Ses Bankası

MG10 dan çıkan sese hayret ettim.Bu tür kayıtlar karşılaştırma amaçlı olarak kullanılabilir belki ama burada sesini duyup ta almaya karar veren birini çok yanıltabilir amfilerin ve gitarların kayıtları.

güzel bir paylaşım yinede.

ben Marshall veya başka bir marka tüplü anfi almak istiyorum kısmet olursa.
şuan Marshall JCM800 Kerry King signature anfi var.onu düşünüyorum.
acaba fikir verebilecek olan varmı? anfi iyidir veya kötüdür.şöyle kötülüğü var.
yani bunun hakkında bilgi ve başka birşey tavsiye edebilecek olan varmı?

Eldrun demiş ki:
MG10 dan çıkan sese hayret ettim.Bu tür kayıtlar karşılaştırma amaçlı olarak kullanılabilir belki ama burada sesini duyup ta almaya karar veren birini çok yanıltabilir amfilerin ve gitarların kayıtları.

bencede yani cok iyi cıkıyor tonlar, özellikle 10 watt lık bir amfiye göre baya bir gain var ,10 wattlıklar icinde en alınası amfi gerçekten ..

Eldrun demiş ki:

adam mg10 kaydında sadece pc den reverb ve birde sm57 mikrofonun dışında hiçbirşey kullanmadığını söylemiş. Bence anfi kayıtları gerçeği yansıtır.

Bunu bana dedi isen teşekkür ederim.Ama hem teknik zayıf hem de araya reverb +eq+kabin similatör koymadan sesler ham oluyor.

Üzerime alındım ama heralde başlığa dedin.

AmericanDragger demiş ki:
ben Marshall veya başka bir marka tüplü anfi almak istiyorum kısmet olursa.
şuan Marshall JCM800 Kerry King signature anfi var.onu düşünüyorum.
acaba fikir verebilecek olan varmı? anfi iyidir veya kötüdür.şöyle kötülüğü var.
yani bunun hakkında bilgi ve başka birşey tavsiye edebilecek olan varmı?
jvm bence şu anda marshall ın en iyi full lambalı amfisi jcm2000 i bir türlü sevemedim jcm 800 ler efsanedir zaten ama jcm800kk nasldır bilmiorm bi denemeni öneririm zuhalde hepsi mevcut

ya my dukkanda baktım laney lv 200 ler lambalı amfidir diyor ancak acaba lamba bu marshallardaki gib preamp katında mı sadece yanı hybrid mi yok sa bildiğimiz full lambalı mı oluyor bu konuda bir yardımcı olsanız acaba her yola gelebilir bi amfi mi?

Geri