Alive (Pop-Rock) - İzmir

Babalar çok özledik sizi ya.. ne zaman çalıcaksınız? cumartesi yarına biostayız benim için bi parça ne olabilir mesela kargodan denizler gökyüzü falan iyi fikir çalarsınız artık hehe.. Yeni davulcunuz hangi gün sahne alıcak onuda söleyiverin bari hadi başarılar size

Yeni davulcumuzun adı öncedende belirtmiştim Cüneyt. Çok sağlam bi baro. Hem kişiliği hem müzisyenliği olsun çok iyi süper uyum sağladık diyebilirim. 2 tane davulu var günde 4,5 saat onların başında çalışıyo (Adamım benim). Gündüzleri çalışıyo kendine ait gıda ambalajı üreten bi şirketi var. Henüz gidip göremedik ama bi gün işallah studyoya çeviricez onun şirketi... :) :) :) :) Yarın BIOStayız bizi özleyen bütün arkadaşlara duyrulur. 00:30 da sahne alıyoruz bekleriz...

Bu akşam çok güzeldi arkadaşlar çok eğlendirdiniz bizi ellerinize sağlık :) Gerçi siz bizden daha çok eğlendiniz. Programın sonunda sahneye wanted'ın saksofoncusu da geldi sanırım. Çok güzel bi geceydi saolun varolun.:)

Maximum grup soundu dinlemek isteyenlere duyrulur adres bios - Alsancak. gün cumartesi. İz bırakanlardan olmanız dileğiyle.. Başarılar.. Buarada yeni davulcu yeni sound demek merakla bekliyoruz...

Saolun arkadaşlar yorumlarınız için. wickypedy dediğin gibi biz sizden daha çok eğlendik çünkü biz çalarken sahnenin hemen yanında Wanted üyeleri ve Girdaptan Mert ve Uygar vardı. Nerdeyse biosun tüm müzisyenleri hep beraber eğlendik. Zaten Evren yanımızdaydı saolsun bize klavye çaldı. Engin saksafonla eşlik etti sahne çok neşeliydi anlıycağın. Bide üstüne Çağıl arada sahneye çıkıp dj Tolga eşliğinde döktürdü süperdi walla bütün gece baya bi eğlendik hani. Jam serisinide en kısa zamanda organize etmeyi planlıyoruz. Buradan açıklarız zaten..:)

Orhun baba sen gene geldin taaa Kıbrıslardan çıkmadın hiç biostan saolasın varolasın walla her tatilde bekleriz hani mutlaka gel...

Soundmax sende saolasın baba dediğin gibi eğlencenin adresi BIOS. Bizde ordayız zaten. Yeni davulcumuz çarşamba günü sahne alıcaktır. Cüneyte burdan başarılar dilerim şimdiden...

Selam canlarım Cumartesi coştuk gene çılgınlar gibi. Çok kalbalıktı ama itiş kakış idare ettik işte. Wantedla beraberliğiniz gözüme çarptı. İki grup arasında büyük bir yardımlaşma var sanki ne güzel. Bornovada aynı barda çalıp birbirini çekemeyen kuyusunu kazan gruplar varken sizin böle sahneler çizmeniz çok hoş. Başarılarınızın devamını dilerim.:) Buarada Jamiroquai - Little L ne dersiniz çalarmısınız benim için?

Yarın yeni davulcunuz sahne alıcak demek hadi bakalım hayırlı olsun geliriz izlemeye artık:) Bide bende bi parça istiyorum çalarsanız sevinirim Santanadan Love of my life. Umarım çalarsınız hadi kolay gelsin

Yeni bateristiniz hayırlı olsun. Bu gece bikaç aksaklık yaşansa da kısa bi sürede bateristinizin gruba adapte olcağına inanıyorum...klavyeden gelen sesler ayrı bi hava kattı geceye:)Kendi halinde güzel bi çarşamba gecesiydi..Cumartesi görüşmek üzere..

yazmam konusundakı destekleyıcı cumlelerın ıcınde tesekkur ederım egemencım.coookkk ozledım sızı dınlemeyı.yenı davulcunuzla baslamısınız artık.umarım hersey ıstedıgınız gıbı gıder.tum aksaklıkları cozersınız.e sıze ıhtıyacımız var arkadaslar.daha cok cosup costurcaksınız.gecen sene dogum gunumde sızınleydım.gonul ısterdıkı bu yılda oyle olsun.hayatımın en guzel dogum gunuydu.cok eglenmıstım cok:)bu arada bılmıorum sızınle hıc ıletısıme gectılermı ama ankarada da merak edılıyorsunuz.bana bayaa soran oldu.bende elımden geldıgınce bılgılendırmeye calıstım arkadasları.burda konserlerı falan olmayacakmı dıye sordular.e o kunuya sızlerın cevap vermesı lazım sanırım.bı ara her carsamba ve cumartesı bıostaydım.bundan en buyuk kazancımsa egemen ve cagları tanımak oldu.ıkınızede selam olsun arkadaslar.yeterlı sanırım egemencım:)

Soundmax demiş ki:
Maximum grup soundu dinlemek isteyenlere duyrulur adres bios - Alsancak. gün cumartesi. İz bırakanlardan olmanız dileğiyle.. Başarılar.. Buarada yeni davulcu yeni sound demek merakla bekliyoruz...

Kesinlikle katılıyorum Gün Cumartesi, Saat 01:00, yer Bios bar; Maximum sound maximum eğlence.. İz bırakanlardan olmanız dileğiyle.. evet evet :) buarada yeni davulcunuz hayırlı olsun. Yaxoo'da Jamiroquai - Little L istemiş nihayet bir Jamiroquai hayranı daha bulabildim şu forumda. Ben size diyorum jamiroquai diyorum başka bişey demiyorum diye :) Sakalımız yokki sözümüz geçsin. Ama benim favorim sizden cumartesi günü saat 3 civarı Seven days in sunny june dinlemek. Neden olmasın hadi Alive.....................................seviyos sisi

Hot-tequila demiş ki:
Şu göbek meselesi nedir? ben hiç farketmedim vokal'in göbeğimi açılıyo? Çarşamba günü geliyim bakıyım nedir durum. Buarada yeni davulcunuz hayırlı olsun

Neyse önemi yok zaten o göbek meselesinin,yakışıyo Aydok'a:)bu arada yeni baterist Çarşamba günü ilk defa sahne aldı bikaç aksaklık olmasına rağmen her şey gayet iyidi...

dün gece amma kalabalıktı,valla biara hareket edipte oynayamadık...davulcunuzun jübilesiydi,çok iyiydi valla,birazda hüzünlü bi akşam oldu...artık yeni davulcunuzla resmen başlıosunuz,başarılar....giderayak size keep the faith'i istek yaptı çok ta güzel oldu,özlemiştim sizden dinlemesini,uçtum!!!
wantedla olayda güzeldi,arkada baya eğleniyodunuz valla :) sonuç oalark herşey güzeldi,özlemişim...

IceAge22 demiş ki:
Yarın yeni davulcunuz sahne alıcak demek hadi bakalım hayırlı olsun geliriz izlemeye artık:) Bide bende bi parça istiyorum çalarsanız sevinirim Santanadan Love of my life. Umarım çalarsınız hadi kolay gelsin
Yeni davulcumuz sahne aldı haftaiçi tekrar beraberiz Sevgililer gününde BIOS tayız salı günü Cüneytle çalıcaz bekleriz.. :) Parça istekleriniz çok güzel arkadaşlar Love of my life, Little L falan harika parçalar ama şimdilik Love of my life yerine maria, corazon falan çalıyoruz. Little L yerinede Don't give hate a chance yapmayı düşünüyoruz...

Arkadaşlar cumartesi günü Asil'in jübilesini yaptık güzel bi gece oldu. Keep the faith çaldık hatta. Her ne kadar unutmuş olsakta parçayı genede iyi oldu sayılır. Asilde gayet iyi çaldı. Hatta geceninn sonlarına doğru çoştu iyice. Buarada Asille 2003 ten bu yana 3 yıldır beraberiz ne anılarımız var anlat anlat bitmez Dikilide, Kuşadasında, Beride, Dungeonda say say bitmez ne olaylar yaşadık beraber. Biara anlatıcam bu olayları teker teker. :) :LOL:
Wantedla gene her zamanki gibi süper eğlendik aynı sahneyi tekrar paylaştık hatta gecenin sonunda hep beraber çaldık. Öyleki biara klavyeyi 3 kişi çalıyodu. bası 2 kişi, vokal 2 kişi. Sahnede 11 kişi kadar vardık biara. Çok eğlenceli oldu tekrar teşekkür ederiz kendilerine. Grupları organize bi şekilde karıştıramadık ama umutluyuz mutlaka yapıcaz. :LOL:

dduuyygguu demiş ki:
yazmam konusundakı destekleyıcı cumlelerın ıcınde tesekkur ederım egemencım.coookkk ozledım sızı dınlemeyı.yenı davulcunuzla baslamısınız artık.umarım hersey ıstedıgınız gıbı gıder.tum aksaklıkları cozersınız.e sıze ıhtıyacımız var arkadaslar.daha cok cosup costurcaksınız.gecen sene dogum gunumde sızınleydım.gonul ısterdıkı bu yılda oyle olsun.hayatımın en guzel dogum gunuydu.cok eglenmıstım cok:)bu arada bılmıorum sızınle hıc ıletısıme gectılermı ama ankarada da merak edılıyorsunuz.bana bayaa soran oldu.bende elımden geldıgınce bılgılendırmeye calıstım arkadasları.burda konserlerı falan olmayacakmı dıye sordular.e o kunuya sızlerın cevap vermesı lazım sanırım.bı ara her carsamba ve cumartesı bıostaydım.bundan en buyuk kazancımsa egemen ve cagları tanımak oldu.ıkınızede selam olsun arkadaslar.yeterlı sanırım egemencım:)
Saolasın Duygu bizde seni özledik gel bi görüşelim artık. Yeni davulcumuz yakında ısınınca gruba çok güzel olucak eminim bundan. Cüneyt çok hırslı bi davulcu süper işler yapıcak hiç şüphem yok. Ankara olayıyla ilgili bazı mesajlar alıyorum aslında hiç fena olmaz havalar biraz ısınsın karlar erisin falan Ankara düşünülebilir. Konser falan iyi olur walla... Çağlarada selamını bizzat iletirim :LOL: :LOL: :LOL:

orcunlogos demiş ki:
babalar.sadece bu cmartesiden bahsetmeye gerek duymuyorum artık çünkü her cmartesi böle olcak;)her cumartesi alive ve wantede bayram;)
Evet baba haklısın her cumartesi BIOS ta bayram var artık. Hep beraber nice sahnelere......:) :LOL: :LOL: Hatta yazında beraber konserlere falan koşalım yapalım bi atraksiyon yaratalım sinerjik mod :roll:

Arkadaşlar buarada 14 Şubat Sevgililer günü BIOS bardayız sevgilisi olan olmayan herkezi bekliyoruz. 23:45 sularında başlayan programımıza eğlenceli bir repertuar ardından nice aşk şarkıları ile devam edeceğizdir. İlgilenenlere duyrulur.

Geri