CiNNeT-(izmir)

bronx konserinin iptal olmamıştır düzeltme yapıorum, yalnızca su an için sadece beraber konser vercegimiz speed out grubundan haber beklioruz,satgılar

derinesk demiş ki:
cinnet beklenen demo albümünü grubun 1. yılı nedeniyle eylul ayında yeni açılacak olan www.cinnetband.com adresinden ücretsiz olarak yayınlayacaktır duyurulur şu an sarkıların telif hakları ile ilgili çalışıyolar

efet inşallah eylul ortası gibi bole bir çalışmamız olacak ama ücretlimi ücretsizmi olacak onu bizde tam bilmiyoruz :D

derinesk demiş ki:
knifeparty demiş ki:
www.purevolume.com/yoska

bende beyendim hoş olmuş ama senin gibi agır bi rage fanı nasıl elektronik müzikle ugraşmış saşırdım ayriyetten eylul ayı gibi demo ıle birlikte gelin hade eskişehire de milletin kulagının pası silinsin :D

valla sadece denemek istedim elektronik müzigi beyendigin için saol eskişehir bu aralar uzak gozukuo aynı zamanda istanbulda malum iş,güç durumları ama bişeyler olursa yazarız burdan :)

knifeparty demiş ki:
http://www.youtube.com/watch?v=NOoNAsl8VfI&mode=related&search= cinnet- bukafayla adlı şarkının canlı studyo performansını bu link ten izleyebilirsiniz
:LOL:

aynı zamanda senmisin zaman adlı şarkımızın videosu da var biraz tarzımızın dışında ama farklı oldugu için onuda koyduk :LOL:

Geri