Alive (Pop-Rock) - İzmir

alıve kardeslerımi tebrık edıyorum...felıxın o cok kotu ses sıstemıne ragmen mılletı eglendırmeyı basarıolar...bıos da ızlemek daha nasıp olmadı...bıde oranın ses sıstemıyle kımbılır neler yapıolardır...sızı ordada dınlemeye gelcem arklar...herkese slm...basarılar... 8)

Alive-bass demiş ki:
-minefield- demiş ki:
Sizin Didim işi yattı gibi, buralardasınız hala yaa...yılbaşındaki teyzemin gözü yollarda kaldı valla :LOL: :LOL: :LOL:

Sorma ya teyzem mail attı bize gelmiyomusunuz die :LOL: :LOL: Tadilat nedeniyle bir kaç hafta geç gidicez bu arada...

:LOL: :LOL: :LOL: ooo o kdr samimiyet kurmuştunuz yani :LOL:
o zmn umarım tadilat bir an önce biter de Didim'deki dostlarınız :!: fazla beklemek zorunda kalmaz :LOL: ;)

leyl... ;)

Yarın akşam sağlık sebepleri yüzünden, Çare grubundan Murat ve Serhatla sahne alacağız. Bizi kırmadılar yardımımıza koştular saolsunlar. Buarada Ulaşada çok çok geçmiş olsun. Oda benim gibi grip kurbanlarından....

Bu gece(2 Şubat-3 Şubat) kötü ses sistemine rağmen,Ulaş Abi'nin hasta olmasına rağmen ve grubun kalabalık,provasız olmasına rağmen gayet iyi bitirdiniz geceyi...Günü kurtaranları burdan tebrik ediyorum... :mrgreen: Birde sağ kulağım duymuyor,annem sorarsa sorumlu sizi tutacağım... :LOL: Umarım en kısa zamanda istekleriniz gerçekleşir... ;)

ThE_EvO demiş ki:
Bu gece(2 Şubat-3 Şubat) kötü ses sistemine rağmen,Ulaş Abi'nin hasta olmasına rağmen ve grubun kalabalık,provasız olmasına rağmen gayet iyi bitirdiniz geceyi...Günü kurtaranları burdan tebrik ediyorum... :mrgreen: Birde sağ kulağım duymuyor,annem sorarsa sorumlu sizi tutacağım... :LOL: Umarım en kısa zamanda istekleriniz gerçekleşir... ;)
Eywalla saolasın senide bundan sonra sık sık İzmire bekleriz. Hatta gün gelir beraber bile çalarız. Buarada Ulaştan iyi haberler aldım. Çarşambaya sağlam bi şekilde biosta olacağını müjdeledi. Tekrardan geçmiş olsun ...

İyi iyi,bu Çarşamda gerçek Alive'ı tüm program kesintisiz izleyebileceğim(z) sanırım...Ulaş Abi'ye tekrardan geçmiş olsun.

Eywalla saolasın senide bundan sonra sık sık İzmire bekleriz. Hatta gün gelir beraber bile çalarız

Fırsat buldukça ve dersler iyi olduğu sürece gelmeye çalışıyorum ben,sizinle çalmak gerçekten zevkli olur tabi kasılıp kalmazsam... :LOL: (Hani daha yeniyim ya bu işlerde :mrgreen:)

hehhe..ben de farkettim zaten Egemen, o sebepten sırf programınız aksamasın diye :p istanbul gezimi yarım bıraktım geldim bak :pinokyo
her şey müzik için, kendim için bişey istiyosam namerdim :zipla

görüşürüz :elsalla

bocux demiş ki:
hehhe..ben de farkettim zaten Egemen, o sebepten sırf programınız aksamasın diye :p istanbul gezimi yarım bıraktım geldim bak :pinokyo
her şey müzik için, kendim için bişey istiyosam namerdim :zipla

görüşürüz :elsalla

Saolasın yaw zahmet olmuş :D Gene geldiniz eğlendiniz keyifli bi geceydi sanırım. Doğum günüde kutladık bol bol ... Cumaya görüşürüz artık

Çarşamba'nın yorumunu ancak yapabileceğim... :mrgreen:

Ulaş Abi'nin hastalığından sonra izlediğim en iyi performanstı sanırım,yani 3-4 kez izlediklerim içinde...Üst kata çıktığımda yıkılacak diye tırsmaktan dinleyemedim bi ara ama neyse...Milleti eğlendiriyordunuz baya... ;)

Sağolasın Ev0 Ulaş iyileştiğinden beri pek bi performanslı geçmeye başladı programlar hadi hayırlısı.

Yarın akşam 14 Şubat sevgililer gününde Biosta party de çalıcaz buarada... Toplam 4 grup olucak Biz normal saatimizde 12 de sahne alıcaz.. Sevenleri, 14 Şubatçıları en güzel aşk parçalarımızla gaza getirmeye çalışıcaz... :)

ee, program detayı yok mu? kimdir o dört grup kim kaçta başlar kaçta biter? nerden öğrenicez bunları peki?
Bilgi istiyorum bilgii :p

Partinin içeriği nedir?kalpli balonlar mı olacak etrafta?

single'lar girebiliyor mu mesela :?: heheh

Uzun zamandır dinleyemiyodum iyi geldiniz bünyeye. yürüyün kim tutar hehe şaka maka derken eğlendirdiniz gene bizi.. insan sevgililer gününde biraz az eğlendirir damar parçalar çalar dimi nerdee sizde o mizaç hadi bakalım kolay gele cumaya felixteyiz

Geri