CiNNeT-(izmir)

derinesk demiş ki:
heyoooo studyo performans guzel olmuş ama bass ta bora yok haaa niye yok soleyin bakiiiimmmm:)

derincim basta boranın olmamasının sebebi bora ile girdigimiz goruntu kayıtlarında ses seviyesinin yetersiz olması onun yerine seslerin daha net duyuldugu eski bascımız volkan ile olan goruntuleri koyduk yane aklına başka bişey gelmesin :LOL:

kıvanç stüdyo kaydında bak aynı benim anavatardaki eleman gibi görünüon puhahah:p
neydi la bu veledin ismi??? "hüseyin bey ali amca" diye seslenıordu adamın birine:)))
yiğit nerde lan?nişanlanıo diye elini ayağını çekmesin forumdan.nerde bu grubun gitaristi sahip çıkın lan formunuza yoksa bang lerim,register ederim,hacklerım bak,bilimun her i..neliği yaparım yane:p:p

FUNKYSOUL demiş ki:
kıvanç stüdyo kaydında bak aynı benim anavatardaki eleman gibi görünüon puhahah:p
neydi la bu veledin ismi??? "hüseyin bey ali amca" diye seslenıordu adamın birine:)))
yiğit nerde lan?nişanlanıo diye elini ayağını çekmesin forumdan.nerde bu grubun gitaristi sahip çıkın lan formunuza yoksa bang lerim,register ederim,hacklerım bak,bilimun her i..neliği yaparım yane:p:p

kardeşim bueası bir geyik gorumu deil lütfen bu grubun forumunda müzikten başka birşeyden bahsetmeyin :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

GİTARİSTİMİZ YİGİT TUNGAÇIN MESAJIDIR

bütün cinnet elemanlarının teker teker allah belasını versin :)))
muhaHAHAHAHA
olm artık başım bağlandı dün gece nişanlandım ona göre bundan sonra bana baba değin :)))
bu arada bunu yazan yokuş okuyana sokuş heuheuheueh sewiyom hepinizi eskişehirden selamlar

CİNNET@gitar

Re: GİTARİSTİMİZ YİGİT TUNGAÇIN MESAJIDIR

knifeparty demiş ki:
bütün cinnet elemanlarının teker teker allah belasını versin :)))
muhaHAHAHAHA
olm artık başım bağlandı dün gece nişanlandım ona göre bundan sonra bana baba değin :)))
bu arada bunu yazan yokuş okuyana sokuş heuheuheueh sewiyom hepinizi eskişehirden selamlar

CİNNET@gitar

hade ya çok sevindim super olmuş yengeye selamlar

Geri