Alive (Pop-Rock) - İzmir

buket_ege demiş ki:
ya arkadslar bence yavas yavas gızemınızı kaybetmeye baslıyorsunuz.sizi guzel yapan sey sey muzıgınızle cok on plnda olmanızdı.ama artık bunu ulas arkadsımız degıstırmeye basladı.butun sıtelere uye ve hepsınde sankı daha yenı bı grup gıbı alıve ın reklamını yapıo.ve dagılmanıza ragmen grubunuzun kalıtesıne yakısmıo.. ve bıraz daha arka planda kalarak ınanın bana eskısı gıbı basaılı olursunuz... nacızane bır eleştırydı.umarım dıkkate alırsınız.

Güzel bi gözlem olmuş. Öncelikle eleştirin için teşekkür ederiz. 2.olarak grubun yarısının değişmesinden sonra (buna dağılma denemez ismimiz aynı ve 3 kurucunun ikisi hala grupta) yıllardır yapmadığımız bazı şeyleri yapmaya karar verdik örn: bornovada 2 yıldır çalmamamızın ve senin gizem diye nitelediğin şeyin aslında birilerinin istememesinden kaynaklandığıydı. Bunu değiştirmek istedik çünkü solistimizi ve gitaristimizi değiştirdik, repertuarımızı değiştirdik en önemlisi bakış açımızı değiştirdik. Ulaşta 7,8 aydır bornovada söyleyen bir solist olarak Bornovadaki tanıdıklarına haber vermek için birtakım sitelerde Alive topiclerine yazıp çiziyo. Bu olay birazda Ulaş'ın sıcakkanlılığından kaynaklanıyor sanırım...

buket_ege demiş ki:
ya arkadslar bence yavas yavas gızemınızı kaybetmeye baslıyorsunuz.sizi guzel yapan sey sey muzıgınızle cok on plnda olmanızdı.ama artık bunu ulas arkadsımız degıstırmeye basladı.butun sıtelere uye ve hepsınde sankı daha yenı bı grup gıbı alıve ın reklamını yapıo.ve dagılmanıza ragmen grubunuzun kalıtesıne yakısmıo.. ve bıraz daha arka planda kalarak ınanın bana eskısı gıbı basaılı olursunuz... nacızane bır eleştırydı.umarım dıkkate alırsınız.

Alışık olduğunuz şey solistin dinleyici ile muhattap olmaması ise sizi anlarım.. Bu siteden başka iki siteye daha üyeyim -ki bu sadece beni ilgilendirir- ve bu iki sitede de "müzik grupları modülü olduğu için oralarda da "Alive" başlıkları açılmıştır.. Bütün sitelere filan üye değilim :) İlginç bi' yorum olmuş.. Ayrıca sözü geçen sitelerde grubun kurulmasından bu yana değişmeden devam eden bas gitarstimiz Egemen'de bulunmakta.. Her neyse konuyu uzatmadan teşekkür ediyor ve yorumunuza saygı duyuyorum... Bu arada reklam yapayım değil mi? :)

Bu gece 22.00'da Bornova Felix Bar'dayız..

IceAge22 demiş ki:
Beyler bu gece harikaydınız bakıyorum. Seven nations army bomba oldu slaplar falan ege coştu yine. Yeni parçalarda yapmışız hayırlı olsun. "Ne varsa eskilerde var" demiştik hatırlarsınız belki 80lere devam.

Evet sizi hatırladım.. :) Merak etmeyin eskilere devam.. Bu hafta yine eskilerden güzel iki parça geliyor..

birkaç haftadır giderek artan zaman dilimlerinde takibe almış bulunuyoruz :) (meraklı dinleyici modu)

şimdilik izlenimlerim güzel 8) (bilirkişi modu)

normalde çok sık haşır neşir olmamakla beraber aslında sevdiğimi hatırladığım şarkıları dinleyip nostalji yapmak hoşuma gitti :D (keyfine düşkün insan modu)

Saygılar :yaratik

bocux demiş ki:
birkaç haftadır giderek artan zaman dilimlerinde takibe almış bulunuyoruz :) (meraklı dinleyici modu)

şimdilik izlenimlerim güzel 8) (bilirkişi modu)

normalde çok sık haşır neşir olmamakla beraber aslında sevdiğimi hatırladığım şarkıları dinleyip nostalji yapmak hoşuma gitti :D (keyfine düşkün insan modu)

Saygılar :yaratik

Teşekür ederiz. Nostalji modunada girebildiysek ne mutlu bize. Yine bekleriz..

alsancaktan alkollü dönmenin yolunu da öğrendim artık, tamamdır :p gruptan bir kişi daha niye sizi dinlemeye geldiğimi sorarsa yanlış anlayıp gelmeme kararı alıcam :evil:

gecemizi renklendirdiniz :dans sağolun varolun :p

hmm,bi de istek parçalara ne kadar açıksınız :?: ona göre taleplerimi belirticem :D

klavyecinize hastayım, şahin galiba adı. selam şahin naber?

========================================

Çağrı

bocux demiş ki:
alsancaktan alkollü dönmenin yolunu da öğrendim artık, tamamdır :p gruptan bir kişi daha niye sizi dinlemeye geldiğimi sorarsa yanlış anlayıp gelmeme kararı alıcam :evil:

gecemizi renklendirdiniz :dans sağolun varolun :p

hmm,bi de istek parçalara ne kadar açıksınız :?: ona göre taleplerimi belirticem :D

Gecenizi renklendirebildiysek ne mutlu bize :) Bu arada isteklere açığız ama kesin yaparız diyemiyoruz her zaman için. Bazen gelen bi isteği 2 ay sonra çaldığımız bile oluyo...

hmm.. isteklere açığız ifadesi kafi benim için :) madem 80lerden bahsediyoruz :fikrimvar çok sevdiğim bi parça geldi aklıma mesela,daha doğrusu sizi izlerken düşünmüştüm çalınsa süper olur diye, demek yakıştırmışım kendimce,öneri bizden takdir sizden :p

:arrow: Cutting Crew - I just died in your arms tonight

alivecılar naber yahu? nasıl vaziyetler? haha

beni sorarsanız, evliliğe 1 aydan az kaldı, o yüzden hiç sormayın hahahah

kucak dolusu sevgiler hepinize :D

*kartaaaaaalllll (şahin değil) :p

Kunt demiş ki:

Efendim çocuğunuzun adını Alive koyun kafi :) Özlettiniz kendinizi.. Evlenin de gelin artık arada programlara.. L'ombelico del mondo Alessandro Del Piero... :)

Kunt demiş ki:

Baba damat oldun gidiyosun ha. Seni çok özliycez olm . Tekrar aynı sahneyi paylaşmak isterim. Bi ara gel programlara wish you were here çalalım okey... Nikahta keramet vardır görüşürüz baba...

Geri