Şarap

Teşekkürler sevgili limon, ellerine sağlık..
çok küçük bir düzeltme sadece; belki yayınlanırken yanlış yazıldı, şarkımızın adı "tülden aşklar" olacaktı, "özel aşklar" diye yanlış geçmiş galiba.
tekrar çok teşekkür ediyoruz:)

Grubun isteği üzerine ropörtaj yayından kaldırılmıştır. Yapılacak düzeltme ve eklemeler ile grubun isteğine göre yeniden yayınlanacaktır.

Saygılar & Sevgiler

ne zamandır duyuyordum "ya şarap diye bi grup varmış çok iyilermiş! e gidelim bi gün? olur!" tarzı sözleri. vakit, denk gelememek derken bir türlü dinleyemedim.

şarkılarını dinleme fırsatı buldum ve bayıldım evet. cuma gölge'ye taşınıyoruz. şarap ve sonrasında flu iyi gelir tüm haftanın yorgunluğuna..

ayrıca ankirockfest'in jingle'ı harika olmuş elinize sağlık!

Şarap 20Mayıs’ta Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Şenlikleri’nde sahne alıyor.
Yer: Cebeci Kampüsü

Ayrıca Ankirockfest VTR si dünden itibaren Dream TV ve diğer basın sponsorları tarafından yayınlanmaya başladı, haberler kapsamında takip edebilirsiniz.

Geçen dinledim, canlı performanstaki keyiflerini pek bir beğendim, çalıp söylerken keyif verdikleri kadar aldıkları da belli oluyor. Böyle de not düşeyim istedim, teşekkür niyetine.

cuma oradaydık.
harikaydınız arkadaşlar. normalde zaten şarkılarınızı dinleyen biriyim; canlı performansla o akşam öldük biz.

niye öldük? zıplamaktan, tempo tutmaktan, şarkıları söylemekten...

görkem'cim shoop shoop song ally mcbeal şarkılarındandır ve ally mcbeal da benim için çok özeldir, harika bir tesadüf oldu çok da güzel söyledin. bir şarkı daha var, adını hala hatırlamıyorum:)))

bu arada.. promises mükemmeldi. teşekkür ederim. süper romantizm oldu:))))

ümit'cim psikopat tipine hasta olduk "ailecek".

inanç hoşgeldin diyorum, senin de gelmenle "beceriksizin tekiyim" şarkısını heyecanla bekliyorum artık:)

tamam uzattım farkındayım; ama görkemcim ve ümitcim güle güle dinleyin albümlerinizi;)

gölge'de görüşmek üzere!

ŞARAP; bu akşam saat 21.30'da besteleri ve repertuara yeni eklenen şarkılarıyla Tunalı Gölge'de...

Ayrıca; ŞARAP, 21 Mayıs Perşembe günü saat 21.00'da Radyovizyon'da (93.0) Rockstation Programında canlı yayın konuğu olacak.

şarap grubu 20 mayıs 2006'da ankara üniversitesi iletişim fakültesi yani ilef'te panayırda harika bir konser verecek!

toplamda üç grubun sahne alacağı panayırda gruplar sırasıyla şöyle:

durak
dem
şarap

harika bir konser olacağına emin olduğum, playlistlerine çok güvendiğim bir grup şarap.

kaçıranlar üzülecek, ya da üzülmeli. neyse artık.

son şarkı CADI olacak; her zamanki gibi. hep olmasını dilediğim gibi belki de..

"gitmem lazım hayat zor ama
pes etmem lazım
bırak cadı!"

sesimin ulaştığı herkese ve heryere bir kez daha merhaba. uzun bir süreden sonra burada bulunabilmek resmen bir lütuf benim için.ama bundan sonra sıklıkla burada iletilerimi görebileceksiniz buradan devamlı iletişim kurabileceğiz..rüyacığım çok teşekkür ederim güzel dileklerin için. en kısa sürede tanışmak dileğiyle.beceksizin tekiyim'i sana ithaf edeceğim:))) ... herkes kendine iyi baksın.

her söz dudaklarda bir gülüş oldu,geriye dönmek ihtimali yok artık, o gülüşler düş oldu....

inanç....

xp-60 demiş ki:
sesimin ulaştığı herkese ve heryere bir kez daha merhaba. uzun bir süreden sonra burada bulunabilmek resmen bir lütuf benim için.ama bundan sonra sıklıkla burada iletilerimi görebileceksiniz buradan devamlı iletişim kurabileceğiz..rüyacığım çok teşekkür ederim güzel dileklerin için. en kısa sürede tanışmak dileğiyle.beceksizin tekiyim'i sana ithaf edeceğim:))) ... herkes kendine iyi baksın.

her söz dudaklarda bir gülüş oldu,geriye dönmek ihtimali yok artık, o gülüşler düş oldu....

inanç....

"o gülüşler düş oldu.."

inanç ben ne diyebilirim ki bu söz üstüne?
daha yeni geldim sizi izledim. cadı'yı söyledim bağıra çağıra. hatta görkem'cim sağolsun mikrofondan duydu herkes sesimi:)

inanç, görkem, ümit, can, anıl ve gökçen'cim.. iyi ki varsınız.

Geri