Twist Off (Alternatif Rock) - Ankara

arkadaslar ABIDIK GUBIDIK TWIST TWIST,LAPLUP LABALUBA TWIST TWIST buyuk yankı uyandırdı da bunun sızın eserınız oldugu soylenıyo yoksa yeni cower mı acaba lutfen cvp beklıyorum twıst-off.......TWISTE GEL OOOOO TWISTE derken gruba cagrımı var yanı..guzel olmus amaaaa:p :LOL:

bakıyorum tam gaz devam iyi başarılar tabrik ediyorum devam hep böyle olun görülim kendinize iyi davranın...

allah alla İF konserı olmadı mı ?
o zaman bıze nıe bomba gıbıydı dedınız.......:p saka beeaaaaaaa tamam gencler calısmalar ıyı gıdıo ama neyse hadi solemıyom hadi.....bu arada bulut ben sıkılmadım tamam mı?dowerım ha:D

abıdık kubıdıgı bız bıra gobegı olarak cowerlıyoruz aı yapmayın ya zaten cowerı yaptıgımız gun karsımda tw de kanalD de cıgulı soyluyodu sarkıyı yıkıldım :(

yunus operım bulut operım baska opmedıgım kaldımı

slm herkeze bulut son durumlar nee neye karar verdınnn gorusemıyozzzz napacaz kankı yoksan toptan cekılsek mı muzıkten ya nedersınnnnnnnnnnn ben cok yoruldum artıkkkkkkkkkk ulaş banaaaa

yunus calışıyom olum ugrayamıyom yanına o yüzden abi bence bi süre ara werelim bilion stüdyoda baştan bi yapılanma war, tekrardan öğrenci olayına giriyom, ama ütopyayı da atmayalım, serdar zil alıyo bu ayın 15 inde.. dawul onla dewam bas yine ben, bu şekilde bir hafta sonra falan kapanalım stüdyoya ütopayı alalım oke.. hadi kib kanki...

abı twist-off tam gaz devam edıyor yanlız grupta degısmeler oldu.dagılma olayı artık soz konusu olmazzz..........

.......bızı takıp ettıgın ıcın tesekkur edrızzz onursdal................

ARKADASLAR SLMLAR HEREKSE ÖNCELİKLE,,, bu ayın sonuna dogru ütpya barda baslıyoruz grubun yeni we son gitaristi wolkandır artık... ayrıca bu arada benim nickimi kullanarak kimse forma bişey yazmasın lütfen ayrıca o son yazılan bişeye karar werin artık olayı benim degildir yani zaten bişeylere karar weren biziz dimi? onursal sende üzülme twist-off herzaman ayktadır öyle weya böyle yolumuza bakarız, ayrıca grubun demo olayı şu anda ciddi bi boyuttadır.. önümüzdeki hafta bo olaya stüdyo allegro'da giriyoruz. yakında herkese ulasır.. bu arada ben pazartesi mersin'e gidiorum, diger hafta pazartesiye kadar ordayım ondan sonra da ütopyaya baslıyoruz wolkan senin haberin olsun özellikle. biz ütopyayla konustuk... hadi eywallah herkese....

selamlar herkese dee.......babalar tamam o kolay calmak tamam da ben sızı anlamıyorum kı..bı soluyosunuz volkan sen calıyon arkamı bı donuyom baskasını almıssınız..bakın eger bole bısey tekrarlanacaksa kı bence tekrarlanır bulut o bassı senın o gitarla efektoru yunusa o serdarın zıllerıde tekrar buluta....weririm.haberınız olsun .....dukkana gelın konusalım.ütopya ne zaman bılgılendırın benı bıde gelın hayrına cay ısmarlayım hadi belıom
SABAH GELIRSENIZ PAGACA ALIN:p hadi bakıyım

yanı arkadaslar genel olarak grubun son halı ve yaklasık mayıs 21 e kadar dewam edecek olan son seklı boyledır....

Vokal: Yunus
Bass: Bulut
Gitar: Volkan
Davul: Serdar

heralde tanımadıgınız bı ben varım(volkan)oda kolay eiwallah.....

rockers_86 demiş ki:
abı twist-off tam gaz devam edıyor yanlız grupta degısmeler oldu.dagılma olayı artık soz konusu olmazzz..........

.......bızı takıp ettıgın ıcın tesekkur edrızzz onursdal................
Eyvallah sağolasın ama abi ismim onursal onurdal değil :) :D

Başarılar kolay gele..

Geri