Twist Off (Alternatif Rock) - Ankara

Grup 1 yıldan beri faaliyette ve Türkçe-Yabancı (cover)Türkçe ağırlıklı alternatif rock yapan bir grup.Konser grubu.Bar ve açık hava konserlerinde sahne aldılar ve almaya devam etmektedirler.Bar programları gün geçtikçe genişlemektedir.Grup elemanları;

Gitar-Vokal: Yunus
Bass: Bulut
Davul: Erman
Trompet: Mikail

Görüş ve eleştirilerinizi burdan yazabilirsiniz.

sen bosver burak hatırlarsın sonra.. cumartesı gunu andac cafede the clash ın sarkısını soledı hanı arkadasım... abi ben cok begendım hem grup olarak hem ınsan olarak cok ıyıler

bence cok iyi yoldasınız.
andac cafedeki konseriniz gercekten cok iyi oldu..
tunc-tuna ile cok daha iyi şeyler bekliyorum..
bu arada bizleride unutmayın.
her zaman yanınızdayız..
yolunuz acık olsun.

evet elemanlar çok iyi insanlar ve bazı şeyleri aşan insanlar mesela sincandan rock grubu çıktığını duydunuzmu işte twist off ender bir örnektir :D

arkadaslar sıncan oturmamız muzık yapmamız anlamına gelmez boyle bır ayrımda bulunmak cok yanlış hem 1 kışı sıncanda oturuyo studyomuzun sıncanda olmasından dolayı hepımız ordayız ve bundan şikayetcı degılız tamam cok uzak :LOL: bazı seylerı kacırıyoruz 8O ama mutluyuz :) ve ıyı muzık yapanı herkez sever. :D :D :D

aha?????

twist_off demiş ki:
arkadaslar sıncan oturmamız muzık yapmamız anlamına gelmez boyle bır ayrımda bulunmak cok yanlış hem 1 kışı sıncanda oturuyo studyomuzun sıncanda olmasından dolayı hepımız ordayız ve bundan şikayetcı degılız tamam cok uzak :LOL: bazı seylerı kacırıyoruz 8O ama mutluyuz :) ve ıyı muzık yapanı herkez sever. :D :D :D

abi benim kastım ondan değil benim okulum etimesgutta gitar çaldığım için o sincanlılardan ne çektiğimi bilirim onun için size helal olsun