Alive (Pop-Rock) - İzmir

ya bu kim gitmiş kim gelmiş olayları çok yer kaplamamalı bu forumda. ben şahsen Alive'ı çok seviyorum kim gelirse gelsin farketmez formatlarını ve enerjilerini korudukları sürece izlemeye devam edicem. Buarada bornovadada mutlak görmek istiyorum yeni kadroyla 1 gün bile olsa bornovada çalsınlar derim ben

Aydoksuz alive'ın tadı olmaz diye uzun zaman önce söylemiştim o kadar sert konuşmak istemiyorum şu an diğer grup elemanlarını demorilize etmeye gerek yok.Ama şahsen bizzat kendi görüşüm olaraktan ve altını çiziktirerekten tekrar sölüyorum ki hakkaten olmayacaktır.Hani takımların en iyi oyuncuları takımdan ayrılır ve kalan takım gene xxx tir ya ve fanatikleri onu desteklemeye devam eder ya grup işleri de öyle anladığım kadarıyla.Bu cümlenin anafikri oyunculuk ne kadar kötü olsa da fanatizm de o kadar kötüdür olacakDeğil mi yoksa?Sözü uzatmadan mutasyona uğramış alive'a başarılar diler ve giderim.Cümleten hayırlı ramazanlar

sistermoon demiş ki:
Aydoksuz alive'ın tadı olmaz diye uzun zaman önce söylemiştim o kadar sert konuşmak istemiyorum şu an diğer grup elemanlarını demorilize etmeye gerek yok.Ama şahsen bizzat kendi görüşüm olaraktan ve altını çiziktirerekten tekrar sölüyorum ki hakkaten olmayacaktır.Hani takımların en iyi oyuncuları takımdan ayrılır ve kalan takım gene xxx tir ya ve fanatikleri onu desteklemeye devam eder ya grup işleri de öyle anladığım kadarıyla.Bu cümlenin anafikri oyunculuk ne kadar kötü olsa da fanatizm de o kadar kötüdür olacakDeğil mi yoksa?Sözü uzatmadan mutasyona uğramış alive'a başarılar diler ve giderim.Cümleten hayırlı ramazanlar

Solist bi grubun yarısını oluşturur. Eğer değişirse o gruptada önemli değişiklikler olur bunu hepimiz biliyoruz dimi.. Ama Nedir sendeki bu aydok fanatikliği anlayamadım. İllada daha kötü olacak diye bişey yok biz alive'ı seviyoruz fanatizm değil bu inanıyoruz sadece. "umarım iyi birilerini bulurlarda yollarına aynı kaliteyle devam ederler" demek yerine "olmayacaktır, mutasyona uğramış" gibi kelimeler kullanarak kalanları gerçekten demoralize etmiş oluyosun. Sana küfür bile etseler yeridir hakediyosun çünkü

Bildiğim kadarıyla Anemi zamanında vokalini değiştirmişti. Bir kaç ay önce Kancada vokalistini değiştirdi ama bu gruplar hala pozisyonlarını koruyorlar. Anemi kitlesini Kancada kalitesini korumakta hatta arttırmakta. Alive neden yapamasınki??? Belki daha iyi bir vokal bulucaklar kim bilebilirki. Bu arkadaşın art niyetli yaklaşımı bende kınıyorum.. Daha öncede bu foruma gelip milleti birbirine düşürmüştü zaten. Boşverin takmayın her grubun forumunda var zaten böle tipler

walla KANCA'nın yeni solisti olarak şunu diyeyim, sahnede 4-5 kişisiniz, eğer herkes işini iyi yapıyorsa ortaya iyi bir çalışma çıkar. Grup işleri takım oyunudur, vokal değişince işler kötüye gider diyemezsin, iyiye gider de diyemezsin. hiçbir şekilde yorum yapmak uygun olmayacaktır gibi geliyor bana çünkü değişen elemanların mutlaka ve mutlaka birbirlerinden eksik ve üstün yanları olacaktır. Aydok çok iyi bir şarkıcı evet, Şarkıcı grubun yüzüdür ona da evet, ama Alive'ın diğer üyelerini görmezden gelemeyiz. Örneğin benim gelmemle KANCA'nın soundu değişti, bunu sevenler de olur sevmeyenler de.. her iki görüşe de saygı duymak gerekir diye düşünüyorum..
zamana bırakılmalı, grup içi uyum sürecinde Alive'a şans tanınmalıdır diyorum..
Alive sonsuz başarılar..

vokal önemlidir ama grubun herşeyi değildir. açıkçası en son izlediğimde alive çok çok güzel müzisyenlerden oluşan bir gruptu. değişiklikleri takip edemedim ama belli bir kaliteye ulaşmış insanlar oldukları için yeni gelen vokalin yeterlilik bakımından bir eksiği olacağını düşünmüyorum. belki aydoktaki sanhe enerjisi biraz aranabilir son izlediğimde pek bi hareketliydi kendisi. umarım çok güzel olur izmire geldiğimde canlı canlı izlemek istiyorum sizi. müzikle kalın efem...

bana söyliycek bişey kalmamış yaw. Dediğiniz gibi tabikide vokalist bir grubun büyük bir kısmını oluşturur ama arkadaki ekipte küçümsenmiycek kadar sağlam ve işini iyi yapan tipler. Yabana atmak, alive bitti demek hata olur . Yıllardır ne gruplar gördük vokalisti değişen. İyi biri gelirse neden olmasın belki eskisindende daha iyi olacaklar. Alsancakta ne gruplar gördük yıllardır. Alive en başarılı olanlardan bence. Eh ne diyelim başarılar dileyelim bari kolay gelsin.

Şimdi efenim şu kadarını söylüyorum az ve öz I'm still ALIVE gerisine karışmam. Şaka bi yana eskiyi ve eskide kalanları bi kenara bıraktık, yeni ekibimiz belirlendi. Yeni bir sound yeni parçalar ve çok daha enerjik bir Alive olarak 1 kasımda karşınızda olacağızdır. Hadi bize kolay gelsin sizede iyi seyirler...

Hocam maşallah bütün günleri doldurmuşunuz. Duyduğuma göre bodrumun en sağlam otelinde çalıyomuşsunuz. Her baba yiğidin harcı değil bunlar. Hem otel grubu hem bar grubu olmak. Emek ister kalite ister. Hem otelde kendini kanıtla hem biosda cuma cumartesi bar grubu valla bravo. Şimdi anlayamadığım şu böyle giden bi grupta vokalistin kıçına rahatmı batmış acaba ??

Ben çok severim bu grubu yaa niye böle bi ayrılma kararı aldınız solist neden değişiyo merak ettim şimdi bak? ne oldu size kuzum ya bi baktım foruma ortalık karışmış,, what's up

evet arkadaşlar..yerimizden yorum yapmak çok kolay..şuna böyle olmuştur buna böyle olmuştur diye..kimse bilemez grubun içinde neler oluyo ne düşünülüyor..biraz da şu ana kadar hepimizin şahit olduğu alive grubunun emeğine bari saygı duyup öyle yorum yapmayı öneriyorum..sonuçta yıllardır hepimiz alive ın ne kadar yol kattetiğini gördük onlar da en iyisi için kararlar alıyordur mutlaka..birşeyden vazgeçmek çok kolay bişey değil çünkü..hepimiz bekleyelim ve görelim..sanmıyorum ki alive da aydok da onları bu kadar yakından takip edenleri hayal kırıklığına uğratacak bişey yapacaklar..

Bu gece biostaydım Alive sayesinde yine eğlendim. gayet başarılı bir sound vede gayet başarılı bir grup izledim bu gece. Şimdi sorum şu, bir grup bu kadar başarılıyken neden eleman değişikliği olur neden ayrılık olur? İçinizde yaşadıklarınızı bilemem ama dışardan saçma gözüküyo bu değişiklik. demeye çalıştığım şey buydu. Genelde gruplar işler yolunda giderken dağılamzlar çünkü.
Buarada kim gelirse gelsin sevdiğim sound değişmediği sürece alive'ı izlemeye devam edicem. aydokta verdiği cevapla feci gözümden düştü bide

Aydok senin gozunden duserken hiçbişey kaybetmiyoooo emin ol...sen önce agzından cıkan lafa dikkat et....terbiyeli ol...

Bize ve size dusen alive'ye bundan sonraki muzik hayatında basarılar demek.. Olayları dısardan kendi hayal gucunuzle kahramanlar, olaylar yaratarak izlemeyin! Sonucta herkes bi yerde calacak isteyen istedigi yere gitme ozgurlugune sahiptir!

Sadece terbiye sınırlarını zorlamayalım!! ve isimizi yapalım herkes görüp secimini yapabilecek zamanı geldiginde zaten...

Merhaba Alive selamlar. şu muhabbetlerle ilgili bişeyler söylemek istiyorum;
1.si Sistermoon kullandığı kelimelerle geride kalan alive üyelerini demoralize etmekten öte terbiyesizlik yapmış. belliki Aydoğada feci şekilde kafayı takmış bu hatun

2.si Soundmax arkadaşım sen olayların iç yüzünü bilmeden bu uslupla yazamazsın. Bilemezsin içerde ne tarz muhabbetler olduğunu Aydok yazdığı cevapla o konuyu kapatmıştır uzatmaya gerek yok.

3.sü ve bana en garip görünen ise çağların yorumu. Bu çocuğun bazı şeylerden haberi yok üzüldüm bak. severim Çağları sahnede neşeli kimliğiyle espirileriyle sevimliliğiyle, izlemekten keyif aldığım bir gitaristtir. fakat,

Çağlar burda aydoğu korumaya çalışmış ama gruptan ayrıldığından beri Aydoğun Çağlara ettiği hakaretin küfürün haddi hesabı yok ben bile duyduysam bunları sağır sultan bile duymuştur. hatta bi keresinde biosa girerken, aydoğun güvenlikçi arkadaşla konuşurken çağlara hakaretine bile kulak misafiri oldum.

Şimdi anlayamadığım nedir bu olaylar bizanz oyunları gibi sanki?

Cosmicgirl nickli kullanıcı kişi dediğin gibi Aydoğa feci şekilde kafayı takmış bulunmaktayım ama sen de diğer grup üyelerinden birine kafayı takmışsın anladığım kadarıyla.Grupta eskilerden kalma bi iki kişi olmasına rağmen sen de hala bi alivecılıktır gidiyor.Çağlar'ın yazdıklarından aydoğu destekleme gibi bi anlam çıkarmamıştım ben ta ki senin altta yazdığın yorumu okuyan kadar.Ortada ayıp diye nitelendirilecek bişey varsa o da senin yazdıklarındır.Söylediğin bizans oyunu seninle ve yazdıklarınla başlayacak bence.Çağlar o sana ne dedi biliyomuuuusuuun vidividividi.Son söz Terbiyesizlik sence yapılmaması gereken bi davranışsa YAPMA.Ve de tanımadığın bayanlara hatun deme ben sana herif diyormuyum.

Geri