan rockcı bebeliklerin sustugu zaman huzura kavusucam bea :D

nedjima da her yıl oldugu gibi canlı muzık bıtmstır.5 ay boyunca nedjımaya gelip bizi dinleyen herkese cok tesekkur ederiz.:)cok yakında yenı bı bar programıyla calısmalarımıza devam edicez!

lincolnpark0707 demiş ki:
.. yazık ya acaba napsakda taş atsak bu gruba diye boş boş sacma sapan şeyler yapmayın insanda heves denen bişey var demi.. evil cats forumundaki sacmalayan rockcı bebeliklerin sustugu zaman huzura kavusucam bea :D

birincisi ortada bi grup yokki taş atalım:) kız topluluğu onlar:)beytepe afiş wardı kız grubu yazmışlardı alta..muhahahahah...nasıl bi zihniyet öyle bişey yazar?:) rockcı bebelikler demek:)hey yawrum hey:)

biz yazdık öyle.abaza kitlenin dikkatini çeksin diye.amacımıza ulaşmışız bak,senin de dikkatini çekmiş :LOL: hatta o kadar çekmişki bizim için buraya üye olup yorum yazıosun.minnettarız ;)

nedjimada program bitti,farklı mekanlarda olucaz en kısa zamanda :!:

normal şartlarda bu topice yazı yazmam zaten kolay kolay da dayanamadım gerçekten muhabbeti görünce :)

afişe öyle bir şeyi sizin yazmış olmanız daha vahim bi durum aslen :)

yani bir grubun amacı "abaza kitlenin dikkatini çekmek" olmamalı arkadaşlar, hayır böyle bir amaç güdülmüşse ve bu amaca ulaştık diye de mutlu oluyorsanız diyecek bir şey kalmıyor geriye, bambaşka bir boyut yani hiç girmeyelim :)

başarılar diliyorum... kolay gelsin evil cats :)

yahu sizin bir myspace sayfaniz ya da baska bir websiteniz yok mu?
ya da bir demonuz filan?
bayadir goruyorum adinizi orda burada ama hic dinlemedim.34 sayfa da forum yapmissiniz ama ?

o olay ınan bzı de rahatsız etmıstı.ama amacımızın o sekılde dkkat cekmek olmadgı ıcın kınaye yapabılcek kadar rahat konusabılyoruz.ama onu anlayanda olmamıs .!
hamhum demiş ki:
normal şartlarda bu topice yazı yazmam zaten kolay kolay da dayanamadım gerçekten muhabbeti görünce :)

afişe öyle bir şeyi sizin yazmış olmanız daha vahim bi durum aslen :)

yani bir grubun amacı "abaza kitlenin dikkatini çekmek" olmamalı arkadaşlar, hayır böyle bir amaç güdülmüşse ve bu amaca ulaştık diye de mutlu oluyorsanız diyecek bir şey kalmıyor geriye, bambaşka bir boyut yani hiç girmeyelim :)

başarılar diliyorum... kolay gelsin evil cats :)

Geri